Jump to content

FK Crvena Zvezda 2022/2023


СтелаРоса

Recommended Posts

22 minutes ago, mare80 said:

Jel još neko čuo trač da nudimo Voši Velju Nevolju i Radulovića za Čumića ?

Velju bih im poklonio za rođendan. Radulović za Čumića je klasična zamena "duplukat za duplikat". Ja bih pre zadržao Radilulovića.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Kakve bombe su bacane u rangu Dionija,Van la Pare,Kulibalija(koji je kako reče Tvorza za klasu bolji igrač od Ohija,duša me boli što nam nije bio prvi špic a ne Pešić),ponajbolje se pokazao ovaj djetić Rakonjac od kog niko od nas ništa nije ni očekivao.

Dakle ne bacajte bombe ako Boga znate,samo ćutite i pustite bilo koga ko ima imalo smisla za igrače,pa makar to bio i Marin.

Link to comment
Share on other sites

Koliko se sjećam, pisano je da je Marin insistirao na Kulibaliju tako da ni on nije mađioničar. Ali opet njemu više vjerujem. Ne mogu naše bombe doći na red od obaranja rekorda po Areni i milionima gledalaca ali doći ćemo i mi na red.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Meni mirisi da ce tim da se natrpa kao nikad igracima. Da ima i kvaliteta za novog trenera, ali i kvantiteta za Terzine kombinacije. Mislim da iz ovog tima niko nece otici, osim mozda Dragovica ciji ostanak bi nam morao biti prioritet. LS ako krenemo sa neuigranim stoperskim tandemom na*ebali smo.

Edited by СтелаРоса
Link to comment
Share on other sites

Eno Milana u polufinalu LŠ i sa dobrim izgledima da udje u finale. A pre ne mnogo vremena smo ih skoro eliminisali u dvomeču. Gde sno sada, sta se desilo...

Pa desio se Kulibali, kao slika i prilika, kao simbol svega sto se radilo, sada radi i sto ce se raditi u buducnosti u ovom truležu od kluba.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Igrali su i Theo i Leao i Benaser i Krunic i Tonali i Kalabrija u onom dvomeu sa nama, nisu bas igrali svi istovremeno svih 90 min, ali recimo u Beogradu Benaser, Hernandez i Krunic su igrali od starta, Leao je usao na pocetku 2/2. U spicu su bili Rebic i Mandzukic. A igrao je i Tonali u 2/2 beogradske utakmice. Takodje Milan je tada imao i Çalhanoğlu-a i Kessié-a.

Kessié nije igrao u prvoj utakmici. 

Naravno, Gobeljardo je ustopovao Leao-a, tako da niste svesni kakvu zverku imamo u timu. Cami na tribanama i klupi, bez minuta, pravda za Gobeljarda. 

 

Iz naseg tima, trenutno su standardni samo Borjan, Rodic, Kanga i Ivanic, svi ostali koji su igrali taj dvomec ili su otisli iz kluba ili su u drugom planu danas / tribinama / klupi. 

Pankov, Gobeljerdo, Falcineli, Milunovic, Degenek, Petrovic, Ben, Falco, Gajic, Bakayoko, Pavkov, Sanogo , Srnic ( svi oni su igrali protiv Milana, sto sa klupe sto u startnoj postavi ). Katai nije igrao prvu utakmicu, a u revansu je usao tek na 20 min pred kraj utakmice. 

 

 

 

Edited by Ljubitelj baklave
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Ljubitelj baklave said:

Naravno, Gobeljardo je ustopovao Leao-a, tako da niste svesni kakvu zverku imamo u timu. Cami na tribanama i klupi, bez minuta, pravda za Gobeljarda. 

 

Ovo razumem kao humor-trolovanje. Pošto nas je lik svojeručno izbacio u revanšu.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...