Jump to content

FK Crvena Zvezda 2022/2023


СтелаРоса

Recommended Posts

Dobro, ipak on igra u Hetafeu, nije bas Real Madrid. Zvezda vec daje jako dobre plate, plus ogromne bonuse koji izadju maltene kao jos jedna plata, tamo je veci porez, tako da sa finansijske strane verovatno ne gubi nista.

 

Plus Liga sampiona, plus je kod kuce, sta ga boli uvo. Jedino sto ce morati da se aka po oranicama Ivanjice i Lucana, ali nije ni to toliko strasno.

 

Samo mi je malo nerealno da ga Spanci puste za 2.5 miliona.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

17 hours ago, Venger said:

Dobro, ipak on igra u Hetafeu, nije bas Real Madrid. Zvezda vec daje jako dobre plate, plus ogromne bonuse koji izadju maltene kao jos jedna plata, tamo je veci porez, tako da sa finansijske strane verovatno ne gubi nista.

 

Plus Liga sampiona, plus je kod kuce, sta ga boli uvo. Jedino sto ce morati da se aka po oranicama Ivanjice i Lucana, ali nije ni to toliko strasno.

 

Samo mi je malo nerealno da ga Spanci puste za 2.5 miliona.

Verujem da ce glavni razlog, ukoliko ga puste za te pare, biti taj sto mu istice ugovor na leto 2024, on vec za sledece godine moze da dogovori licne uslove sa klubom i odradi ugovor do kraja, verovatno su svesni toga pa bi da uzmu makar nesto. 

Link to comment
Share on other sites

On 12/10/2022 at 5:14 PM, Ćira said:

Maksa je profil igrača kakav nam bas treba. Deluje kao odlično pojačanje. 

Tesko da ce on sada doci,bukvalno je pobegao od nas,znao je da nikad ne bi dobio sansu,slicno je i sa Spajicem

Inace ne treba nam jos jedan igra pas do 1m i unazad(Srna,Mijailovic),s tim sto bi Maksimovic igrao za milionce

 

15 hours ago, Milko Miller said:

On I Radulovic jedino nešto pokazali u pozajmicama van Grafičara. Gordic, Babic, Lučić i Stanić do sada skoro ništa. 

Djuric igra u slovenackoj ligi,zato sto liga razvojna,kao hrvatska,austrija i dosta jos liga,takva treba da bude i nasa

ovi momci ne igraju,jer je liga veteranska

 

sad hoce da dovode Jovana MIlosevica,poucen iskustvom da niko od mladih ne igra,valjda mu je jasno

 

EEe imas sjajne mlade igrace,koji su pobedili mozda i najtalentovaniju mladu ekipu na svetu Lifering,i da te bas briga,da se tako lako unistavaju veliki talenti,pa makar pusti decu u ino,ako nista da zarade

Edited by vlaDixXx
Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, Perkos2 said:

Dok sam bio na sl. putu dobih neki neproverni info da su omladinci Zvezde izgubili u Lučanima 5:1, ima li neko pravi info za tu utakmicu?

 

Gledao ja, izgubili 5:1. I od igre nema, ne zna se ko pije ko placa, igracima izmesane pozicije.

 

@merosina Milosevic je odlican prospekt, ali ne verujem da ce kod nas. 

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Markoss said:

 

Gledao ja, izgubili 5:1. I od igre nema, ne zna se ko pije ko placa, igracima izmesane pozicije.

 

@merosina Milosevic je odlican prospekt, ali ne verujem da ce kod nas. 

I niko nije podneo ostavku nakon tog poraza? Izgubis od lokalnih momaka iz opštine koja nema 10000 stanovnika. Ali kaplje lova od roditelja pa da ne kvarimo biznis.

Link to comment
Share on other sites

Rendulic je trener omladinaca, šta i drugo očekivati.

Inace slučajno sam sad video onaj video Mitrovica u košarkaškom derbiju i pored njega generalni direktor Grafičara koji otvoreno navija za Partizan?!

Malo čudno da direktor razvojnog tima javno navija protiv Zvezde, ali šta i očekivati od Terzinog drustva. 

Edited by Milko Miller
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Rendulic je tanak trener, ali je prica da ne jebe menadzere i roditelje uopste, i da je vec nekoliko problema bilo tokom polusezone jer nisu igrali oni koji su trebali. Kazu klinci da nikog nije znao kad je dosao u klub, i svima im izmesao pozicije, pa stoperi igraju vezne, vezni stopere, bekovi krila, napadaci desetke itd.

 

Svakako je Rendula dosao preko tribina kombinatorike, tako da nema zime za njega. Doduse nije bas da nam generacija vrvi od talenata, meni licno, bas tanka ekipa, i pojedinacno i timski, ali sigurno mogu bolje od ovog. 

 

@Milko Miller Ma Graficar je od leta svakako nezavisan klub, tako da ni na to ne treba gledati ne znam kako. Bice samo zanimljivo videti ko ce od nasih klinaca da preleti tamo za kiflu i jogurt i kako cemo da se raskusuramo na kraju. Al da je to sramota, svakako jeste. 

Edited by Markoss
Link to comment
Share on other sites

Knezevic i Mituljikici idu s prvim timom na pripreme. Okupljanje za te mladje igrace je vec sad u ponedeljak, radice individualno. Mislim da su se i Radulovic i Stanic vratili s pozajmica, al nisam siguran.

 

S druge strane, Vukicevic i Nedeljkovic iz omladinaca u Graficar. Bice omladinci jos slabiji, ovi su mozda i igraci sa najvecim kontinuitetom bili jesenas. Sve u svemu, tesko ce se do titule ove godine, osim ako Partizan ne posalje celu ofanzivnu liniju u Teleoptik.  

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Markoss said:

Knezevic i Mituljikici idu s prvim timom na pripreme. Okupljanje za te mladje igrace je vec sad u ponedeljak, radice individualno. Mislim da su se i Radulovic i Stanic vratili s pozajmica, al nisam siguran.

 

S druge strane, Vukicevic i Nedeljkovic iz omladinaca u Graficar. Bice omladinci jos slabiji, ovi su mozda i igraci sa najvecim kontinuitetom bili jesenas. Sve u svemu, tesko ce se do titule ove godine, osim ako Partizan ne posalje celu ofanzivnu liniju u Teleoptik.  

 

Ако се добро сјећам један од Митуљикића је десни бочни. Радуловић је играо лијево. Има ли и јадан нормалан у клубу да их до краја сезоне у неком 3-5-2 упари по боковима на 10ак утакмица по полувријеме, колико их сигурно можемо истрпити? Гледају ли уопште ови наши "стручњаци" ЛШ, Премијер лигу, гледају ли СП, размишљају ли о потреби стварања бочних играча гдје тренутно имамо једног идиота и једног бившег играча?

Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, Markoss said:

Knezevic i Mituljikici idu s prvim timom na pripreme. Okupljanje za te mladje igrace je vec sad u ponedeljak, radice individualno. Mislim da su se i Radulovic i Stanic vratili s pozajmica, al nisam siguran.

 

S druge strane, Vukicevic i Nedeljkovic iz omladinaca u Graficar. Bice omladinci jos slabiji, ovi su mozda i igraci sa najvecim kontinuitetom bili jesenas. Sve u svemu, tesko ce se do titule ove godine, osim ako Partizan ne posalje celu ofanzivnu liniju u Teleoptik.  

Ko po tebi ima najvise sansi da se zadrzi u timu i samim tim da ima neku ulogu ?

Posto ne verujem da ce svi biti u konkurenciji

Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, Константин said:

 

Ако се добро сјећам један од Митуљикића је десни бочни. Радуловић је играо лијево. Има ли и јадан нормалан у клубу да их до краја сезоне у неком 3-5-2 упари по боковима на 10ак утакмица по полувријеме, колико их сигурно можемо истрпити? Гледају ли уопште ови наши "стручњаци" ЛШ, Премијер лигу, гледају ли СП, размишљају ли о потреби стварања бочних играча гдје тренутно имамо једног идиота и једног бившег играча?

Ne moze Mituljkić igrati to sto ti misliš, a sa Radulom mozemo probati, mada nisam optimista... 

Link to comment
Share on other sites

Nikola Mituljikic je primarno desno krilo, Jovan prednji vezni, ali moze i on na bok. Mada svakako su nedogovorni obojica u smislu toga da im treba bek. 

 

Radulovic je odigrao svoje onom izjavom da je odrzavao formu igrajuci za mladu repstaciju Srbije, jedino ako se nesto nije promenilo. 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...