Jump to content

FK Partizan 2022/23


Barkley#34

Recommended Posts

Ne znam kako je to moguce ako ostane i Vucelin fk. Mozda mesam babe i zabe, ali klub sa tim maticnim brojem i pib-om se takmici u superligi. Zato sam i pitao za ingerencije SD-a. Ok, zabranice Vucelinom fk da se zovu FK Partizan, zabranice mu da igra na stadionu u Humskoj, zabranice mu da koristi grb... ali sva ostala putanja ostaju nejasna. Sto se tice igraca, oni imaju ugovor sa Vucelinim klubom (iako mozda vecina njih moze da raskine isti zbog dugovanja). Pitanje je sta bi i sponzori uradili. Jedina dobra stvar iz cele price bi bilo resetovanje dugova.
Ja sam i ranije bio zagovornik one utopijske ideje da postoji budzet SD-a i da se raspodeljuju novci na sekcije po unapred odredjenim procentima. Tako bi malo zivnule i ove "manje" sekcije.

Sent from my RMX3301 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

On 5/4/2023 at 4:24 PM, Son_of_a_gun said:

Napravimo Partizan 1945, uradimo UPPR, obrišemo dugove i preuzmemo infrastrukturu, igrače i poziciju u takmičenjima starog kluba, šta nam teško.

 

To ti tako zamisljas kad se sprdas. 

 

Inace, ne ide tako.

 

Potreban ti je klub koji ima licencu i pravo igranja u prvoj ligi ako mislis da uradis to kao KKCZ. Znaci ne moze Teleoptik na primer, osim ako ne zelite da krecete iz nizeg ranga.

Uz to, UPPR mora da bude prihvacen od strane suda (a pitaju se i poverioci), kao i da ta tehnicka saradnja starog Partizana i "novog" bude odobrena od strane FSS.

Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, goofy said:

znači obožavam komšijske "sve je bilo po zakonu" upise.

čega se pametan stidi... onaj drugi će da replicira da nam OPET objasni kako je bilo sve po zakonu.

Druze @goofy cemu ovo?

 

Ako ja napisem nesto sto ima cinjenice (UPPR dokument mora biti detaljan plan, kao takav mora biti odobren od suda - sve je to bilo, javno je dostupno; KSS mora da aminuje to - i uradio je to), cemu onda ovakav tvoj upis koji ne pruza nikakav argument do tvoje ubedjenje? Da li hoces da kazes da nesto nije bilo po zakonu?

 

Sta znas o proceduri UPPR-a, uopste, a kamoli u sportu (gde ne znam da li smo imali jos neki slucaj osim KKCZ)? 

 

U nekom moralno perfektnom svetu, UPPR, kao i bankroti gde neko ostane uskracen za pare - nisu moralno ok. Ali prosto moraju da postoje. 

 

Ja nisam super srecan sto je to tako uradjeno, ali se isto tako ne stidim toga. Sramota je ukrasti, otimati, tuci, lomiti, lagati... tu cu stati da ne bude da tatisem, a ko hoce prepoznace te stvari i mozda se i postideti kad se priseti istih.  

 

 

p.s. prosao sam kroz jedan vid UPPR-a, gde mi je klijent ostao duzan pare a proglasio je bankrotstvo, nisam bio isplacen u potpunosti. Kao i mnogi drugi koje znam. Jedan sam od retkih koji je nastavio da im pomaze, jer je postojala sansa da ce krenuti od nule u izmenjenom sastavu. Nakon godinu dana registrovana je nova firma, sa novim investitorom, koja ce preuzeti operacije i ja cu nastaviti saradnju sa njima, i to cak i bolje placen nego ranije. OK, izgubio sam ono ranije, i sve ono sto sam pro-bono radio u medjuvremenu, ali cu i dalje imati jako dobrog klijenta. Inace, klijent nije srpska firma, govorim o zapadu. 

Link to comment
Share on other sites

Tričavih 36 milki. Stabilno finansijsko stanje što bi rekao Vazura.

 

Malo šta me je nasmejalo u vezi kluba kao kad su ponudili igračima po 20 hiljada evra za drugo mesto. Em obećavaš nagradu za nešto što znaš da neće da se desi em je pitanje i da se to dogodi da li bi te pare dodali na postojeći dug ili se računaju posebno. :lol_2:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...