Jump to content

FK Crvena Zvezda 2022/2023


СтелаРоса

Recommended Posts

Veljko je toliko grozan da mislim da bismo bolje igrali bez njega, sa 10 igraca.

 

Rakonjac mnogo zapazeniji od truta Pesica, ima tu nekog potencijala, ali je mnogo sebican. Ne gine mu u svlacionici vaspitna od Kataija za ovu situaciju na kraju.

 

Prucev je zanimljiv, vidi se da je danas van svoje pozicije, slabo salje ove lopte u 16. Lazar Nikolic isto ok, tu negde u rangu s Vigom, slican profil igraca. Uopste ne mislim da je gaucos mnogo kvalitetniji.

Edited by fradler
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Stvarno je Kanga imao nekarakteristican broj gresaka u prvom poluvremenu. Ali i takav pokazuje nesto.
Pesic je neprimetan. Srnic standardan 😄 (naravno los, mada srecom nije mnogo igrao).

Lukovic...ne znam. Imao je veliki kiks kad su pogodili stativu.

Ostali mlaki. Rakonjac je dao dva gola, ali mi se cini da previse komplikuje.
Rus nedorecen...

 

Velja Nikolic je u randu Pesica
 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Cokna ball at it best. 

 

Cim je usao Ivanic i presao na 4 pozadi i izbacio splavare( Nikolic Veljko ), tim je odmah proigrao i prodisao. 

 

Mijatovic je TIP TOP, svidja mi se njegov stil igre, ucestvuje u akcijama, dolazi po loptu , a onda kreira, a 2005to, OBAVEZNO ga forsirati max u ovim utakmicama. Ima odlicna kljucna dodavanja, kao da je 10ka , a ne spic. Ponavljam, decko je 2005. 

 

 

Edited by Ljubitelj baklave
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, Ljubitelj baklave said:

Mijatovic je TIP TOP, svidja mi se njegov stil igre, ucestvuje u akcijama, dolazi po loptu , a onda kreira, a 2005to, OBAVEZNO ga forsirati max u ovim utakmicama. Ima odlicna kljucna dodavanja, kao da je 10ka , a ne spic. Ponavljam, decko je 2005. 

 

Ali i pored toga sto je titula odlucena prednost dobija igrac koji je na pozajmici do leta i od koga nemamo nista.

 

Osim ako ga ne potpisemo, tek bi to bilo ludilo. 

Link to comment
Share on other sites

Cokna ball at it best. 
 
Cim je usao Ivanic i presao na 4 pozadi i izbacio splavare( Nikolic Veljko ), tim je odmah proigrao i prodisao. 
 
Mijatovic je TIP TOP, svidja mi se njegov stil igre, ucestvuje u akcijama, dolazi po loptu , a onda kreira, a 2005to, OBAVEZNO ga forsirati max u ovim utakmicama. Ima odlicna kljucna dodavanja, kao da je 10ka , a ne spic. Ponavljam, decko je 2005. 
 
 
Po meni on i jeste to, desetka ili neki lažni špic, pre nego klasičan.
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...