Jump to content

FK Partizan 2022/23


Barkley#34

Recommended Posts

Sinoć gledamo petoricu a na SP ćemo verovatno imati šestoricu naše dece startera u reprezentaciji.

Oni su u Partizanu igrali za 1000 evra.

A u S.Mitrovici ovi velemajstori iz Afrike koji igraju za 10-50x veće pare, ljubimci grobara, nisu isprljali štucne.

A naša deca gledaju sa klupe.

 

Link to comment
Share on other sites

Koga briga? Nekoliko utakmica manje, manje šanse za povrede igrača. 

 

Kup ionako ne donosi ništa što već nemaš kroz ligu, većina evropskih klubova igra utakmice domaćeg kupa s rezervama. 

 

Jedan trofej više? Dugo je do kraja sveta, uzeće nekad neki kup. Osvajali kup u pokojnoj Jugi i Borac Banjaluka i Velež dvaput i Rijeka dvaput, pa jesu li bili neko mudo u SFRJ fudbalu? 

Link to comment
Share on other sites

Pre par godina smo izvisili za treće kolo kvalifikacija jer je Voša uzela kup. Naredne sezone mislim da više donosi mesto broj dva od kupa ali nije uvek tako.

 

U svakom slučaju je bruka. Ionako bi naredne utakmice kupa igrali na proleće pa ni to nije problem za opterećenje. 

56 minutes ago, dekifisher said:

Sinoć gledamo petoricu a na SP ćemo verovatno imati šestoricu naše dece startera u reprezentaciji.

Oni su u Partizanu igrali za 1000 evra.

A u S.Mitrovici ovi velemajstori iz Afrike koji igraju za 10-50x veće pare, ljubimci grobara, nisu isprljali štucne.

A naša deca gledaju sa klupe.

 

Istina je da su se obrukali ali se brukalo i nešto naše dece na terenu - Šehović, Marković, Terzić.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, dekifisher said:

Sinoć gledamo petoricu a na SP ćemo verovatno imati šestoricu naše dece startera u reprezentaciji.

Oni su u Partizanu igrali za 1000 evra.

A u S.Mitrovici ovi velemajstori iz Afrike koji igraju za 10-50x veće pare, ljubimci grobara, nisu isprljali štucne.

A naša deca gledaju sa klupe.

 

Da su mitar, vlahovic, lukic, pavlovic ostali duze u Srbiji propali bi odavno a kako su Živkovića terali je posebna priča. Deca iz OŠ treba da pokažu kvalitet da bi igrali a od odlaska Trbe iz OŠ Parizana tamo se sve lošije radi.

Link to comment
Share on other sites

13 hours ago, Barkley#34 said:

Istina je da su se obrukali ali se brukalo i nešto naše dece na terenu - Šehović, Marković, Terzić.

Ne, oni se nisu obrukali.

7 hours ago, Perkos2 said:

Da su mitar, vlahovic, lukic, pavlovic ostali duze u Srbiji propali bi odavno a kako su Živkovića terali je posebna priča. Deca iz OŠ treba da pokažu kvalitet da bi igrali a od odlaska Trbe iz OŠ Parizana tamo se sve lošije radi.

:frusty:

Ne, nego bi Partizan bio u LŠ svake godine.

A gde da pokažu? U fudbalu nema peškira da bar mogu da mašu.

Kako su uopšte došli do prvog tima ako nisu pokazali kvalitet?

Ma očajno se radi u OŠ, nisu izbacili ni 20 igrača u lige petice u zadnjih 10 godina

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, dekifisher said:

Ne, oni se nisu obrukali.

:frusty:

Ne, nego bi Partizan bio u LŠ svake godine.

A gde da pokažu? U fudbalu nema peškira da bar mogu da mašu.

Kako su uopšte došli do prvog tima ako nisu pokazali kvalitet?

Ma očajno se radi u OŠ, nisu izbacili ni 20 igrača u lige petice u zadnjih 10 godina

kad nećeš da izvučeš glavu iz peska teško je da ti se pojasni o čemu se radi, nisu naime deci iz OŠ Partizana problem Rikardo,Natho i Dijabete nego "lole" koje su pokupile lovu u talu sa vazurom i naravno vazura i ekipa koji su svakog klinca koji je barem 5-6 utakmica dobro odigrao prodali brže bolje negde tamo daleko.

valjda kao navijač PArtizana treba da znaš kako se radi i OŠ i kakvi su sad "talenti" u odnosu na neke od pre 5-10 godina

Link to comment
Share on other sites

Hvala što si mi pojasnio.

Stvarno nisam znao da je prodaja dece počela sa Vazurom i ekipom.

"Talenti"?

Naravno da nije nikakav problem što imamo 8 stranaca umesto 3.

Ko jebe netalentovanog Milovanovića, Jovića, Baždara... kad imamo takve velemajstore kao što su Rikardo, Andrade, dokazane u moćnim azijskim velikanima.

 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, dekifisher said:

Hvala što si mi pojasnio.

Stvarno nisam znao da je prodaja dece počela sa Vazurom i ekipom.

"Talenti"?

Naravno da nije nikakav problem što imamo 8 stranaca umesto 3.

Ko jebe netalentovanog Milovanovića, Jovića, Baždara... kad imamo takve velemajstore kao što su Rikardo, Andrade, dokazane u moćnim azijskim velikanima.

 

Milovanović je gde?

Baždar je već na izlaznim vratima a Jovića će probati da isforsiraju kako bi i njega utopili negde

i sve to rade Rikardo i Andrade, sram da ih bude ...

Link to comment
Share on other sites

Nemam pojma gde je Milovanović ali znam gde bi bio da je dve godine igrao umesto Rikarda. Znam i da bi ga prodali za bar 5x veće pare i znam da mi takodje ne bi ništa osvojili.

Jovića uništiše od forsiranja, dečka je Piksi zvao pre godinu i po dana, a onda su doveli Meniga...

Nego odgovori mi na par pitanja:

Da li je tvoja Zvezda sve ove fenomenalne rezultate u Evropi postigla zahvaljujući Kataiu i Ivaniću ili su to izneli Boaći, Sanogo i ostalih 20+ poluproizvoda koje su kupili?

Da li bi Ivan Ilić ili Luka Jović propali da je neko imao pameti i pustio ih da igraju sa 19 godina u Zvezdi?

 

Link to comment
Share on other sites

30 minutes ago, dekifisher said:

Nemam pojma gde je Milovanović ali znam gde bi bio da je dve godine igrao umesto Rikarda. Znam i da bi ga prodali za bar 5x veće pare i znam da mi takodje ne bi ništa osvojili.

Jovića uništiše od forsiranja, dečka je Piksi zvao pre godinu i po dana, a onda su doveli Meniga...

Nego odgovori mi na par pitanja:

Da li je tvoja Zvezda sve ove fenomenalne rezultate u Evropi postigla zahvaljujući Kataiu i Ivaniću ili su to izneli Boaći, Sanogo i ostalih 20+ poluproizvoda koje su kupili?

Da li bi Ivan Ilić ili Luka Jović propali da je neko imao pameti i pustio ih da igraju sa 19 godina u Zvezdi?

 

Zvezda je postigla rezultate zahvaljujući svim igračima koji u njoj igraju a ako baš hoćeš da merimo na kantar zasluge za evropske rezultate Zvezde vrati se na sezonu kad smo prvi put ušli u Ligu Evrope i seti se da su to izneli uglavnom stranci Le Talek, Donald, Kanga, Boači, Borjan. Jović je igrao u prvom timu sa 17 godina a Ilić je prodat sa 16 tako da su ti primeri baš bezveze.

Ne postaje se igrač forsiranjem( evo ti primer gobelića i srnića ) već pravilnim radom i kvalitetom koji igrač poseduje.

Jedino ako ti želiš da tvoj klub bude neka Mega frizura ali u fubalu onda je to u redu da igraju samo klinci koje ćeš brže bolje da prodaš preko.  

Link to comment
Share on other sites

21 hours ago, goldberg said:

Nije bas da je nebitno - nakon osam uzastopnih finala Partizan ove sezone kup zavrsava ispadanjem u 1/16 finala.

 

Takodje, kup donosi i direktno ucesce u grupnoj fazi LE, pa je i zato bitan. Tu je i sansa da se uzme trofej, naravno.

Valjda grupnu fazu LK? 

Link to comment
Share on other sites

Ušli smo u meč sa dobrim stavom, uz presing, bilo je i više nego solidnih napada a eto, golove smo dali nakon poklona.

 

Previše igramo preko leve strane, Dijabatea uopšte ne koristimo. 

 

Belić je neverovatno nekontrolisan, uvek će biti rizik za crveni. 

 

Ne bi se trebalo opustiti, bez obzira na igrača više.

Link to comment
Share on other sites

Odledah podkast sa Marko Nikolićem kod Ace Stojanovića.

Kakav mozak i veličina, mnogo sjajnih stvari je rekao, ali moram da izdvojim neke, možda ne baš ovim rečima:

'Ne trebaju mi devojčice u ekipi...'

'Kriterijumi pri izboru igrača: Brzina, snaga, mentalitet pobednika...'

'Danas svi treneri znajy fundamente, razlike su u mentalnoj pripremi i pristupu igračima'

Obavezno odgledajte, ko nije.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Po kladionici, večeras krećemo sa Traoreom i Andradeom na sredini, a Filipović će biti na desnom beku. Fejsa je po njima ponovo povređen. Mislim, stvarno...

 

Tanko mi je na sredini. Ko zna, možda Natho i Andrade zamene pozicije na terenu.

 

Za početak, biću zadovoljan ako ne budemo pravili gluposti.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...