Jump to content

FK Crvena Zvezda 2022/2023


СтелаРоса

Recommended Posts

 Ko bese pohvalio Bukarija, nijednom nije probio igraca, vuce samo na desno, jedan centarsut nije poslao kako treba, a ova beda od centarsuta Gobeljica tek, sta reci, nit igre nit rezultata.

A Kulibali, tri metra ga ima jednom loptu nije uzeo

Edited by Profaarmor
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Profaarmor said:

 Ko bese pohvalio Bukarija, nijednom nije probio igraca, vuce samo na desno, jedan centarsut nije poslao kako treba, a ova beda od centarsuta Gobeljica tek, sta reci, nit igre nit rezultata.

 

Sad ce mocni Ibrahim, takodje kombinacija ala Azarov, da ga zameni, bez brige. Pa cemo umesto 0 probijanja dobiti 0 prijema lopte. 

Link to comment
Share on other sites

Trenerski beskičmenjak na klupi je samo nastavio i radi isto ono što je radio Mister.

Apsolutno je sve isto.Od igrača,zamena,svaga.

 

Samo što ovaj je marionera lažnog doktora ,koji nema svoje ja,svoju viziju svoju taktiku.

Radiće ono što mu se kaže.Otud možemo da vidimo pevaljku Kaću i dalje,nekog jadnog Gruzijca,osigurača i vojnika SRnalda,sad Mustafu.

Sve kombinacije i ugradnja u pomnute.

Nema od ovog ni *urca braćo moja.Što me video stadion ove godine video me je.

 

Uspeli su da mi ogade sezonu da postanem ravnodušan i da navijam da nas Monako postavi na pravo mesto.

Jer onako kako radiš tako ti se i vraća.Makabi nije bio dovoljan,biće od večeras pa nadalje.

Marš iz kluba nesposobnjakovići!!!

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Bode said:

Mali Mitrovic je jedina realna opcija koja je ostala sa klupe. Pogledaj koga ovaj ubacuje...

Zato što smo pogrešili kid trenera očigledno.

Lazetić pravi izmenu rezonsku, ubacuje Stanojeva da pokuša da iskoristi kontre, a Milojević ubacuje dva totalno beskorisna igrača.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ali...Gobelja,Srnić,neki Gruzijac anoreksični,Eraković levo,Kanga na klupi,Mustafa .....

Kao da je neki košmar u pitanju u ne stvarna utakmica CZ.

 

Po prvim potezima ovog beskičmenjaka na klupi vidiš da ćemo potonuti još niže i da će i ono igrača 

što su davali znake života upropastiti.Razoćaran sam šta sam gledao večeras i u derbiju.Očekujem da nas MOnako uneredi .

Edited by Siki
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Siki said:

Trenerski beskičmenjak na klupi je samo nastavio i radi isto ono što je radio Mister.

Apsolutno je sve isto.Od igrača,zamena,svaga.

 

Samo što ovaj je marionera lažnog doktora ,koji nema svoje ja,svoju viziju svoju taktiku.

Radiće ono što mu se kaže.Otud možemo da vidimo pevaljku Kaću i dalje,nekog jadnog Gruzijca,osigurača i vojnika SRnalda,sad Mustafu.

Sve kombinacije i ugradnja u pomnute.

Nema od ovog ni *urca braćo moja.Što me video stadion ove godine video me je.

 

Uspeli su da mi ogade sezonu da postanem ravnodušan i da navijam da nas Monako postavi na pravo mesto.

Jer onako kako radiš tako ti se i vraća.Makabi nije bio dovoljan,biće od večeras pa nadalje.

Marš iz kluba nesposobnjakovići!!!


Uvek bilo, samo sto ce nekima proci zivot i nece shvatiti.
Oni moraju da se odluce. Kriminal i kombinacije na jednoj, napredak kluba na drugoj strani. Mislim da je je jasno u kom pravcu oni idu i kako ce se ova "uspesna" prica zavrsiti.
Kao i obicno, najvise cemo trpeti i ispastati mi, koji smo uz Zvezdu iz pravih razloga i cistog srca, a bogami i savesti.

Edited by Bode
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Dropkick Murphys said:

Ne zna Milojević gde bije. 

 

Ali gde ga nadjose sa sve ovom tunjavom facom i 0 harizme. Bar da je neki igrac bo, pa kao na konto toga, ovako ne zna ni on mucenik sta radi na klupi. 

 

Ej, ti hoces da ti bekovi drze igru, u Zvezdi koja nema bekove i kojoj se skoro sve zasniva na sredini i kombinatorici Ivanica i Kataija polulevo? Ulazis u utakmicu sa tri cista stopera i to u Superligi? Igraju ti Srnic i Gobeljic od starta? I naravno, toliko ni samom sebi ne verujes, da vec sve resetujes u 46. minutu, vracas normalnu formaciju i ubacujes Kangu. Niti ideje, niti osecaja, niti bilo kakvog talenta i zelje da se bilo sta unapredi.

 

Da je random covek dobio da vodi ekipu, bar nesto bi pozitivno uradio. Ovaj nit ima zelju, nit ima znanje, klasican bezveznjak. 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...