Jump to content

FK Crvena Zvezda 2022/2023


СтелаРоса

Recommended Posts

2 hours ago, Don Juan said:

Verovatno bi Kanga počinjao utakmice sa klupe.

 

1 hour ago, Igor_ said:

Pitanje kako bi Kanga reagovao da ga zakucaju za klupu.

 

Šansa da Kanga počinje utakmice sa klupe jednake su onima da se uhvatim za uši, potegnem jako i poletim.

Link to comment
Share on other sites

Meni je Kijaku omiljeni igrač i tu nema frke. Nego ta njegova glava, kako će on prihvatiti, da se ta njegova, i po meni ključna uloga u ekipi, kad tad mora menjati i da će morati neko drugi da preuzme štafetu, ma ko to bio. Jer njemu danas da kažeš 'e majstore, od sledeće godine, tražimo nekog da te polako izmeni, nećeš moći večno da guraš ovako, a ti da ga uvodiš polako', nisam siguran, da bi on to razumeo na pravi način. Ko zna, možda grešim.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Kangica je mnogo bitan igrac za nas. Ako izuzmemo standardne povremene brainfartove, nivo igre mu uopste ne opada, cak igra sve racionalnije i u poslednje vreme je neocekivano defanzivno angazovan. S druge strane, luda je glava, potencijal za prodaju nepostojeci, velika plata, blizi se 5. deceniji zivota... Verovatno bi bas tesko podneo klupu, a prvi je kandidat za klupiranje ako dodje taj Ado. Ne znam, nisam pametan sta raditi s njim, ali ocekujem da ga ipak produzimo.

 

Sto neko rece, nije za ocekivati ni da Ivanic provede celu karijeru kod nas, polako mu istice vreme da se oproba u ligama petice i zabode neki bas jak ugovor. Ne bi me iznenadilo da nas na zimu napusti, pa da na njegovo mesto predje Kang(v)a, a Ado zauzme mesto u sredini...

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, fradler said:

Kangica je mnogo bitan igrac za nas. Ako izuzmemo standardne povremene brainfartove, nivo igre mu uopste ne opada, cak igra sve racionalnije i u poslednje vreme je neocekivano defanzivno angazovan. S druge strane, luda je glava, potencijal za prodaju nepostojeci, velika plata, blizi se 5. deceniji zivota... Verovatno bi bas tesko podneo klupu, a prvi je kandidat za klupiranje ako dodje taj Ado. Ne znam, nisam pametan sta raditi s njim, ali ocekujem da ga ipak produzimo.

 

Sto neko rece, nije za ocekivati ni da Ivanic provede celu karijeru kod nas, polako mu istice vreme da se oproba u ligama petice i zabode neki bas jak ugovor. Ne bi me iznenadilo da nas na zimu napusti, pa da na njegovo mesto predje Kang(v)a, a Ado zauzme mesto u sredini...

Ovo boldovano vezano za Kangu se baš vidi i upečatljivo je početkom ove sezone.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, fradler said:

Sto neko rece, nije za ocekivati ni da Ivanic provede celu karijeru kod nas, polako mu istice vreme da se oproba u ligama petice i zabode neki bas jak ugovor. Ne bi me iznenadilo da nas na zimu napusti, pa da na njegovo mesto predje Kang(v)a, a Ado zauzme mesto u sredini...

 

Nema Ivanić ni izdaleka kvalitet za lige petice, prvenstveno jer je suviše svilen i ekstremno jednosmeran igrač koji ne postoji u defanzivi. U tim ligama da bi mogao da igraš samo na jednu stranu treba da budeš Mesi, Savićević ili ekvivalent.

 

Mi smo Ivaniću vrhunac karijer i posle Zvezde će ići samo nizbrdo.

Edited by Laki21
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Laki21 said:

 

Nema Ivanić ni izdaleka kvalitet za lige petice, prvenstveno jer je suviše svilen i ekstremno jednosmeran igrač koji ne postoji u defanzivi. U tim ligama da bi mogao da igraš samo na jednu stranu treba da budeš Mesi, Savićević ili ekvivalent.

 

Mi smo Ivaniću vrhunac karijer i posle Zvezde će ići samo nizbrdo.

I Katai isto a i veći deo ostalih igrača, ajde ovi mlađi možda nešto zabodu  

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Kako se Kanga sa 32 godine bliži petoj deceniji života? U savremenoj eri sporta ovo su i dalje dobre godine za jednog sportistu. Ima Kanga u nogama još barem 2-3 dobre sezone. 

 

I ja mislim da bi teško podnio da ulazi sa klupe, ali moraće neki kompromis da se napravi ako dođe Addo. Nije lako ni Kangwu ostaviti na klupi nakon brutalnog ulaska u sezonu. 

Link to comment
Share on other sites

Kangu ne moze niko da zameni od trenutnih igraca, a ne moze ni Ado. Cak bih rekao da Ado posebno ne moze.

 

Bez Kange nasa organizacija igre ne postoji i to smo videli vec vise puta. Mozda nije najbolji igrac u timu gledajuci pojedinacne kvalitete, ali je ukupno za igru tima najvazniji. Kangva bi mozda mogao da se proba tu, ali mislim da ne moze da organizuje igru kao Kanga, iako je bolji u nekim drugim stvarima.

 

Meni je logicno da Ado bude na klupi, a da pocinje neke meceve gde smo vise defanzivno orijentisani. 

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Knipex said:

Pešić i Ivanić nisu otputovali zbog povreda ili je nešto drugo u pitanju?

Bez Pešića, Ivanića i Rodića u Jerevanu

Dejan Stanković, pored suspendovanog Milana Rodića, na put u Jerevan nije poveo ni Aleksandra Pešića i Mirka Ivanića. Iskusni napadač je malo istegao zadnju ložu u prvoj utakmici, pa u srpskom šampionu nisu želeli ništa da rizikuju i prouzrokuju eventualne komplikacije. Odlični vezista iz Bačkog Jarka je zaradio otok na okršaju prošle srede, pa je takođe dobio predah.

 

------------------------------------------------------------------------------------------

Na klupi Crvene zvezde nalaze se sledeći igrači: Popović, Vasiljević, Motika, Mustafa, El Fardu Ben, Stanković, Leković, Srnić, Mitrović, Ohi.

Edited by KrX037
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...