Jump to content

FK Crvena Zvezda 2022/2023


СтелаРоса

Recommended Posts

Zato sto jeste sigurno pobedjivao i imao je vecu bodovnu prednost u obe sezone nego Deki u svoje dve pritom je imao znacajno slabiji odnosno jeftiniji tim.

 

Nije trenerski mag ali je savrsen fit za Zvezdu i prolazio je jace odnosno znacajno skuplje timove u kvalifikacijama. Krasnodar, Salzburg, Kopenhagen, Jang Bojs. Plus pobede u Ligi Sampiona protiv Liverpula, Olimpijakosa kao i x sa tada bas jakim Napolijem. Da je imao srece da mu je Pesic dao onu sansu u Moskvi otisao bi i on u osminu finala LE ili da mu je Zander dao penal pa bi otisao direkt iz Ls-a naredne sezone.

 

Deki iako je ispao 3 puta u kvalifikacijama za LS od slabijih protivnika ipak je doneo 2 duple krune i igrao jednom sesnestinu i jednom osminu finala, igrali smo lep fudbal i protiv Milana i protiv Rendzersa. Moze se reci da Serif iako je bio slabiji na papiru te sezone je odigtao vrhunski i dobijao i nekoliko klubova boljih od Zvezde, mozemo reci da je Omonija bila jedna utakmica na strani i na 40 stepeni, mozda i Makabi Haifa odigra jos neku vrhunsku utakmicu u ovoj grupi i pokazu da su zaista dobri... Ali, 3 puta ipak nije slucajnost. Nije problem sto Zvezda igra LE jer nam je to takmicenje po meri, a trenutno je pitanje u ovoj grupi dal ce nam i to biti po meri, vec sto 3 puta nije prosao timove u.koje je ulozen znacajno manji novac. Sve u svemu kad se podvu e crta Deki je uradio dobar posao, bilo je dosta i gresaka i kikseva ali kad se podvuce crta Deki je odradio dobar posao (znaci ne savrsen ali ne ni los) ma sta ko pricao.

 

Vladan Milojevic je savrsen fit za Zvezdu jer zna da igra na rezultat, to je ono sto nam treba za Evropu.

 

Sto se tice novog Milojevica ne mogu ga kritivi ni za sta, za sada, tek je dosao i dosao je u losem momentumu jer se vidi da je losa atmosfera unutra. Da li medjusobno sa igracima, da li je bilo problema sa Dekijem, da li je na relaciji sa upravom, da li primaju plate, ja to ne znam. Znam samo da ljudi iz sveta fudbala kazu da novi Milojevic zna vise fudbala od Dekija u smislu taktike i struke. Kada bude ova pauza za svetsko prvenstvo pa bude imao vise vremena da uigrava na treninzima svoje zamisli pa jos zimske pripreme pa neko pojacanje, onda mozemo proceniti kakav je zaista trener. Svakako ce dobiti sansu do kraja sezone osim ako ne bude bas neka katastrofa u El i jos neki kiks u prvenstvu, a ja se nadam da nece, i od mene podrska.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ovaj trener je lik koji tesko da ce sam da da ostavku pa tamn primili 10 od Monaka. Bice tu dok treba da bude tu. Bez ikakvih emocija,, dobar decko koji se uredno javlja komsijama.

Dzabe povlacenje Dzajinog dresa, kompenzovano to sinoc onom blamazom. Morace do Monaka nesto novo da smisle. Nesto u psihovom stilu, mozda da pronadju rucne bacače u jarku u blizini Terzine kuće.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, 1945 said:

Zato sto jeste sigurno pobedjivao i imao je vecu bodovnu prednost u obe sezone nego Deki u svoje dve pritom je imao znacajno slabiji odnosno jeftiniji tim.

 

Nije trenerski mag ali je savrsen fit za Zvezdu i prolazio je jace odnosno znacajno skuplje timove u kvalifikacijama. Krasnodar, Salzburg, Kopenhagen, Jang Bojs. Plus pobede u Ligi Sampiona protiv Liverpula, Olimpijakosa kao i x sa tada bas jakim Napolijem. Da je imao srece da mu je Pesic dao onu sansu u Moskvi otisao bi i on u osminu finala LE ili da mu je Zander dao penal pa bi otisao direkt iz Ls-a naredne sezone.

 

Deki iako je ispao 3 puta u kvalifikacijama za LS od slabijih protivnika ipak je doneo 2 duple krune i igrao jednom sesnestinu i jednom osminu finala, igrali smo lep fudbal i protiv Milana i protiv Rendzersa. Moze se reci da Serif iako je bio slabiji na papiru te sezone je odigtao vrhunski i dobijao i nekoliko klubova boljih od Zvezde, mozemo reci da je Omonija bila jedna utakmica na strani i na 40 stepeni, mozda i Makabi Haifa odigra jos neku vrhunsku utakmicu u ovoj grupi i pokazu da su zaista dobri... Ali, 3 puta ipak nije slucajnost. Nije problem sto Zvezda igra LE jer nam je to takmicenje po meri, a trenutno je pitanje u ovoj grupi dal ce nam i to biti po meri, vec sto 3 puta nije prosao timove u.koje je ulozen znacajno manji novac. Sve u svemu kad se podvu e crta Deki je uradio dobar posao, bilo je dosta i gresaka i kikseva ali kad se podvuce crta Deki je odradio dobar posao (znaci ne savrsen ali ne ni los) ma sta ko pricao.

 

Vladan Milojevic je savrsen fit za Zvezdu jer zna da igra na rezultat, to je ono sto nam treba za Evropu.

 

Sto se tice novog Milojevica ne mogu ga kritivi ni za sta, za sada, tek je dosao i dosao je u losem momentumu jer se vidi da je losa atmosfera unutra. Da li medjusobno sa igracima, da li je bilo problema sa Dekijem, da li je na relaciji sa upravom, da li primaju plate, ja to ne znam. Znam samo da ljudi iz sveta fudbala kazu da novi Milojevic zna vise fudbala od Dekija u smislu taktike i struke. Kada bude ova pauza za svetsko prvenstvo pa bude imao vise vremena da uigrava na treninzima svoje zamisli pa jos zimske pripreme pa neko pojacanje, onda mozemo proceniti kakav je zaista trener. Svakako ce dobiti sansu do kraja sezone osim ako ne bude bas neka katastrofa u El i jos neki kiks u prvenstvu, a ja se nadam da nece, i od mene podrska.

Vladan Milojevic je (bio) savrsen fit za Zvezdu, ali za drugaciji tim Zvezde. Kod njega Ivanic i Katai nemaju sta da traze, uostalom za Ivanica smo to i videli, jer dve godine nije mogao da se sastavi sa loptom. Ovaj tim je pravljen po Stankovicevoj meri.

 

Sve to ne bi bio problem, jer treneri se menjaju svuda, Stankovic bi svejedno otisao jednog dana, ali uprava je zato tu da izabere novog koji igra ono cemu mi tezimo, ako uopste znamo cemu tezimo. A oni ovog Milosa Milojevica nisu ni gledali, nego eto culi su da je "moderan" trener, nosi slusalice i puno prica teorijski i zakljucili su da je trener za nas.

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, 1945 said:

Zato sto jeste sigurno pobedjivao i imao je vecu bodovnu prednost u obe sezone nego Deki u svoje dve pritom je imao znacajno slabiji odnosno jeftiniji tim.

 

Nije trenerski mag ali je savrsen fit za Zvezdu i prolazio je jace odnosno znacajno skuplje timove u kvalifikacijama. Krasnodar, Salzburg, Kopenhagen, Jang Bojs. Plus pobede u Ligi Sampiona protiv Liverpula, Olimpijakosa kao i x sa tada bas jakim Napolijem. Da je imao srece da mu je Pesic dao onu sansu u Moskvi otisao bi i on u osminu finala LE ili da mu je Zander dao penal pa bi otisao direkt iz Ls-a naredne sezone.

 

Deki iako je ispao 3 puta u kvalifikacijama za LS od slabijih protivnika ipak je doneo 2 duple krune i igrao jednom sesnestinu i jednom osminu finala, igrali smo lep fudbal i protiv Milana i protiv Rendzersa. Moze se reci da Serif iako je bio slabiji na papiru te sezone je odigtao vrhunski i dobijao i nekoliko klubova boljih od Zvezde, mozemo reci da je Omonija bila jedna utakmica na strani i na 40 stepeni, mozda i Makabi Haifa odigra jos neku vrhunsku utakmicu u ovoj grupi i pokazu da su zaista dobri... Ali, 3 puta ipak nije slucajnost. Nije problem sto Zvezda igra LE jer nam je to takmicenje po meri, a trenutno je pitanje u ovoj grupi dal ce nam i to biti po meri, vec sto 3 puta nije prosao timove u.koje je ulozen znacajno manji novac. Sve u svemu kad se podvu e crta Deki je uradio dobar posao, bilo je dosta i gresaka i kikseva ali kad se podvuce crta Deki je odradio dobar posao (znaci ne savrsen ali ne ni los) ma sta ko pricao.

 

Vladan Milojevic je savrsen fit za Zvezdu jer zna da igra na rezultat, to je ono sto nam treba za Evropu.

 

Sto se tice novog Milojevica ne mogu ga kritivi ni za sta, za sada, tek je dosao i dosao je u losem momentumu jer se vidi da je losa atmosfera unutra. Da li medjusobno sa igracima, da li je bilo problema sa Dekijem, da li je na relaciji sa upravom, da li primaju plate, ja to ne znam. Znam samo da ljudi iz sveta fudbala kazu da novi Milojevic zna vise fudbala od Dekija u smislu taktike i struke. Kada bude ova pauza za svetsko prvenstvo pa bude imao vise vremena da uigrava na treninzima svoje zamisli pa jos zimske pripreme pa neko pojacanje, onda mozemo proceniti kakav je zaista trener. Svakako ce dobiti sansu do kraja sezone osim ako ne bude bas neka katastrofa u El i jos neki kiks u prvenstvu, a ja se nadam da nece, i od mene podrska.

Svaka čast Miloju za sve što je uradio na klupi FKCZ.Može se reći da je on pogurao klub iz 17 kola kvalifikacija na više grane i staze uspeha.

Ali mnogo je tu bilo srećnih okolnosti i suludih izdanja Borjana.

Ja iskreno ne bih imao želudac da gledam taj dekadentni fudbal.Rekoh svaka čast njemu i rezulattima i radostima koje nam je priredio,ali on je dosegao

limit u našem klubu i bilo je najbolje da smo se rastali (nešto slično kao prošli trener).I neka njih obojice tamo i gde su van klupe FKCZ.

 

A problem naših secikesa i lopova na vrhu kluba je što nisu znali i hteli da dovedu adekvatnu zamenu Dekiju ,nego su postavili čitača ceduljica i

trenersku marionetu da nastavi da nas uništava sa Gobeljićem,Srnićem,Mustafama,Erakovićem na levom beku,neuhranjenim Gruzijcima na uštrb Mitrovića ..itd itd.

Jučerašnja utakmica,po viđenom,vođenju utakmice,izmenama svemu je bila utakmica koje je pokazala da ovaj beskičmenjak ništa menjati neće,

jer mu je tako rečeno.

 

Samo još jednom da ponovim,očekujem rezultatsku katastrofu u četvrtak.nerešen rezultat bio bi u ovom trenutku podvig ravan ulasku u polufinale LE.

Edited by Siki
Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, Venger said:

Vladan Milojevic je (bio) savrsen fit za Zvezdu, ali za drugaciji tim Zvezde. Kod njega Ivanic i Katai nemaju sta da traze, uostalom za Ivanica smo to i videli, jer dve godine nije mogao da se sastavi sa loptom. Ovaj tim je pravljen po Stankovicevoj meri.

 

Sve to ne bi bio problem, jer treneri se menjaju svuda, Stankovic bi svejedno otisao jednog dana, ali uprava je zato tu da izabere novog koji igra ono cemu mi tezimo, ako uopste znamo cemu tezimo. A oni ovog Milosa Milojevica nisu ni gledali, nego eto culi su da je "moderan" trener, nosi slusalice i puno prica teorijski i zakljucili su da je trener za nas.

 

Па и овде смо слушали о младом Милојевићу који је ето цртао Станкели акције па су жалили што је отишао у Шведску. Бајке о омладинској школи и младим играчима да не помињем.

И вјероватно ће нас на крају и запасти старији батађора Милоје који чека као запета пушка. Уосталом ка таквом фудбалу тежимо, то је та чувена српска струка која је ишчезла из лига петице одавно.

Једини тренер на "ић" који је достојан Звезде која игра фудбал, који чини играче бољим је Драган Стојковић Пикси. Наравно он и да може и хоће, не смије ни присмрдити Маракани.

Edited by Константин
  • Like 3
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

Neverovatno kako se sve okrenulo na losiju stranu preko noci, ali los rad je morao doci na naplatu kad tad. Od ekipe sa velikim ambicijama koja je zelela, ali i mogla i trebala, da se plasira u LS dosli smo do izduvanog balona koji trenutno strepi za bodove cak i u nasoj smesnoj ligi. Igraci su ocigledno pali, novi trener je pocetnik i vec u startu mora da se bori sa pritiskom, a raspored ga ne miluje s obzirom da nakon derbija i TSC mora da igra sa Monakom, pa onda par dana posle da gostuje odlicnom Novom Pazaru. 

 

Ali ove gluposti koje su napravili na pozicijama desnog beka i zadnjeg veznog su stvarno za posebnu analizu. Pa samo u poredjenju sa proslom sezonom imamo ogromnu razliku u kvantitetu i kvalitetu na desnom beku posto smo tada u konkurenciji imali Picinija, Gajica i Gobeljica, a sad smo ostali samo na Gobeljicu. Naravno Mrkela u tome ne vidi problem i ubedjuje nas kako je sve to normalno. Na zadnjem veznom je situacija ista kao prosle sezone, ali je tada Sanogo bio zacementiran u 11 i u dobroj formi/raspolozenju cele sezone. A recimo pretprosle sezone smo pored Sanoga i Srnica imali jos i Petrovica. Dakle, mi na ove dve pozicije iz sezone u sezonu nazadujemo. 

 

A tek ovo sto rade sa Erakovicem je teska budalastina. Decku ce ovako samo da padne cena i da mu bude upitno mesto u reprezentaciji za SP, a bio je vec vidjen kao veliki transfer ovog leta, najkasnije na zimu. Da mi je samo znati kome je palo na pamet da dovodi Milunovica pored zivih Dragovica i Erakovica, pritom ignorisuci ocigledan nedostatak konkurencije na nekim drugim pozicijama.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Veliki klub zna da prevaziđe krizu a šibicarski klub padne čim presuši slavina za dotok novca. Niko tamo nije zbog Zvezde već im je Zvezda sredstvo za bogaćenje, eto da budem korektan možda ima pojedinac neki da stvarno razmišlja i o klubu i njegovom poslovanju.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, 1945 said:

Zato sto jeste sigurno pobedjivao i imao je vecu bodovnu prednost u obe sezone nego Deki u svoje dve pritom je imao znacajno slabiji odnosno jeftiniji tim.

 

Nije trenerski mag ali je savrsen fit za Zvezdu i prolazio je jace odnosno znacajno skuplje timove u kvalifikacijama. Krasnodar, Salzburg, Kopenhagen, Jang Bojs. Plus pobede u Ligi Sampiona protiv Liverpula, Olimpijakosa kao i x sa tada bas jakim Napolijem. Da je imao srece da mu je Pesic dao onu sansu u Moskvi otisao bi i on u osminu finala LE ili da mu je Zander dao penal pa bi otisao direkt iz Ls-a naredne sezone.

 

 

B1: Ne znam kako da ti kažem, ali bodovna razlika u odnosu na Partizan zavisi najviše od samog Partizana. Kako misliš da je Stanković trebalo da utiče na FKP prošle sezone da oni kiksiraju protiv drugih timova? Što se tiče procenta pobeda u prvenstvu, mislim da je Stanković tu ispred Milojevića, ali da razlika u jednom ili dva procenta, tako da ova tvoja tvrdnja nije relevantna.

 

B2: Tako je, prošao je sve ove timove u kvalifikacijama, ali nijedan nije pobedio ukupnim rezultatom, već smo prolazili na gol u gostima koji više ne postoji i na ludu sreću protiv Kopenagena u penal seriji, pa nisam siguran kako bi se i on snašao sada u kvalifikacijama kada mora da ima gol više od protivnika.

 

A o razlici u branjenu Borjana kod Milojevića i kod Stankovića sam već pisao. Na kraju, to je i bio tas na vagi koji nas je delio od uspeha ili neuspeha u kvalifikacijama i pored trenerskih (ne)kvaliteta i jednog i drugog.

Edited by Dropkick Murphys
Link to comment
Share on other sites

Imam osecaj da je Tvorza vec kontaktirao Vladana, i da cekaju samo novi kiks fejk Miloja. Fejk Miloje, ima sigurno veliko znanje u teoriji, ali otkaz iz Malme nije nesto preko cega moze tek tako lako da se predje, Malmo je ozbiljan klub, smenili su ga odmah nakon ispadanja od Zalgirisa, jeste to neuspeh veliki za njih, ali opet, tamo je skoro dosao, mnogi klubovi veruju u dugorocne projekte, ali ocito da im se nesto nije dopalo kod njega u toku prethodnih par meseci. 

 

Jedno je teorija, drugo teren i stvarnost, u stvarnosti moras da upravljas grupom od 30 ljudi, da se nametnes kao lider, bilo znanjem, bilo svojom pojavom, govornistvom, da imas moc da pokrenes koletkiv, da vuces ceo tim. Mnogo je toga sto nema u teoriji i sto teren jedino priznaje. 

 

Znao sam da ce Milojevic da ima bas dosta posla, tako da i ovih 1 1 uopste nije iznenadjenje, ocekivao sam i veliko mucenje sa Javorom, a tek ce biti muka sa odilicnim Pazarom naredno kolo, i to nakon Monaka, gde ce sigurno tim da se iscrpi. 

 

Ocajna vremena , zahtevaju ocajnicke mere, to je moto za Terzica, ako se ovako nastavi. Ulog je preveliki da bi se neko cekao i davao 8 sansi da uradi nesto. 

Bilo bi zanimljivo cuti sta Ivanic i Katai misle o Milojevicu Oridjinaleu, kod njega cenim da bi bili visak i da teorije nema da bi ikada igrali zajedno u startnih 11. Ivanic bi mozda zatrazio i da ga prodaju, covek je zaboravio fudbla dok je Milojevic bio u klubu. 

Edited by Ljubitelj baklave
Link to comment
Share on other sites

Nema sanse da ce Vladan Milojevic da se vrati. Pa on je prosli put otisao ne zbog losih rezultata nego jer je udario u plafon i nije mogao, nije znao, dalje. Toliko je onih poslednjih 6 meseci izgledao nemotivisano i ispraznjeno da je to preneo i na ekipu. Umesto da smo grizli u LS mi smo gubili utakmice i pre nego sto smo izasli na teren. Pritom ovaj tim uopste nije po Milojevicevom ukusu, on ne bi znao kud ce sa Kangom-Kangvom, Kataijem, Ivanicem... Ali kad smo vec kod njega, uvek cu da spomenem jednu stvar koja god da je tema kada je ovaj covek u pitanju. Da on nije napravio pravo cudo 2017. godine kada je preuzeo raspalu ekipu od Grofa, doveo dosta novih igraca koji su pre toga imali lose sezone i sve to utegao i spremio za mesec dana da tim izgleda kao da je vec godinama na okupu, nista od ovoga danas ne bi bilo. Mi i dalje letimo na krilima tog uspeha i sve dobro sto se desavalo poslednjih 5 godina je posledica njegovog rada i poteza tog leta. Nazalost, i Terzic i kompanija su i dalje u klubu zahvaljujuci tome, jer oni uspehe koje treneri i igraci ostvaruju na terenu vezuju usko za sebe, a neko drugi izgleda treba da vodi racuna o dugovanjima, finansijama, sponzorima, stadionu, skautingu, transfer politici...

 

Sto se tice Vidica on da zeli lako bi preuzeo Zvezdu. Samo jedna izjava kojom bi potvrdio da zeli kod nas bi naterala trenutnu ekipu iz uprave da spakuje kofere, jer nema tog Zvezdasa koji ne bi stao iza Vidica.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

33 minutes ago, СтелаРоса said:

Nema sanse da ce Vladan Milojevic da se vrati. Pa on je prosli put otisao ne zbog losih rezultata nego jer je udario u plafon i nije mogao, nije znao, dalje. Toliko je onih poslednjih 6 meseci izgledao nemotivisano i ispraznjeno da je to preneo i na ekipu. Umesto da smo grizli u LS mi smo gubili utakmice i pre nego sto smo izasli na teren. Pritom ovaj tim uopste nije po Milojevicevom ukusu, on ne bi znao kud ce sa Kangom-Kangvom, Kataijem, Ivanicem... Ali kad smo vec kod njega, uvek cu da spomenem jednu stvar koja god da je tema kada je ovaj covek u pitanju. Da on nije napravio pravo cudo 2017. godine kada je preuzeo raspalu ekipu od Grofa, doveo dosta novih igraca koji su pre toga imali lose sezone i sve to utegao i spremio za mesec dana da tim izgleda kao da je vec godinama na okupu, nista od ovoga danas ne bi bilo. Mi i dalje letimo na krilima tog uspeha i sve dobro sto se desavalo poslednjih 5 godina je posledica njegovog rada i poteza tog leta. Nazalost, i Terzic i kompanija su i dalje u klubu zahvaljujuci tome, jer oni uspehe koje treneri i igraci ostvaruju na terenu vezuju usko za sebe, a neko drugi izgleda treba da vodi racuna o dugovanjima, finansijama, sponzorima, stadionu, skautingu, transfer politici...

 

Sto se tice Vidica on da zeli lako bi preuzeo Zvezdu. Samo jedna izjava kojom bi potvrdio da zeli kod nas bi naterala trenutnu ekipu iz uprave da spakuje kofere, jer nema tog Zvezdasa koji ne bi stao iza Vidica.

Ova ekipa može da spakuje kofere samo onda kada im to kaže onaj koji ih je i postavio na mesta gde se trenutno nalaze.

Ali oni su tu isto onako kako je onaj pečenjara Grčić bio na čelu EPS.

Znači oni rade ono što se od njih zahteva i traži (govorim o finansijskom momentu ne o sportskom)

 

Ko bi otišao i pustio zlatnu koku iz ruku?Pa nije lud niko.Radiš u zlatno rudniku,radiš šta hoćeš ,odgovornost nikakva,odeš sutra bez posledica....

Pa ko je lud da to napusti i ode zato što se neko zove Vidić i što armija Zvezdaša stoji iza istog?

 

Jbg,vidiš kako je sve otišlo naglavače i obrnulo se...Vesić je u loži "Rajka" ugrobario i FK i KK i dobro došao je,a Piksi ne sme da dođe na stadion sem kad

vodi utakmicu reprezentacije.

 

 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Monako i Pazar ce da rese mnoga pitanje oko Milojevica, ne verujem da uprava ima strpljenja za nesto vise od toga, posebno ako se nastavi sa prosipanjem prednosti. Sreca pa ce odlozeni sureti sa Vojvodinom i Cukarickim da budu u oktobru, inace bi sad na kec kiksnuli bar na jednoj, ako ne i na obe utakmice. 

U toku pauze ce se videti sta i kako, mada do pauze ima dosta, Ferencvaros u gostima ,zajebano, oni mogu da ugaze ovaj tim Zvezde jos vise nego Monako. 

 

Milojevic trenutno razmislja kao Dragce u Crnoga Gruju " U sta se uvaaaaaaliiiiih " 

 

Edited by Ljubitelj baklave
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Siki said:

Ova ekipa može da spakuje kofere samo onda kada im to kaže onaj koji ih je i postavio na mesta gde se trenutno nalaze.

Ali oni su tu isto onako kako je onaj pečenjara Grčić bio na čelu EPS.

Znači oni rade ono što se od njih zahteva i traži (govorim o finansijskom momentu ne o sportskom)

 

Ko bi otišao i pustio zlatnu koku iz ruku?Pa nije lud niko.Radiš u zlatno rudniku,radiš šta hoćeš ,odgovornost nikakva,odeš sutra bez posledica....

Pa ko je lud da to napusti i ode zato što se neko zove Vidić i što armija Zvezdaša stoji iza istog?

 

Jbg,vidiš kako je sve otišlo naglavače i obrnulo se...Vesić je u loži "Rajka" ugrobario i FK i KK i dobro došao je,a Piksi ne sme da dođe na stadion sem kad

vodi utakmicu reprezentacije.

 

 

Zbog cega Vucicu trebaju nezadovoljni Zvezdasi i ko je njemu Terzic pa da mora bas njega da drzi u FKCZ? Nakon povratka Piksija i Obradovica u Srbiju, dolazak Vidica (koji je doduse cistiji od ove dvojice) u Zvezdu bi mu bila jos jedna pozitivna stvar. Terzic je i tako vec neko vreme nepozeljan, barem u odredjenom delu Zvezdine publike. Jasno je da jedini deo navijaca koji ima moc da nesto menja trenutno ne vidi Terzica kao problem, ali i ta "ljubav" pitanje koliko ce jos trajati.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, СтелаРоса said:

Zbog cega Vucicu trebaju nezadovoljni Zvezdasi i ko je njemu Terzic pa da mora bas njega da drzi u FKCZ? Nakon povratka Piksija i Obradovica u Srbiju, dolazak Vidica (koji je doduse cistiji od ove dvojice) u Zvezdu bi mu bila jos jedna pozitivna stvar. Terzic je i tako vec neko vreme nepozeljan, barem u odredjenom delu Zvezdine publike. Jasno je da jedini deo navijaca koji ima moc da nesto menja trenutno ne vidi Terzica kao problem, ali i ta "ljubav" pitanje koliko ce jos trajati.

Da li veruješ u priču da se lova isisava iz FK?Ne govorim o menadzerima,Terzinom džepu,Mitinom džepu i mnogih drugih pijavica.

Govorim o višim distancama.

Misliš li da bi Vidić nastavio ono što radi ovaj mufljuz na čelu kluba?

A upravo takve postavlja država,poput Grčića,Terzića,Vučelića,Vazure i takvim moralnih i prepoštenih gromada .

 

Tema je šta bi bilo kad bi bilo,ali treba baš svašta loše da se desi u nekom narednom periodu da se ova garnitura počisti iz fotelja.

 

 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, СтелаРоса said:

Nema sanse da ce Vladan Milojevic da se vrati. Pa on je prosli put otisao ne zbog losih rezultata nego jer je udario u plafon i nije mogao, nije znao, dalje. Toliko je onih poslednjih 6 meseci izgledao nemotivisano i ispraznjeno da je to preneo i na ekipu. Umesto da smo grizli u LS mi smo gubili utakmice i pre nego sto smo izasli na teren. Pritom ovaj tim uopste nije po Milojevicevom ukusu, on ne bi znao kud ce sa Kangom-Kangvom, Kataijem, Ivanicem... Ali kad smo vec kod njega, uvek cu da spomenem jednu stvar koja god da je tema kada je ovaj covek u pitanju. Da on nije napravio pravo cudo 2017. godine kada je preuzeo raspalu ekipu od Grofa, doveo dosta novih igraca koji su pre toga imali lose sezone i sve to utegao i spremio za mesec dana da tim izgleda kao da je vec godinama na okupu, nista od ovoga danas ne bi bilo. Mi i dalje letimo na krilima tog uspeha i sve dobro sto se desavalo poslednjih 5 godina je posledica njegovog rada i poteza tog leta. Nazalost, i Terzic i kompanija su i dalje u klubu zahvaljujuci tome, jer oni uspehe koje treneri i igraci ostvaruju na terenu vezuju usko za sebe, a neko drugi izgleda treba da vodi racuna o dugovanjima, finansijama, sponzorima, stadionu, skautingu, transfer politici...

 

Sto se tice Vidica on da zeli lako bi preuzeo Zvezdu. Samo jedna izjava kojom bi potvrdio da zeli kod nas bi naterala trenutnu ekipu iz uprave da spakuje kofere, jer nema tog Zvezdasa koji ne bi stao iza Vidica.

Sve si rekao manje ili vise dobro i tacno je da je doslo do zasicenja kod Vladana, tacno je i da nije imao neke rezultate van Zvezde, ali mislim da je glupo reci Vladan ne bi znao sta ce sa Kangom, Kangvom, Ivanicem, Kataiem…

Covek je kanta ekipu vodio sasvim pristojno i nema nijednog razloga da sa boljim igracima ne bi napravio bolji rezultat. Problem je sto ja nisam siguran da je ovako jadno koncipirana ekipa uopste bolja od njegove. Igraci jesu bolji svakako, ali kakva je ekipa tu ima i do trenera dosta.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...