Jump to content

FK Crvena Zvezda 2022/2023


СтелаРоса

Recommended Posts

2 minutes ago, Venger said:

Ovaj mali Gordic je stvarno interesantan. 2004 godiste. Pricalo se da definitivno potpisuje za Siti, ali evo proslo je vec par meseci i nista od toga. Ako ima i malo prostora treba ga pojuriti.

Ako je krilo, odmah posle meča 😁

  • Like 4
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, Venger said:

Ovaj mali Gordic je stvarno interesantan. 2004 godiste. Pricalo se da definitivno potpisuje za Siti, ali evo proslo je vec par meseci i nista od toga. Ako ima i malo prostora treba ga pojuriti.

Ja sam čuo da je u Sitiju i da Mladost već dobija i lovu za svaki meč koji igra u našoj ligi

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Perkos2 said:

Ja sam čuo da je u Sitiju i da Mladost već dobija i lovu za svaki meč koji igra u našoj ligi

Pa jeste bila prica da potpisuje, ali evo trazim, nema nigde vesti da je zvanicno potpisao. Ni na transfermarktu nema nista. Moguce da imaju neki neformalni dogovor.

Link to comment
Share on other sites

Dobro je. Moglo je da bude nezgodno na kraju.

 

Elem. Vidno je da Pešić ima mnogo veći radijus kretanja i od Pavkova i od Ohija, da vidimo kako će to da izgleda.

 

Još jednom bravo za Mitrovića.

Edited by Don Juan
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Са оваквом игром а са овим ростером, може комотно без Станкеле. Све почива на индивидуалном квалитету који је сада за 2 класе од домаћице. Транзиција, трчање без лопте, укрштање, брзи пасови и све оно што је обично рукопис тренера-баш скромно а можемо.

Иначе почео је да хвали противнике из домаће лиге као његов претходник. Шатро “Младост игра свој препознатљив фудбал 1 на 1 па су момци мало били збуњени али свака ће таква утакмица бити за 3 бода”!?:krstipd4:

Штета јер имамо капацитет за озбиљан и лијеп фудбал макар у овој лиги, па да се не мора стално позивати на стадион…

Edited by Константин
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Ja sam izuzetno zadovoljan timom. Strci desni bek mnogo, nadam se da cemo tu dovesti igraca jako brzo. I stopera kao zamenu za Erakovica, mada je vrlo izvestno da je to Milunovic i da mali ide na kraju avgusta.

 

Nista drugo ne treba dirati, i jako je lepo ne gledati Srnica i Krsticica na terenu. 

  • Like 9
Link to comment
Share on other sites

Jedino nije lepo klupiranje Motike, treba decku naci sto pre neki klub, greota je da stagnira.

Mitrovica pratim dugo, konkretan napadac, kod njega je uvek 100 posto, ne skriva se, ne bezi od duela, nije alibi igrac...Ben je suvisan, ne bi trebalo da on sa 33 god zauzima mesto Mitrovicu i Mustafi.

Ne znam hoce li se naci klub Ohiju, ali i svakako bolje igramo bez njega, meni se nije svideo toliko.

Ovakav Pavkov je sasvim korejtan kao bekap za domace prvenstvo.

Zvezdi se ne isplati da ga daje za male pare, obzirom da ga je platila 300 000 plus 30 posto dodje Radnickom od sl transfera.

Sa Srnicem i Krsticicem treba raskinuti ugovor na stetu kluba, kao i sa Falkom.

Ako se dovede ubrzo desni bek, moze Zvezda vrlo lako da se nada LS, cime bi pokrila silne promasaje.

Kupovina Mitrovica je najbolji potez jos od Radonjica.

Za nasu ligu mogu igrati Kangva i Kanga zajedno, ali u Evropi nikako.

Zvezda je na putu da postane redovni ucesnik LS.

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Константин said:

Са оваквом игром а са овим ростером, може комотно без Станкеле. Све почива на индивидуалном квалитету који је сада за 2 класе од домаћице. Транзиција, трчање без лопте, укрштање, брзи пасови и све оно што је обично рукопис тренера-баш скромно а можемо.

 

 

Ne skromno, već nepostojeće.

 

Kangva i Bukari su na prvoj trčali kao navijeni, lopta is prve, oslobađanje, trk, jer su tako naučeni, na drugoj već slabije, a sada rade što i svi ostali - trči onaj s loptom, ostali kaskaju tu negde da se ne oznoje slučajno. Kad neko potrči da se ubaci naravno bude izignorisan jer koji kurac radiš, daješ loš primer.

 

Tuga.

  • Like 4
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Markoss said:

Strci desni bek mnogo, nadam se da cemo tu dovesti igraca jako brzo. 

Nista drugo ne treba dirati, i jako je lepo ne gledati Srnica i Krsticica na terenu. 

Још само Гобељић да им се придружи и Павкова да продамо и имаћемо 11 фудбалера на терену можда и први пут после Барија.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Polako, samo treba malo vremena i Deki ce vrlo brzo i od ovog sastava da napravi ekipu koja ce da sa 1:0 dobija protivnike iz ove jadne lige. Vrlo brzo ce da stvori tim koji ce protiv nikad bednijeg FKP da se brani, kilavi, igra na remi. Uostalom, rezultati Dekijeve filozofije, tj neznanja, se vec vide. A njegova vodilja su 10 Srnica na terenu. Dobro, ne noze bas sve da ih napravi takve, Katai i Kanga su genijalni ludaci, pa ih tolerise. Cenarfor? Idealan bi mu bio Zlatko Vujovic sa kraja karijere. Onaj Zlatko sto je na italijanskom mundijalu trckarao kao muva od glave, beskorisno tumarao po terenu.

Od ofanzivno ultra potentnog tima Stankovic ce napraviti ekipu koja ce strahovati po livadama zadnjih pola sata.

Šteta.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...