Jump to content

FK Crvena Zvezda 2022/2023


СтелаРоса

Recommended Posts

Evo sad prizivanje Ohija a nazivan je "panj" "drvo" itd. To sto Pesic ne pokazuje( i po meni naravno nema kvalitet) da jr spic kakav treba Zvezdi, ne znaci da sad zbog nekoliko golova Ohi odjednom ponovo postaje svetac. Meni je on jako drag i sinpatican, al da se izdvajao po necemu-jednostavno nije, i nema potrebe ovi sto su ga do juce pljuvali na svaki cosak da se pozivaju na njega sad.

Misljenja sam da nam sa obakvim krilima  i ovakvim fudbalom ne treba sidras,nego nesto bas kontra-brzi spic koji zna sa loptom da odigra

Link to comment
Share on other sites

Ohi je korektan špic, ali teško upotrebljiv u sistemu koji smo igrali na evropskim utakmicama. Na lopti amater, u skoku prosečan, odličan u otvaranju prostora, pristojan u realizaciji. Overall lošiji igrač od Pavkova.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

31 minutes ago, John Terry said:

Tesko da je Ohi losiji od Pavkova, a s obzirom na realizaciju Pesica, nama bi u ovom trenutnu Ohi bio bogotac. Ali dobro. Pesicu vise treba sansi da da gol nego meni.

Za Pešića se slažemo da je neupotrebljiv. 

 

A ovo poredjenje Ohi Pavkov je stvar ukusa. Obojica imaju odredjene kvalitete i upadljive mane. U svakom slučaju bi bili korisniji od Pešića.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Vecina ovde smo pratili puno derbija, znamo da pozicija na tabeli ne znaci nista, vec da MNOGO da ne kazem skoro SVE polazi iz glave i psihe, motivacije. Naravno ima i do kvaliteta, ali taj kvalitet cesto zna da ostane zaboravljen u svlacionici. 

Mislim da cemo odigrati dobar derby, svidja mi se ovo sto sam video do sada od Milojevica u ova 4 prolecna kola, ali to ne mora nista da znaci kad krene derby. Videcemo sta i kako ce biti danas. 

Link to comment
Share on other sites

28 minutes ago, Ljubitelj baklave said:

Vecina ovde smo pratili puno derbija, znamo da pozicija na tabeli ne znaci nista, vec da MNOGO da ne kazem skoro SVE polazi iz glave i psihe, motivacije. Naravno ima i do kvaliteta, ali taj kvalitet cesto zna da ostane zaboravljen u svlacionici. 

Mislim da cemo odigrati dobar derby, svidja mi se ovo sto sam video do sada od Milojevica u ova 4 prolecna kola, ali to ne mora nista da znaci kad krene derby. Videcemo sta i kako ce biti danas. 

priznajem da nisam gledao utakmice u ovom delu pa me zanima šta se to vidi novo u igri Zvezde?

protiv Voše skromno rezultatski ovo drugo nije merilo  

Link to comment
Share on other sites

Protiv Vozdovca je bila ubedljivo najbolja partija u sezoni. Mnogo brzi protok lopte, mnogo vise trcanja, mnogo vise presinga. Protiv Vozdovca je tempo u 90 min bio izuzetan. Jedino slabo je bilo 2/2 protiv Vojvodine. 

I protiv Ivanjice je bilo sasvim ok, uzimajuci u ozbir njivu i los teren. 

Igramo sa mnogo vise motiva, trcanja, zelje. Vigo je svakako upgrejd sto se tice ofanzive, tako da smo sada izbalansirani po bokovima sto se tice napada. Takodje, clean sheet u 3 od 4 utakmice, od toga tri zaredom. 

 

Naravno, rivali su bili kakvi jesu, zato i kazem, da sacekamo derby. Ovo sto pisem, tice se ovih prvih 4 rivala, komentarisem ono sto su odigrali do sada. 

Edited by Ljubitelj baklave
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Ljubitelj baklave said:

Protiv Vozdovca je bila ubedljivo najbolja partija u sezoni.

Samo treba napomenuti da je Voždovac skoro ceo meč igrao sa 10 igrača.

Ekipe koje nemaju ambicija da napadnu i igraju na kontre, nisu reper. Problem će biti kada sa druge strane bude ekipa koja će moći da nas pritisne, i tada će se najbolje videti i naša snaga, ali i naše mane.

Partizan jeste u krizi, ali to ne treba da zavarava, ako izvrše pritisak na sredini, možemo i te kako da budemo u ozbiljnom problemu. No videćemo.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Nisam se obradovao i sa lakocom gledao derbi od 149og. Mozda je danas taj dan.

Kad se setim samo drugog gola Uga Vieire i masa na severu koja gleda loptu i niko ni ne pomislja da ona ulazi, kad ono.... 

  • Like 2
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

Kako nema Srnica na poziciji osiguraca?

Jbte prvi put me boli uvo ko ce pobediti u derbiju.

Cak bih voleo da nas Partizan ljuljne, dopada mi se i slabiji odziv delija, sve manje podrske za Mrkija i Terzinja.

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Crni said:

Kako nema Srnica na poziciji osiguraca?

Jbte prvi put me boli uvo ko ce pobediti u derbiju.

Cak bih voleo da nas Partizan ljuljne, dopada mi se i slabiji odziv delija, sve manje podrske za Mrkija i Terzinja.

A sto da ne dodju na posao ako dobijaju redovnu plati, sta ih briga da l firma propada ili ne?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...