Jump to content

FK Crvena Zvezda 2022/2023


СтелаРоса

Recommended Posts

7 minutes ago, Marokanac said:

A Milojevic je vec imenovan. Dobro, nije se palamudilo ali ovo samo pokazuje da je ovo vec sve bilo spremno.

Vrvt im je Stankovic odmah posle utakmice i rekao da hoce da ide, sacekali su da razmisli a u medjuvremenu trazili resenje.

 

Stankovic i pored svih prozivki nekih i dalje ostaje legenda srpskog fubala i Crvene Zvezde.

 

Posto je uvijek bio tvrdoglav i kao igrac i kao trener, nadam se da ce takav biti i ovaj put i da nece poslusati savjet jednog strucnjaka sa foruma da nije za trenera i da je njegova trenerska prica zavrsena.

Just now, threepwood said:

 

Ohi je igrao u Norveskoj, a Milojevic je radio u Svedskoj. Kako ne vidis konekciju?!

Jel imamo nekog u Danskoj?

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

39 minutes ago, Golijat said:

Mislim da je pokojni Kosanovic bio tu zasluzniji...

 

Kosanovic kod Dejana nije imao nikakvu ulogu, ali bukvalno nikakvu.

 

Elem, posteno s Dejanove strane, video da ne moze, sklonio se. Milojevic je svakako najlogicnija domaca opcija, zna ekipu, nema prevelikog pritiska, ovde je insistirao stalno da napadamo. Videcemo na sta ce da ispadne, svakako bolje nego da je ostao status kvo s Dejanom koji je na svaka tri meseca podnosio ostavku. 

  • Like 10
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Venger said:

A otkud vam to da ce Milojevic da forsira Ohija?

ja sam samo postavio pitanje da li ovo nesto menja za ohija, s obzirom da bi milojevic dobro trebalo da ga poznaje jer je godinama radio u skandinaviji

mozda ne menja, ali mi je nekako logicno da se zapitam da li novi trener ima drugacije poglede od mistera koji nema s kim se nije posvadjao

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Kad je Robi otisao, svi smo zalili. Dejanov odlazak nikome ne pada tesko. Mnogo je brljao, kurčio se... Nema nista od njegove trenerske karijere, moze neimarstvu da se posveti i da oladi malo, zbog zdravlja. 

A Drkela ne oseca odgovornost. Pa moranje govnjiva motka da radi...

  • Like 4
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, NikadProtivKaline said:

i tako 3 puta?

svaki put sve skuplji tim?

Ja mu računam od Šerifa. Kvalifikacije u korona sezoni su bile prilično nezgodne, posebno za nekoga ko nema iskustva. Kiks u gostima svima može da se desi, posebno što ni tu tekmu nismo izgubili, već ispali na penale.

Nakon toga je bio sasvim ok, zaličilo da može postati trener, ali ispadanje od Moldavaca i Haife nisu uopšte slučajni i njegova odgovornost je najveća.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, NikadProtivKaline said:

ja sam samo postavio pitanje da li ovo nesto menja za ohija, s obzirom da bi milojevic dobro trebalo da ga poznaje jer je godinama radio u skandinaviji

mozda ne menja, ali mi je nekako logicno da se zapitam da li novi trener ima drugacije poglede od mistera koji nema s kim se nije posvadjao

 

Ako Brondbi podigne ponudu na 1.5 miliona, ne bi se promenilo sve da Ohijev tata postane trener. Videcemo, cenkaju se jos, ali blize je da Ohi ode. 

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Just now, Markoss said:

 

Ako Brondbi podigne ponudu na 1.5 miliona, ne bi se promenilo sve da Ohijev tata postane trener. Videcemo, cenkaju se jos, ali blize je da Ohi ode. 

znaci ohi je sve vreme terzina kombinacija: 

dovedes za dz -> sikaniras 6 meseci -> zavaljas nekome za 1-1,5m = 1,5m ciste dobiti terzi u dzep

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Markoss said:

 

Kosanovic kod Dejana nije imao nikakvu ulogu, ali bukvalno nikakvu.

Mislio sam na period kod Milojevica.

 

Imaš li neke info što se rostera tice, hoce li biti nekih promena sada kada je Stankovic bivsi?

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Dropkick Murphys said:

Nakon toga je bio sasvim ok, zaličilo da može postati trener, ali ispadanje od Moldavaca i Haife nisu uopšte slučajni i njegova odgovornost je najveća.

jeste zalicilo par puta da moze postati trener

na kraju dana mislim da ga je karakter izdao

ako nista drugo, i treba da bude surovo kaznjen za ovo forsiranje antifudbalera kao sto su srnic i gobelja

2 minutes ago, Venger said:

Ohi je norveski Pavkov.

kad da autogol u 90-om za ispadanje iz LS pa da pricamo

  • Like 3
  • Thanks 1
  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Miki28 said:

Posto je uvijek bio tvrdoglav i kao igrac i kao trener, nadam se da ce takav biti i ovaj put i da nece poslusati savjet jednog strucnjaka sa foruma da nije za trenera i da je njegova trenerska prica zavrsena.

Nije dobro da radis nesto samo jer si tvrdoglav-bas to ga je i kostalo, nadam se da ce Deki naci nov klub, pa mozes da otvoris temu poput Devila.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Crni said:

Nije dobro da radis nesto samo jer si tvrdoglav-bas to ga je i kostalo, nadam se da ce Deki naci nov klub, pa mozes da otvoris temu poput Devila.

Nema potrebe. Ja sam navijac Zvezde ali cu uvijek postovati Dekija.

Otisao je, nije uradio svoj posao za sta je doveden i to je to. Za razliku od glibeza sa kojim se srecem svaki dan, on je svoju odgovornost preuzeo. Da li bi ti?

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Italijani svakako idu iz strucnog staba, jer ih je Dejan doveo. Milojevic dovodi svoje ljude, vrv cu tu neko ostati u vidu kompromisa tipa Milijas, ali na ovim ozbiljnijim pozicijama ce biti promene. 

 

Btw, meni je Dejan Stankovic bolji trener od Vladana Milojevica, verujem da je to sad jeres reci, ali tako je. 

  • Like 4
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...