Jump to content

FK Crvena Zvezda 2022/2023


СтелаРоса

Recommended Posts

ubio nas Partizan u drugom kao da smo igrali protiv Bajerna, stvarno me nista vise ne moze iznenaditi u negativnom smislu od Milojevica, mislim da dugo nismo imali slabijeg trenera, one izmene Kangva umesto Mitrovica I Milunovic umesto Kataija oslikavaju svu jadnost ove ekipe pod njegovim vodjstvom

  • Like 7
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, SunZero said:

ubio nas Partizan u drugom kao da smo igrali protiv Bajerna, stvarno me nista vise ne moze iznenaditi u negativnom smislu od Milojevica, mislim da dugo nismo imali slabijeg trenera, one izmene Kangva umesto Mitrovica I Milunovic umesto Kataija oslikavaju svu jadnost ove ekipe pod njegovim vodjstvom

Da smo igrali protiv Bajerna bilo bi 10:0. Partizan je danas igrao kao Sloga iz Pozege, no problem je sto mi izgledamo kao Buducnost iz Arilja.

  • Like 1
  • Thanks 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Kooineeperk said:

Na kraju, pobeda. Sad Partizan neka osvoji titulu ako hoce, ako ih nije sramota naravno. 

I da smo izgubili ne bi osvojili titulu.

 

Bas zato sto je bio takmicarski nebitan derbi, morali smo mnogo ofanzivnije i bolje. Ovako....nula od utakmice i igre

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, marko_pantelic said:

I da smo izgubili ne bi osvojili titulu.

Sprdam se druze, Lola Smiljanic style. 

 

Da smo izgubili, komsije bi kacile tu cuvenu izjavu, pa mi malo zao da se ne pomene, nekako uvek lamentira ta izjava kad je derbi u pitanju 😄  

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Uh, treba imati jak želzdac za gledanje nečeg što se kao igralo na Marakni. Samo sam se moli bogu da neko ne pogine pošto jadnici ne znaju ni na loptu da skoče a da se ne sudare. Ipak utisak mog decenijskog praćenja fudbala je najgori igrač kojeg sam ikad gledao a to je neki jadnik sa brojem 72 u zvezdinom dresu. Još ne mogu da se osvestim od te njegove igre, ono je zločin prema fudbalu,Zvezdi, milonima gledalaca koji moraju dva sata da gledaju tu glumu, foliranje, saplitanje o loptu, promašivanje lopte i pokušaj ubistava protivničkog igrača. 

  • Like 5
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

Rutinski. 

 

Nije bilo lepo za oko, ali nikada i nije. Cokna podbacio u 2/2, ali to se zaboravlja, u istoriju ulazi jos jedna derby pobeda i +16. Kome smeta, nek se zali upravi vodovoda. 

U 1/2 smo morali da imamo bar dva razlike, a pocetkom 2/2 smo sjebali par dobrih kontri jer naprosto Mitrovic nije Ivanic. 

Od 60 min smo gledali nas bunker. Sto je blamaza, ali to se zaboravlja. 

Sve skupa, veoma jadno 2/2, 1/2 je bilo ok. 

Derby jos jedan za ocenu NULA.  Nista novo. 

Ipak pobeda je pobeda u derbijima. 

 

  • Ha-ha 2
  • Tuzno 1
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Kooineeperk said:

Sprdam se druze, Lola Smiljanic style. 

 

Da smo izgubili, komsije bi kacile tu cuvenu izjavu, pa mi malo zao da se ne pomene, nekako uvek lamentira ta izjava kad je derbi u pitanju 😄  

 

Ma naravno da se sprdas. Ko ne bi prepoznao njihovu cuvenu izjavu. Posle smo im vracali istom merom kad god smo ih pobedili 😄

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ne mogu da verujem da sta pojedinci pisu, kao da ne znate da derby VEZE nema sa normalnom utakmicom. Da su isti ovi igraci Partizan, recimo clanovi neke drugog inostranog tima, budite sigurno da bi bilo 2,3 gola u mrezi njihovoj. Ovako, od fudbala nije bilo nista, o cemu vi pricate? Pola vremena u tuci i svadji. Da, mogu da zamerim Milojevicu kukavicko 2/2, ali nesto slicno je radio i Dejan, sa bratijom Srnom i Gobeljardom, a nista manje i Vladan Milojevic nije radio. Zatvarali su utakmice na 1 0 itekako. 

 

Ove utakmice nisu nikakav reper za nista, igraju se za prestiz i istoriju, a tamo pise tacno 20 pobeda vise. Previse usko gledate, iz ugla LS, alooo ljudi, kakva LS sa ovim timom, ko zna koliko ce pojacanja doci na leto, to niko ne zna. 

Znamo za dva imena vec, Olayinka i Stamenic. 

Edited by Ljubitelj baklave
  • Ha-ha 1
  • Tuzno 2
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Ljubitelj baklave said:

Ne mogu da verujem da sta pojedinci pisu, kao da ne znate da derby VEZE nema sa normalnom utakmicom. Da su isti ovi igraci Partizan, recimo clanovi neke drugog inostranog tima, budite sigurno da bi bilo 2,3 gola u mrezi njihovoj. Ovako, od fudbala nije bilo nista, o cemu vi pricate? Pola vremena u tuci i svadji. Da, mogu da zamerim Milojevicu kukavicko 2/2, ali nesto slicno je radio i Dejan, sa bratijom Srnom i Gobeljardom, a nista manje i Vladan Milojevic nije radio. Zatvarali su utakmice na 1 0 itekako. 

 

Ove utakmice nisu nikakav reper za nista, igraju se za prestiz i istoriju, a tamo pise tacno 20 pobeda vise. Previse usko gledate, iz ugla LS, alooo ljudi, kakva LS sa ovim timom, ko zna koliko ce pojacanja doci na leto, to niko ne zna. 

Znamo za dva imena vec, Olayinka i Stamenic. 

Igra nam je go kurac. Nije bitan derbi, cele sezone igra nam je go kurac.

Nemamo trenera, nemamo organizaciju igre, imamo pojedince kojima ako krene krene.

Da li bi Partizan primio dva ili tri gola, je nevažno, i pravo da ti kažem nije naš problem. Problem je da svaka ekipa loja se otvori nama razbija koncept i sve se raspada.

Izmena Milunović - Katai. Vrhunac koji ovaj diletant na klupi ponavlja iz meča u meč. Umesto Šilje on vadi Kataia, pa stvarno treba da budeš mamlaz pa da uradiš tako nešto.

Partizan je bukvalno pobedio sam sebe večeras. Naš uticaj na pobedu je bio nula. Jedna šansa Kataia i to je to.

Bruka, čemer i jad.

  • Like 12
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Ljubitelj baklave said:

...

 

Ove utakmice nisu nikakav reper za nista, igraju se za prestiz i istoriju, a tamo pise tacno 20 pobeda vise. Previse usko gledate, iz ugla LS, alooo ljudi, kakva LS sa ovim timom, ko zna koliko ce pojacanja doci na leto, to niko ne zna. 

Znamo za dva imena vec, Olayinka i Stamenic. 

 

Pa ako budu ubadali sa njima u standardnom procentu od 20%, onda jih mora doči otprilike 55

Edited by L' Imperatore
  • Like 1
  • Thanks 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...