Jump to content

FK Crvena Zvezda 2022/2023


СтелаРоса

Recommended Posts

Јел зна неко цене пакета за ЛЕ. Начуо сам да је за сезонце цена пакета за север са попустом 2100. Не знам која је цена за исток и запад...

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, dzakala said:

Da

Мреже - реже, пуше - руше. Фали им један стих са руше за риму. Не бих знао шта су смислили. Вероватно су сад у неком ванредном по њх изванредном стању. Видећемо.

Link to comment
Share on other sites

Quote

 

– Na mojim idejama u ofanzivnom delu igre bilo bi čudo da namestim ekipu za četiri dana. Tu nema prostora, ali ima za malu nadogradnju ili izmene, da se igrači oseći osećaju dobro na svojim mestima i zahtevima. Moramo da uradimo dosta u pogledu defanzivne organizacije. To su stvari kompaktnosti – počeo je Milojević.

Ono na čemu najviše želi da radi je defanzivna postavka i tranzicija nazad u svim linijama.

– Moramo da radimo na taktičkoj disciplini, pre svega u defanzivnom delu. U odnosu prema igri, to su stvari koje moraju drastično da se promene. Mislim da ne možemo individualno, već timskom tanzicijom. Presing mora da se rešava kolektivno.

 


Има ли и један на ић осим Пиксија који не    прича о дефанзиви као приоритету?

Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, suptil said:

Мреже - реже, пуше - руше. Фали им један стих са руше за риму. Не бих знао шта су смислили. Вероватно су сад у неком ванредном по њх изванредном стању. Видећемо.

A ne Zvezdu da ruše 

 

 

Evo ako znas nekog, predlozi, ne valja im da razmisljaju mnogo

Link to comment
Share on other sites

Ovo za društvene mreže kao kad je u ruralnoj Srbiji počela elektrifikacija, pa neki nisu smeli da stanu pod sijalicu da ih ne udari struja.

 

Takvo nemanje bazičnog osećaja za svet u kome živimo i takav autizam prema fenomenima digitalizacije prosto su neverovatni i čine autore i nosioce transparenta tek malo socijalizovanijima od pećinskih ljudi.

 

A ima tu i još nešto: moja ćerka, naime, sa nekoliko drugarica ima grupe na mrežama u kojima su devojčice njenog uzrasta, a to je oko deset godina, koje navijaju za Zvezdu. I one tu postavlalju slike igrača, klipove i sve ono što su klinci radili i u moje vreme, kada smo umesto mreža peške delili isečke iz novina i novinske fotografije. I one to rade jer istinski vole Zvezdu, a ne zato što, kao autori transparenta, od nje uzimaju novac i žive od toga što se, u sve manjem broju, pojavljuju na severnoj tribini.

 

Zapravo, fenomenološki najviše zabrinjava činjenica da autori transparenta poručuju i tim devojčicama, koje jesu deo nepatvorenog navijačkog korpusa na mrežama, "da ga puše", a u strahovitom odsustvu zdrave pameti ne shvataju, niti će ikada shvatiti, da su te devojčiće mnogo više Zvezda nego što će to biti bilo koja osoba sa šipke, poternice ili sa slike na nadgrobnom spomeniku.

 

I da su oni koji samozvano predstavljaju Zvezdu u stvari istinska anomalija koja će biti ispravljena čim zatrovani i teško oboleli društveno-politički prostor, čiji su oni perjanica, barjaktar i udarna pesnica, krene ka revitalizaciji.

 

 

Edited by Nek grmi jako
  • Like 19
  • Love 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Za Kulibalija nisam čuo pre nego što ga je Markos pomenuo na temi, što znači da ga nisam nikada ni gledao. Ne mogu da dam sud sem na osnovu utiska na klipovima i statistici.

 

Sad sam malo bacio pogled na brojke i nije uopšte tako loše kako se čini na prvi pogled.

Npr, prvo što bi neko video za prethodnu sezonu je 5 golova na 21 utakmici, što i nije neki prosek jelte, ali ako pogledamo minute (847), to bi značilo da je odigrao zbirno 9 celih utakmica. Gol na 170 minuta u francuskoj ligi, šta znam, sasvim ok rezultat.

Ukupno u Nantu 5527minuta, što mu dođe 61 cela utakmica i 21 gol. Pošto je Nant tim koji je prosečno davao od 1 do 1.5 golova po utakmici za vreme koje je on proveo tamo i obično bio u sredini tabele ili u donjem delu, jbg, stvarno nije tolika katastrofa od proseka, pošto mi izgleda kao da im je bio neki džoker.

 

Pre Nanta, igrao u Gentu. Prve sezone 6 golova. Od toga, dao 2 gola u Ligi šampiona u kojoj je odigrao ukupno 6 utakmica, ali samo 31 minut. Znači bio klasična izmena pred kraj utakmice.

Naredne sezone daje 18 golova u svim takmičenjima. 4 komada u Ligi Evrope i 5 u kvalifikacijama. Deluje da je bio standardan i iskoristio je šansu. Zato ide u Nant za 4.5 miliona.

 

Šta znam, ima 31 godinu, na nekoj granici da kažemo da je mator. Ugovor 1+1 sasvim ok, ne možemo da se zeznemo previše jer nema ni preveliku platu.

Viši od Pavkova 4cm i teži jedno 10 kg, pa će biti baš dobar za ono bunarenje koji ćemo sigurno forsirati u nekim periodima utakmice, posebno u Evropi. Ako ništa, bar ne dovodimo nekog niskog, brzog, mršavog, pa da centriramo na njega i kukamo kako ne može ništa.

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Dropkick Murphys said:

Za Kulibalija nisam čuo pre nego što ga je Markos pomenuo na temi, što znači da ga nisam nikada ni gledao. Ne mogu da dam sud sem na osnovu utiska na klipovima i statistici.

 

Sad sam malo bacio pogled na brojke i nije uopšte tako loše kako se čini na prvi pogled.

Npr, prvo što bi neko video za prethodnu sezonu je 5 golova na 21 utakmici, što i nije neki prosek jelte, ali ako pogledamo minute (847), to bi značilo da je odigrao zbirno 9 celih utakmica. Gol na 170 minuta u francuskoj ligi, šta znam, sasvim ok rezultat.

Ukupno u Nantu 5527minuta, što mu dođe 61 cela utakmica i 21 gol. Pošto je Nant tim koji je prosečno davao od 1 do 1.5 golova po utakmici za vreme koje je on proveo tamo i obično bio u sredini tabele ili u donjem delu, jbg, stvarno nije tolika katastrofa od proseka, pošto mi izgleda kao da im je bio neki džoker.

 

Pre Nanta, igrao u Gentu. Prve sezone 6 golova. Od toga, dao 2 gola u Ligi šampiona u kojoj je odigrao ukupno 6 utakmica, ali samo 31 minut. Znači bio klasična izmena pred kraj utakmice.

Naredne sezone daje 18 golova u svim takmičenjima. 4 komada u Ligi Evrope i 5 u kvalifikacijama. Deluje da je bio standardan i iskoristio je šansu. Zato ide u Nant za 4.5 miliona.

 

Šta znam, ima 31 godinu, na nekoj granici da kažemo da je mator. Ugovor 1+1 sasvim ok, ne možemo da se zeznemo previše jer nema ni preveliku platu.

Viši od Pavkova 4cm i teži jedno 10 kg, pa će biti baš dobar za ono bunarenje koji ćemo sigurno forsirati u nekim periodima utakmice, posebno u Evropi. Ako ništa, bar ne dovodimo nekog niskog, brzog, mršavog, pa da centriramo na njega i kukamo kako ne može ništa.

За то имамо Бенчугу хахаха, једино што није брз али се уклапа у профил ниског и немоћног на сколи.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Гледам ПСЖ-Монако, пп 0-1 али то је мање битно. Ови баш јака екипа и кад воде стоје високо како ми не можемо замислити ни у овој леватској лиги. Транзиција прејака.

Тачно сам се одмах сјетио ових наших будалетина и концепта, сјебеш одбрану продајом и недовођењем па сад изгледа експериментишеш са нападачима. Све ван тајминга са новим тренером. Мутавијег спортског директора тешко да Европа има.

Опет са њиховог аспекта боег посла нема, врте се преозбиљне паре без икакве одговорности још ће и Дркела добити транспарент подршке...

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Jos mi ovo za sad racunamo kao dobar prelazni rok, posto su raniji bili jos gori. A fale nam starteri na 2 pozicije.

 

Aj verujem da cemo na beku uspeti da potpisemo Vesovica, ali mislim da ce nam zadnji vezni biti hronican problem. Ado cak i da dodje trebace mu vreme da udje u formu jer nije igrao fudbal pola godine. Sanogo ili je za penziju ili ga boli tuki da igra, tako izgleda. Sinoc totalna nonsalancija, dodaje lopte u noge protivnicima. O Srnicu ne treba trositi reci.

 

Moze li iko u klubu da objasni sta smo koji k mislili sa desnim bekom? Znaci, Picini je liferovan jos u maju-junu, od tada se zna da mi nemamo desnog beka. I sada u minut do 12 jurimo Vesovica da bismo uopste imali fudbalera na toj poziciji.

Edited by Venger
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 godina je proslo otkad nemamo desnog beka.

 

Da smo pre pet godina uveli omladinca sad bi imali desnog beka od 23-4 godine da potpuno zameni Rodica  

 

Da smo fulali sa prvim omladincem, imali bi jos 4 godine da svake godine ubacimo omladinca na desnog i levog beka. 

 

Znaci da mi za 5 godine, to su 5 generacija,  nismo u stanju da izbacimo jednog beka, bilo levog ili desnog. 

 

Kakva je to škola omladinska i ko tu radi? 

Je l tesko nauciti neke dete sa plucima da uputi dobar centarsut i da se krece u odbrani?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...