Jump to content

FK Partizan 2022/23


Barkley#34

Recommended Posts

Delovali smo zrelo za kiks i u prethodnom kolu, al' se izvukosmo. Veceras protivnik sa dosta zelje i jednostavnim game planom, jedna 50/50 odluka na pocetku utakmice nam je otisla u korist, zato jedna 80/20 u drugom poluvremenu nije, Belic je cistu loptu izbio.

Jebiga, ima stvari koje su morale bolje veceras, ali gledajuci siru sliku, ocekivati od Partizana da se pred svaku utakmicu resetuje i bude na 100% koncentracije, energije i smirenosti, sto ne moze nijedan sportski kolektiv, ne ide. I pored dosta promasenih prilika, uvalili smo tri gola, vecerasnji problem je ipak u koncentraciji i odgovornosti u odbrani.

 

I da, stvari koje su presudne u trci za titulu su zamorile vecinu ljudi, primetno je diljem grobarskog auditorijuma, tako se i ja osecam. Sto bi rekli, it is what it is.

 

 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Napisah 80/20 jer nisam stigao da pogledam situaciju lepo, premotavao sam na Cloud aplikaciji koja nije bas prijateljski nastrojena kada se premotava puno, a naravno, u direktnom prenosu pustili jedared iz najdaljeg ugla i to je to. Cak i tu se videlo da je Belic izbio loptu, a da je blagi kontakt usledio kao posledica prvopomenutog.

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, vlaDixXx said:

20 do 30 posto posed lopte je bunker,zar ne? 

 

a ti sto pricas da gledas na sve ovo kao zezanje i piskaranje po forumu, sto onda imas hiljade i hiljade poruka na ovom mladom forumu

 

ja sam bre osnivač ovog foruma i mogu da piskaram šta me je volja

Edited by Perkos2
Link to comment
Share on other sites

29 minutes ago, vlaDixXx said:

20 do 30 posto posed lopte je bunker,zar ne? 

 

a ti sto pricas da gledas na sve ovo kao zezanje i piskaranje po forumu, sto onda imas hiljade i hiljade poruka na ovom mladom forumu

 

Ništa, javićemo Petriću da izađe kao tele sledeći put, primi pet komada i tebi lepo.

Link to comment
Share on other sites

Nisam juce gledao, ali vidim da smo neiskusno upali u zamku domaceg prvenstva.

Opteretili smo prethodne 2 nedelje nosioce pred kljucne utakmice CC i to zbog lige koja je medju naneregularnijim u Evropi.

 

Trebalo bi pametnije iskoristiti resurse ovog limitiranog tima.

Znam da je igracima i trenerima najteze, ali neka pikaju tu Evropu kako su je pikali do sada i da ne trose svoje nerve i snagu na domaci cirkus.

 

Idemo po tu Nicu...

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Cooper said:

Temelji škole fudbala fkp se zasnivaju na gospodsvu...

 

 

 

 

 

Поштовање за тог тренера клинаца ипак он је изузетак.

Убисмо се од господства и једни и други ево већ деценијама.

 

 

Поготово ви, на 3:52 дивна песмица "Курва умире, курва гаси се" , не од навијача који су тада чини ми се имали перформанс са вијенцима-него играчи и тренер!

Тако да, не сери...

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Kooineeperk said:

Svaka mu je ka u Njegosa! Bravo treneru, kad bi bilo vise takvih, i u seniorima, drugacije bi okruzenje imali...

 

Gde se to izgubi u medjuvremenu, ko ce ga znati?

 

Олош у оба клуба посијала злу крв. У времена када се није ни ословљавало са господин, постојало је спортско витештво које није ништа друго него господство, нешто везано за фине манире.

Данас господство не излази из уста и једним а у пракси дно дна. Зато овај господин тренер деце и јесте изузетак нажалост.

Edited by Константин
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, Perkos2 said:

Đorđije? Taj je bio baš dobar sa loptom, može puno toga da pokaže kliincima i na terenu.

Brat Marko je mnogo bolji igrac. Mislim da je nesto kratko bio u Partizanu Trenutno igra u Mornaru.

Djordje je imao simpaticnu karineru. Ok tip. 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...