Jump to content

FK Crvena Zvezda 2022/2023


СтелаРоса

Recommended Posts

ALi vojnik kad krene da Dragoviću ,MIlunu i Kangi govori rukom u pravcu da idu i kome da daju loptu.

Sunce ti jebem.Fudbalu majku ti jebem.

 

Pa pajvane tu ruku stavi u gaće kod centaršuta a ne da ti govoriš jednom Dragi gde i kome da daje loptu i kuda da se kreće.

  • Like 2
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Da Kanga je kriv što smo primili gol sa 3o metara šutem po sredini. Mnogo se pad pod uticaj ovih "novinara" sa rts-a i arene a oni navijaju za pojedine igrače zašto nije valjda teško doneti zaključak.  Igrali smo neočekivano dobro i skoncetrisano sve do ničim izvane ruke koja nam je postala zaštitni znak. Da mi je znati šta traži drugi najniži igrač u ekipi na skoku kod protivničkog kornera? Baš bih voleo da čujem te naše trenere iz kluba da to pojasne.  Biće ovde još ludila, ako budemo imali snage možemo da prođemo u LŠ .

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Šteta za ovaj gol na kraju poluvremena. Odličnu analizu prve utakmice je uradio stručni štab, defanzivno smo daleko bolji, daleko bolje stojimo na terenu. Al onda se desi ovako nešto i to može na kraju da nas košta.

Edited by Volter
Link to comment
Share on other sites

Kanga je odigrao odlično poluvreme. Inteligentno. Napravio je 2 greške, jednu pri dodavanju kada je bez veze izbacio u aut i sada kada se okliznuo. Iz ove druge smo primili gol. Čovek unosi mirnoću u vezni red. Bukvalno je pola tima.

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

Borjan jeste bio markiran, ali jbg, lopta je isla po sred gola, morao je bolje da reaguje. Kangina greska mi je ipak neshvatljivija, pa napucaj je u pizdu materinu ako neces da prosledis do Bukarija vec, kakvo driblanje na 30 m od gola.

 

Inace dosta dobro poluvreme, ali ovo nazalost deluje kao klasicna "pucanj u sopstvenu nogu" utakmica jednog srpskog tima.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, holden c. said:

Inace dosta dobro poluvreme, ali ovo nazalost deluje kao klasicna "pucanj u sopstvenu nogu" utakmica jednog srpskog tima.

Odmah sam se setio posle ovog penala kada sam napisao na forumu da mi treba jednostavno da batalimo odbranu i da igramo full napad pa šta bude bude. I da klince od malena u školama fudbalskim učimo tome. Jer ma koliko da odigramo dobro, uvek neki baksuz i sranje u odbrani nas zadesi i jednostavno to se ponavlja i ponavlja u fudbalu od kada ga pratim. 

 

Ja sam napisao to misleći na rep, ali se to isto odnosi i na klubove. Jbg, uvek u tom fudbalu mora da napravi sranje u odbrani bilo Vidić ili Subotić ili neki Srnić.

Edited by dzoneee
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...