Jump to content

FK Crvena Zvezda 2022/2023


СтелаРоса

Recommended Posts

U teoriji odlican potpis, lik je godinama standardan, povremeno cak i kapiten, u prilicno ozbiljnom sistemu i klubu koji igra vrlo dobar i moderan fudbal. Na tm-u im je najvredniji igrac.

 

Videcemo na kojoj poziciji se planira i kako ce to u praksi da izgleda, na klipovima se jedino vidi da dobro pakuje otpatke. Vodi se kao levo krilo, ali deluje tromo i ne videh nijedan jedini dribling. Ovako na prvu, podseca na Bena iz prajma, samo je fizicki mocniji.

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, fradler said:

U teoriji odlican potpis, lik je godinama standardan, povremeno cak i kapiten, u prilicno ozbiljnom sistemu i klubu koji igra vrlo dobar i moderan fudbal. Na tm-u im je najvredniji igrac.

 

Videcemo na kojoj poziciji se planira i kako ce to u praksi da izgleda, na klipovima se jedino vidi da dobro pakuje otpatke. Vodi se kao levo krilo, ali deluje tromo i ne videh nijedan jedini dribling. Ovako na prvu, podseca na Bena iz prajma, samo je fizicki mocniji.

 

Nije krilo,nego centralni napadac,koji slabo daje golove,zato se spominje da je krilo,umalo da debituje za albaniju

Zamena mu je vrv Nikola Stulic u Slaviji

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Milko Miller said:

Ajde i da pohvalimo jednom upravu, doveden odličan igrač u najboljim godinama bez obeštećenja, a mediji saznali tek kad je posao već bio zavrsen. 

Nesto mi govori da sa ovim potpisom, Bukarija prodajemo na leto.

 

I ako se ovde dosta negodovalo sto mladi odlaze na pozajmice, ja sam ipak za. 

Za ovu polu sezonu imamo samo 15 utakmica (bez kupa) i sasvim je dovoljno da u prvih 16 ostanu Erak,Mitrovic,Mijatovic.. ne zaboravimo da je Kangva 99 godiste.

 

Realno svi ovi klinci bi imali minutazu na kasicicu, bolje da se dokazu ovih 6 meseci u superligaskim klubovima.

 

Ne znaci ako je klinac da je odmah Ronaldo, a to je dokazao Stanic.

Ipak je trebao da bude nosilac igre u Spartaku, a da ne kazem da su mu partije bile blede. Dok je Radulovic suprotan primer i nije mi jasna selidba u Surdulicu

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Valensija said:

Kakav centralni, nidje veze. U pitanju je krilo. Prilicno jak i brz igrac, takticki potkovan.

Racunam da Mitrovic ide na ljeto. 

Pa po meni konacno logicno razmislanje, izforsiras Mitrovica do leta, prodajes po dobroj ceni, a imas vec spremnu zamenu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, vlaDixXx said:

 

Nije krilo,nego centralni napadac,koji slabo daje golove,zato se spominje da je krilo,umalo da debituje za albaniju

Zamena mu je vrv Nikola Stulic u Slaviji

Ne pricaj iz glave vec pogledaj neki mec. Covek je krilo. 

Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, Markoss said:

Ovog na spicu vide. Kazu jak, brz i ume da da gol. 

Meni je to greska. Lik je ozbiljno krilo.

Imas li info oko Krasoa? Prica se da smo u ozbiljnim pregovorima za ljeto.

Ako je istina, Bukari i on po krilima, Krasoo spic.

 

Edited by Valensija
Link to comment
Share on other sites

Zavisi dosta od taktike, mozda je cilj da igramo malo brzo fudbal bez sidrasa u napadu. U teoriji je dobro za igru na kontru. Sada npr Pesic vise nema nikakav smisao. Pored ovog lika i Mijatovica, treba jedan snazniji napadac dobar u skoku da ulazi sa klupe kao nekad Pavkov i to je to.

 

Bilo bi nenormalno prodavati Mitrovica, Bukarija i Erakovica pre decembra.

Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, Milko Miller said:

Ajde i da pohvalimo jednom upravu, doveden odličan igrač u najboljim godinama bez obeštećenja, a mediji saznali tek kad je posao već bio zavrsen. 

Ovo bi bilo za pohvalu da smo ga doveli pravo iz albanije. Sportski sektor je ubedljivo najlosji deo naseg kluba, a ako znamo da ni ostali nisu sjajnu onda je to tragedija. Ipak prijatno sam iznenadjen ovim potpisom. S obizorm da nismo igrali protiv slavije jer smo do sad dovodili ili igrace koji su igrali protiv nas ili koji su vec igrali za nas. Mora da je neko u klubu igrao slaviju 2+prvo pa mu je olanjika zapao za oko. Iako se verovatno nista ne pita, ali ovo sto mrkela godinama radi je za zatvor. Covek je nesposobni parazit, a nasa transfer politika je udruzeni zlocinacki poduhvat mrkele i terzica!

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, fradler said:

Legendarni Addo, kapitalac kojeg Mrkela juri vec 3 godine, potpisao za Spartak iz Subotice.

Je l' sam je lepo pisao da se čovek izgubio? Ovo je samo dokaz. Nije našao Beograd i šta će čovek mora nešto da se radi.

 

Šalu na stranu, lepo pojačanje za Spartak. 

Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, fradler said:
Quote

Uprava Fudbalskog kluba Spartak Ždrepčeva krv angažovala je veliko pojačanje prvih dana kalendarske godine. Novi član kluba je Edmund Addo (22g) iz Gane koji je potpisao ugovor na dve i po godine.

Lepo ce se oprati pare. Jer se transfer mora isplatiti.

 

Nista novo.

Link to comment
Share on other sites

42 minutes ago, Markoss said:

Vec je on na Marakani. U dogovoru sa Spartakom je prvo tamo, jer nema utakmice u nogama, a tamo ce igrati sest meseci standardno. Na leto je nas.

U ovom slučaju bi potpisao ugovor s nama pa otišao u Spartak na pozajmicu, ali...ipak ćemo Spartaku morati da odrešimo kesu na leto da bi svi vuci bili siti. 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...