Jump to content

FK Crvena Zvezda 2022/2023


СтелаРоса

Recommended Posts

Mala digresija obzirom da mi pun kurac i Edmunda I Srnića i Adolfa..Ne znam koliko vas ima ZVEZDA TV ali meni to poprilicno OK izgleda, ako se uzme u obzir da je relativno svježa. Vizuelno izgleda OK, voditelji ne zamuckuju, studio pristojan, trude se da obuhvate info o skoli, seniorima...U odnosu na ostale lokalne klupske TV, kontam da je ova nasa CNN.

Link to comment
Share on other sites

29 minutes ago, Venger said:

 

Е ако је максбет портал објавио, то је истина проверена 🙄

Сачекајте макар званично да изађе информација.

 

Нереално ми је да се Срнић продужи, нереално.

Link to comment
Share on other sites

https://www.maxbetsport.rs/u-minut-do-12-zvezda-dovela-dugo-zeljeno-pojacanje-382575/

Quote

U MINUT DO 12 Zvezda dovela dugo željeno pojačanje!

 

Skoro pa u minut do 12. U ponoć ističe rok za prijavu igrača za Ligu Evrope, a Crvena zvezda je u večernjim satima kompletirala transfer dugo željenog pojačanja. Tako bar tvrde mediji u Gani.

 

Ево за вас који вам је ово релевантан извор.

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Дејо said:

https://www.maxbetsport.rs/u-minut-do-12-zvezda-dovela-dugo-zeljeno-pojacanje-382575/

 

Ево за вас који вам је ово релевантан извор.

Ovde su tokom dana objavljene dve net adrese iz Gane koje su objavile da je Ado Zvezdin. 4 godine ugovor. Verovatno Max bet cita forum pa prepisuju i kreiraju vesti 😄 

Edited by suptil
Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, Дејо said:

https://www.maxbetsport.rs/u-minut-do-12-zvezda-dovela-dugo-zeljeno-pojacanje-382575/

 

Ево за вас који вам је ово релевантан извор.

Jeste da je isti izvor i za ovo i za Srnica, ali za ovo ne verujem, a za Srnica verujem. Zasto? Pa recimo zato sto je ostalo jos 3 sata da potpise taj famozni Ado, a ne deluje da ce da potpise. Ni traga, ni glasa od njega. A samim tim imaju pokrice da kazu, eto mi stedimo, nismo hteli da dajemo pare na Ada kad imamo uvek pouzdanog Srnalda.

 

I nismo hteli da se razbacujemo za desnog beka kad imamo uvek pouzdanog Gobeljarda. A tu su i mlade nade Erakovic i Stankovic. Popunjeni smo na svim pozicijama.

Edited by Venger
Link to comment
Share on other sites

Da sumiram prelazni rok:

 

1. Prvo najveca promena - odlazak Dekija Stankovica. Po meni velika greska. Neko ce reci zasluzeno, doziveo je neuspeh ispadanjem od slabije ekipe Makabija. Mozda je i tacno, a mozda i nije. Istina Makabi nema ni Kataija, ni Bukarija, ni Ivanica, al barem ima u postavi 11 kakvih takvih fudbalera, a mi imamo 9. Al eto i da prihvatimo da je trebalo da ode, mislim da je trenutak pogresan, a jos vise je pogresno sto je on otisao, a ostao je maltene ceo njegov strucni stab. Najbliza dva pomocnika, od kojih je jedan sada glavni trener, a drugi pomocni (Milosevic) i svi kondicioni treneri osim onog Italijana. Ako je Deki lose radio i treba nam promena, nisam siguran da ce neku veliku promenu da donesu njegovi pomocnici. Al ajde da vidimo, nadam se najboljem, ja svakako mislim da su rezultati poslednje 3 godine bili dobri.

 

2. Odlasci. Nije otisao niko bitan sto je dobro. Otisli Babic i Odada za koje su svi zaboravili da su nasi igraci. Gajic- u ovoj situaciji sada bih voleo da je ostao, mada svakako nije neki igrac. Nadam se da smo se resili onog rekonvalsecenta Falka. Otisao Pavkov kome je i bilo vreme. Ohi, po meni takodje ispravno, nije ispunio ocekivanja, bar moja. Ovo ostalo otisla neka klincadija na pozajmice.

 

3. Dolasci. Bukari-pun pogodak, Kangva-pomesana osecanja, na pocetku je izgledao kao novi Kante, sada je dosta pokvario utisak, ali videcemo. Ima nekog rezona sto je doveden. Milunovic-bio sam protiv njegovog povratka, ali za sada igra solidno. Moze biti od koristi u nekim varijantama. Pesic-okej, ali ne za prvog spica. Ne deluje da je nesto napredovao u odnosu na prvi mandat, isti igrac. Mitrovic-zalog za buducnost, zelen i fizicki nejak za ozbiljan fudbal. Kalifa-u teoriji naprednija verzija Pavkova, u praksi cemo videti. Levi bek Kadu- enigma.

 

Da zakljucim, po meni los prelazni rok. Krenulo se sa zeljom da se uspostavi balans u timu, da se ojaca i desna strana napada, sto se uspelo, ali je napravljen jos veci disbalans izmedju napada i odbrane koji sada izgledaju kao dva odvojena tima. Ostali smo bez fudbalera na dve pozicije u timu. Tim je mozda po imenima napucaniji nego prosle sezone, ali nisam siguran da je jaci.

Edited by Venger
Link to comment
Share on other sites

Spisak imena je mozda jaci, a tim je jedna obicna kurcina koja nema nijednog desnog beka koji moze da igra fudbal, nijednog zadnjeg veznog (jer jedini nije igrao mesecima i zna da odlazi za 2 meseca, pa u skladu sa tim i igra), sad kad prodamo Erakovica, a ne brinite, prodacemo ga sigurno, imacemo 2 stopera od kojih je jedan nestabilni Milunovic (treci je povredjen plus je nikakav igrac). 
 

Eto to je dovoljno, ja bih dodao i napadaca gde imamo Pesica koga licno ne mogu da vidim ocima i ovog lika koji mi deluje kao smesno resenje, ali dajmo mu vremena, ne mora pozicija napadaca u ovaj spisak.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Koja je sledeca mogucnost vezana za Ado-a? Na polusezoni moze da potpise predugovor sa nama bez obestecenja. Dakle za tri meseca. Verovatno ce doci ovde i da trenira sa ekipom. Ali bez obzira na tu opciju ostaje gorak ukus zbog cega sve nije zavrseno vec sada.

Link to comment
Share on other sites

Just now, suptil said:

Koja je sledeca mogucnost vezana za Ado-a? Na polusezoni moze da potpise predugovor sa nama bez obestecenja. Dakle za tri meseca. Verovatno ce doci ovde i da trenira sa ekipom. Ali bez obzira na tu opciju ostaje gorak ukus zbog cega sve nije zavrseno vec sada.

Ne moze, ugovor mu istice tek 2024. Ovi ludaci iz Serifa su ocigledno odlucili da ga upropaste i moze ga spasiti samo neko ko je spreman da pljune tu lovu koju traze. Ja bih bio zadovoljan i da dodje za mesec-dva. I onako nisam ocekivao nista od njega u Evropi jer je van takmicarskog ritma.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...