Jump to content

FK Crvena Zvezda 2022/2023


СтелаРоса

Recommended Posts

4 hours ago, Don Radonja said:

Kakve su to kombinacije sa tom Arabijom.Jbt prodas ga na jesen a vrate ti ga na zimu.

Nisu to cista posla.

 

A Mrkelinjo ne moze bez povratnika.Ako je vec tako sto ne vrate Ohija eno razbija po Danskoj a Pavkov je li dao neki gol tamo?

Zato sto smo tog istog ohija prozvali beskorisno drvo koji daje beskorisne golove. Sad nas zavara malo statistika sto za fenjerasa danske lige postize golove i onda kakva greska sto smo ga prodali. Iskreno nisam bio za njegovu prodaju al se pravila halabuka oko njega da je prevara i beskoristan

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Steve Gerrard said:

Zato sto smo tog istog ohija prozvali beskorisno drvo koji daje beskorisne golove. Sad nas zavara malo statistika sto za fenjerasa danske lige postize golove i onda kakva greska sto smo ga prodali. Iskreno nisam bio za njegovu prodaju al se pravila halabuka oko njega da je prevara i beskoristan

Makar postize golove dok ovaj u Arabiji je koliko dao pa ga vracamo?

 

Ja sam aludirao samo ako vec povratnike Mrkelinjo bira neka izabere Ohija ali ajd.

 

 

Edited by Don Radonja
Link to comment
Share on other sites

56 minutes ago, Steve Gerrard said:

Zato sto smo tog istog ohija prozvali beskorisno drvo koji daje beskorisne golove. Sad nas zavara malo statistika sto za fenjerasa danske lige postize golove i onda kakva greska sto smo ga prodali. Iskreno nisam bio za njegovu prodaju al se pravila halabuka oko njega da je prevara i beskoristan

Na ovom forumu nije nazivan drvetom.

Link to comment
Share on other sites

Ali koliko se ozbiljno razmatra prelazni rok, dokaz je da vracaju Pavkova. 

Kada sam procitao tu vest, sve nade su mi pale u vodu.

 

Marko Marin ce biti zloupotrebljen, gde ce se iza njega kriti Mitrove i Terzine kombinacije. 

Covek ce bzvz uprljati svoje ime.

 

Svidja mi se ova ideja sa Ilicem. U perspektivi on moze biti daleko bolja verzija Mirka Ivanica, a uz to mlad je igrac.. 

 

Voleo bih da pojurimo Ristica kao neku zamenu za Rodica.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, Perkos2 said:

Da malo krenem sa maštanjem iako od toga neće bti ništa

 

Ekipa bi trebalo da se dobro selektira već sad u vreme pauze zbog SP

Ja bih otpustio(prodao) sledeće igrače  Katai, Ivanić, Gobeljić, Srnić, Krstičić, Pankov, Mustafa, Ben, Kulibali, Sanogo i onda krenuo da sklapam novi tim uz osnovu koju bi činili Borjan- Dragović-Eraković-Kanga-Kangwa, Bukari, zadržao bih još izvesno vreme Milunovića, Rodića i Pešića ali kao alternative a na tim pozicijama doveo ful igrače. Tu bi bili još Mićko i Nikolić te mladi Stanković, Mitrović, Motika, Mijatović a vratio bih Stanića i Lučića u ekipu odmah doveo Luku Ilića. Dakle 3-5 pojačanja ali baš ono prave igrače a ne neke "mustafe" 

I naravno pravi trener!  

Sto se odlazaka tiče apsolutno se slažem sa svim sto si napisao. Generalno vreme je za smenu generacija i podmladjivanje. Jedino je problem sto ova mladjarija koju bi gurnuo u prvi plan nema ni izbliza kvalitet koji očekuješ.
Ne mogu se preskakati neki prirodni koraci. Mi nemamo kvalitetnu omladinsku školu, niti skauting koji bi doveo mlade igrače iz drugih sredina. Nije podmladjivanje cilj samo po sebi nego način za ostvarivanje rezultata u nekom periodu. 
Nama prvo treba novi kvalitetniji menadžment kluba i to ne jedan čovek nego tim. Treba nam novi trener, novi treneri u omladinskoj školi, novi skauting i tu mora biti stranaca sa zapada, sa znanjem, koji koštaju ali mnogo mnogo manje od Terze, njegovih pajtosa i njihovih “pojačanja”. 
A sve ovo je nemoguće iz razloga koje si lepo naveo pre neki dan. 

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Marin sigurno nece biti zloupotrebljen, nit je on tolko besposlen ko Mrkela da mora da bude ovde, jer bi u suprotnom bio na birou rada. Covek ima slobodu u selekciji igraca, predlozio je Bukarija i Kulibalija, jedan je pogodak, drugi promasaj, a za dalje cemo videti.

Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, Ćira said:

Sto se odlazaka tiče apsolutno se slažem sa svim sto si napisao. Generalno vreme je za smenu generacija i podmladjivanje. Jedino je problem sto ova mladjarija koju bi gurnuo u prvi plan nema ni izbliza kvalitet koji očekuješ.
Ne mogu se preskakati neki prirodni koraci. Mi nemamo kvalitetnu omladinsku školu, niti skauting koji bi doveo mlade igrače iz drugih sredina. Nije podmladjivanje cilj samo po sebi nego način za ostvarivanje rezultata u nekom periodu. 
Nama prvo treba novi kvalitetniji menadžment kluba i to ne jedan čovek nego tim. Treba nam novi trener, novi treneri u omladinskoj školi, novi skauting i tu mora biti stranaca sa zapada, sa znanjem, koji koštaju ali mnogo mnogo manje od Terze, njegovih pajtosa i njihovih “pojačanja”. 
A sve ovo je nemoguće iz razloga koje si lepo naveo pre neki dan. 

Kvalitet imaju Dragović, Borjan, Kanga, Kangwa; Bukari, Eraković i sa dobrim pojačanjima( centarfor, desni bek, zadnji vezni) kao što sam već napisao to bi bio već ozbiljan tim u kojem bi bilo mesta i za par iskusnih rodić, milun,pešić da budu igrači zadatka a i za par mlađih koji bi uneli energiju.

Dakle ne da mladi budu nosioci igre već da budu deo tima koji pre svega unosi energiju i želju za uspehom.

 

Edited by Perkos2
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ne treba se previse nadati sto se tice odlazaka, zadrzace se vecina tima i eventualno dovesti 1-2 igraca za prvu postavu (desni bek i zadnji vezni) i to je to. Ako se ta dva nova igraca ne snadju kako treba tu su Gobelja i Srnic.

 

Nemaju u klubu ni znanja ni hrabrosti da vrse neke velike promene. Sedam bodova prednosti u odnosu na komsije je lepa zaliha, ali ipak ne toliko velika da bi se desile bitne promene. Pogotovo sto prvo mesto donosi i direktan plasman u LS, sto znaci vise love, vece plate, veci bonusi, bogatije kombinacije sa nasim vojnicima u timu. 

Link to comment
Share on other sites

-Borjan

-Popović

-Dragović

-Milunović

-Rodić

-Gobeljić

-Sanogo

-Srnić

-Krstičić

-Kanga

-Katai

-Ben

-Pešić

-Kulibali

 

...ovo nam je trenutno igrački kadar sa 30 ili više godina ... tu je još i Ivanić sa 29 ...

Ovo je blago rečeno zabrinjavajući podatak ...

 

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Koliko imam informacije, Luka je nuđen i naši nisu hteli da čuju ali se sad raspituju.. Istina je ovaj intervju, da se sviđa Milojeviću. Mada je pitanje koju bi pravio razliku i da li bi pravio u Evropi pogotovo zbog fizičkih karakteristika. Ali je pismen igrač i bolji od nekih što igraju kod nas.
Link to comment
Share on other sites

Da li ste se ogrešili o nekog igrača tokom mandata u Zvezdi?

"Zbog odnosa prema treningu više minuta sam morao da nađem za Ibrahima Mustafu. On je momak koji svaki trening izgara, svaki meč koji je ušao promenio je tok. Ušao je protiv Trabzona – dao gol. Ubrzao nam igru u Nišu i Kragujevcu, ima jako dobar odnos. Ćuti i radi. Krivo mi je što u nekom meču nije startovao, nadam se da će držati fokus. Ima stvari na kojima treba da radi. Nije suptilan igrač, sa finim dodirom kakve voli Zvezdina publika. On ima predispozicije za liga petice".

 

Brate...

  • Like 1
  • Ha-ha 4
  • Tuzno 2
Link to comment
Share on other sites

U tradicionalnom saopštenju za medije Mita je izjavio:

Quote

Nismo se oglašavali na početku sezone verujući da će sve biti u redu, ali u poslednje vreme učestale su situacije u kojima učestvuju isti akteri. Posle svih tih situacija i uprkos svim našim primedbama i zahtevima da nam Srđan Jovanović ne sudi, on je ponovo delegiran da sudi Zvezdinu utakmicu protiv Čukaričkog. Odavno smo jasno stavili do znanja da nemamo poverenja u Srđana Jovanovića, koji nam je poništio regularan gol pre nekoliko godina u večitom derbiju i koji u nedelju nije reagovao u dve situacije na utakmici našeg najvećeg rivala. Nemoguće je da je najbolji srpski sudija sa FIFA znakom to ne vidi u VAR sobi. Smatram da postoji očigledna namera da se Crvenoj zvezdi našteti", naveo je Mitar Mrkela.

Pre tačno godinu dana je takođe imao saopštenje:


"

Quote

 

Očigledno je da nekome u FSS smetaju uspjesi Crvene zvezde i da se našem klubu konstantno guraju klipovi u točkove, a sve u cilju da se Crvena zvezda zaustavi na putu da osvoji petu šampionsku titulu. Neshvatljivo je da sudije koje sjede u VAR sobi u FSS ne vide penal nad Dragovićem kada igrač Vojvodine udara kopačkom u glavu našeg igrača. To već ne može da se prihvati kao slučajna greška."

Takođe, Mitar Mrkela je pomenuo i najvećeg rivala Crvene zvezde, Partizan.

"Poslije ponovljenog penala iz VAR sobe za našeg rivala kada je igrao u Kruševcu i niza grešaka u njihovu korist, a na našu štetu ove jeseni, svjesni smo da se organizovano radi protiv Crvene zvezde", dodao je Mrkela.

Sportski direktor Zvezde vratio se i nekoliko godina unazad, pa je govorio o sezoni u kojoj je Partizan bio šampion.

"Nećemo nikome poručivati da se liječi jer smo takav njegov odnos prema našem klubu i očekivali, ali vam poručujemo da nećemo dozvoliti da se našem klubu ponovi “kuhinja” iz 2017, kada smo brutalno pokradeni, a našem rivalu se mnogi sklanjali uz neviđene medijske pritiske u toj sezoni. FK Crvena zvezda će dati svoj maksimum i na terenu i van terena, poštujući sportski fer-plej, da osvoji petu uzastopnu šampionsku titulu. I u tome ćemo uspjeti", istakao je sportski direktor kluba Mitar Mrkela.

 

Dakle, odjebite više sa saopštenjima. 

Link to comment
Share on other sites

29 minutes ago, Venger said:

Da li ste se ogrešili o nekog igrača tokom mandata u Zvezdi?

"Zbog odnosa prema treningu više minuta sam morao da nađem za Ibrahima Mustafu. On je momak koji svaki trening izgara, svaki meč koji je ušao promenio je tok. Ušao je protiv Trabzona – dao gol. Ubrzao nam igru u Nišu i Kragujevcu, ima jako dobar odnos. Ćuti i radi. Krivo mi je što u nekom meču nije startovao, nadam se da će držati fokus. Ima stvari na kojima treba da radi. Nije suptilan igrač, sa finim dodirom kakve voli Zvezdina publika. On ima predispozicije za liga petice".

 

Brate...

Ima dve noge, to mu je jedina slicnost sa igracima petice. Ovo sto balvan govori je misljenje nase struke.

Ovog ne misle da sklanjaju, dozvolili su mu da baljezga i baljezga. On i Mustafa su sigurni za LŠ.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...