Jump to content

FK Partizan 2022/23


Barkley#34

Recommended Posts

Ima Terzić jako lepu prangiju levom, zbog toga mi je žao što nema makar kakvu desnu nogu.

 

Gledao sam samo poslednjih pola sata, bilo je odrađivanje i čekanje kraja. Zna li neko, da li Arena kači na jutjub snimke mečeva, da pogledam taj uragan s početka utakmice?

 

Inače, bez obzira na Rikijeve limite protiv ozbiljnih protivnika, mnogo znači za tim što je u stanju da otključa skoro sve protivnike u domaćici. Isplatio nam se, onako pošteno.

Link to comment
Share on other sites

41 minutes ago, Barkley#34 said:

Ima Terzić jako lepu prangiju levom, zbog toga mi je žao što nema makar kakvu desnu nogu.

 

Gledao sam samo poslednjih pola sata, bilo je odrađivanje i čekanje kraja. Zna li neko, da li Arena kači na jutjub snimke mečeva, da pogledam taj uragan s početka utakmice?

 

Inače, bez obzira na Rikijeve limite protiv ozbiljnih protivnika, mnogo znači za tim što je u stanju da otključa skoro sve protivnike u domaćici. Isplatio nam se, onako pošteno.

 

Samo shortcut-ove:

 

 

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Meni se cini da samo pobeda u cetvrtak garantuje prolaz. Svaki drugi rezultat donosi preveliku zavisnost od ostalih rezultata.

 

Gol u Kelnu je ozbiljna majstorija, treba imati i hrabrosti ici jako na tu loptu unazad. Video sam par slicnih slucajeva koji su se zavrsili potresom mozga, kada je defanzivac iza.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...