Jump to content

FK Crvena Zvezda 2022/2023


СтелаРоса

Recommended Posts

1 minute ago, tsva said:

 

 

Nisu ni Srnic, Gobeljic i Pesic pa opet igraju a ti sutis.

 

Ne moras biti fasista non stop.

Aj ne seri molim te.

2 minutes ago, Bode said:


I moj utisak je da se malo skriva od lopte i konstantno odigrava prvom do sebe, na sigurno.
Nadam se da ce nas demantovati.

Amin.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Markoss said:

Kakav mi antifudbal igramo. Bukvalno da ne pozelis da pogledas nijednu utakmicu vise nikad. 

 

Bot s klupe ocigledno nema ideju sta treba da radi kao trener. Kako ne napravi neku takticku varijaciju da ne igramo sa tri stopera, dva beka i zadnjim veznim protiv Superligasa na Marakani, i kako mu se ne omakne da izostavi vesnike Zvezdinih neuspeha u Evropi, bracu debile. 


Mislim da pokusava da implementira nesto sto ova ekipa tesko moze da odigra. Bar ne u ovom sastavu, sa nekoliko stvarno Boze sacuvaj igraca u prvih 11.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Bode said:


Mislim da pokusava da implementira nesto sto ova ekipa tesko moze da odigra. Bar ne u ovom sastavu, sa nekoliko stvarno Boze sacuvaj igraca u prvih 11.

 

Ja mislim da mu na faci pise da on nema ideju sta hoce da implementira, osim da se uslihta ovim bednicima koji su po 10 godina u klubu, jer ih ni Javor nece. Verovatno ga je neko uedio da oni "drze" svlacionicu. 

 

Sutra nek trkne Negicu po dorucak i nek skuva kafu Stoletu, to su logicni koraci koji slede. 

Edited by Markoss
  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Da je izasao sa ovom postavom protiv Monaka, 7 od 11 igraca su defanzivno orjentisana, pa da razumem, ali sto kaze Markoss pa zar na Marakani protiv TSC-a.  Uigrava nesto novo, kako mu ne pade na pamet sa Stankovicem, Motikom, Nikolicem da uigrava...

Pored onakvog pocetka sezone, ne verujem sta gledam.

Edited by Bagzzi
Link to comment
Share on other sites

Po meni ima tri pogresna igraca u prvoj postavi. Gobeljic, Srnic i Pesic. Sa Kangom, Stankovicem malim i ovim novim spicem bi imalo smisla. Ovako bas slabo to deluje.
Nek nam je Bog u pomoci sa Monakom.

Edited by Bode
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Markoss said:

 

Ja mislim da mu na faci pise da on nema ideju sta hoce da implementira, osim da se uslihta ovim bednicima koji su po 10 godina u klubu, jer ih ni Javor nece. Verovatno ga je neko uedio da oni "drze" svlacionicu. 

Pokusava da implementira da mu bekovi kreiraju igru, bez klasicnog ofanzivnog veznog na sredini. Samo sto su ti bekovi Gobeljic i lazni Kadu, a i ceo ostatak tima je neprilagodjen za takav fudbal. Sve vreme preskacemo sredinu ili dugim loptama ili prodorima po boku.

Edited by Venger
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Markoss said:

 

Ja mislim da mu na faci pise da on nema ideju sta hoce da implementira, osim da se uslihta ovim bednicima koji su po 10 godina u klubu, jer ih ni Javor nece. Verovatno ga je neko uedio da oni "drze" svlacionicu. 

Nikad neću shvatiti tu frazu " drže svlačionicu".

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...