Jump to content

FK Crvena Zvezda 2022/2023


СтелаРоса

Recommended Posts

Карма је чудо избацили су нас пањеви. Прво Срнић са дебилним пеналом због којег нисмо имали 2-0 на полувремену а затим и Павков око којег је био хајп као да је Дрогба, баш се фино опростио. Наравно ништа без пања и пичкетине  са клупе који би и Гобељића увео да су се играли продужеци. Толико глупости за ЛШ је баш превише.

Да се уопште не понављам са батађора позиционим фудбалом која свака екипа па и овај просјечни Макаби поједе за доручак.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Sve ste bili u pravu, jbg.

 

Naivno, poklonili smo prolaz. Prvo poluvrijeme odlicno i penal koji je odbranjen i onda Kanga nesmotreno mada je i Birjan mogao bolje.

 

Ovo za 2-2, cemu brza akcija u 85 minutu i takva lopta Ivanicu a i on crko jos u 60 min i glup faul. Kulminiralo gluposcu Pavkova.

 

Previse je to za ovakav mec. Uzas

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Sjećaš li se Rum kasato said:

Stanković mora pod hitno da dobije otkaz. Prvo što mu Srnić igra u prvih 11, a drugo što vadi Kangu koji nam je bio vjerovatno najbolji igrač u prvom poluvremenu. Kanga ima pravo da negoduje i da iznapušava Stankovića.

 

Još večeras treba da se zahvali i ode iz kluba, zašto bi igrao za bolida na klupi koji se razume u fudbal kao Marica u kriv kurac?

Link to comment
Share on other sites

moze se reci zasluzen prolaz makabija. razbili su nas u drugom, po kvalitetu smo tu negde, bukvalno slicne ekipe.

onaj njihov lukaku igrac dvomeca bez sumnje. prebio nam je pola odbrane i napravio brdo problema sam samcat okrenut ledjima golu!

ljudi igraju moderno, brzo, sa malo kontakta i skidam im kapu. nisu slucajno dobili oly 4:0 u gostima. 

i mi smo bili ok, ali nekako su oni vise zasluzili prolaz kad se sve ukupno pogleda.

 

planic odlican u oba meca. 

ivanic im napravio zicer kod odbrane borjana. koji im je poklonio prekid iz koga je pavkov ono uradio.

pamtice se liverpool ali pamtice se i ovo. bedak!

 

velika greska je vadjenje kange, vradzbine su se okrenule protiv nas i desilo se ovakvo sranje. 

bili smo dobri, ofnazivni vecinom dvomeca, ali smo naleteli na isto ofanzivno opasnu ekipu koja je puna samopouzdanja i jedna dve sanse su odlucile.

 

ja cekao 1-12+ prvo za 60k. sranje, ali ljudi su bili bolji tim u drugom i gol nam je visio u vazduhu!

 

idemo u le, pa dokle doguramo. sa strane da sns/tvorza i ekipa nece dobiti desetine miliona mi je drago sto nismo prosli!

atmosfera je bila vrhunska! vrhunska! u prvom je stadion bukvalno nosio ekipu, posle prvog mogli smo jos koji dati lagano.

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ja da sam na mjestu Pavkova na klupi i da volim Zvezdu kao sto to oni kazu, ja ne bih usao u ovom trenutku da mi trener naredi. Rekao bih, šefe ja mogu samo da userem, neka udje neko drugi.

 

Pa brate on vise ne zna ni da trci.

 

Pa u picku materinu vise...

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Niti su ovi bolji, niti su nešto kvalitetom zaslužili da idu u LŠ pre nas, ali su jednostavno fizički spremni za ozbiljan fudbal. Zbog naših gluposti i spreme i ne treba da idemo u najjače evropsko takmičenje, jer ne mogu ni da zamislim kako bi nas guzili posle 60. minuta ove aždaje.

Bukvalno je sramota za ceo stučni štab da igrači ovako izgledaju. Poserem vam se na pripreme i diplomu.
Izraelci bez utakmice u prvenstvu dolaze i pregaze nas trčanjem, a mi bitno da smo odložili svoje dve. Sad razumem i zašto, jer da smo igrali...izdržali bismo 30 minuta max.

 

Kao što rekoh, nisam nezadovoljan Ligom Evrope, ali kvalitetniji smo od ovih i morali smo da prođemo na suv kvalitet.

  • Like 12
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Ja ne znam sta to Stankovic vidi a mi ne da se ne dovedu bekovi.
Jednog glumi stoper, drugi spor i ko na aparatima, ne daj Boze!
Rodic kad krene i stane sa loptom u mestu, pozli mi svaki put.
A uradio je to ja mislim 20 puta...

Link to comment
Share on other sites

Ali opet se vidi koliko je kondicija losa.

 

Nije poenta startovati prvenstvo ranije pa preskakati utakmice.

I jos kad igramo te utakmice do 80% utakmice trckaramo umesto da igramo punim intizitetom.

Al to je krivica koliko nam je slaba liga a i nas samih.

 

Jer ako ti nemas snage za vise od 45min to je sramota i amaterizam.

  • Like 3
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...