Jump to content

Kosarkaska reprezentacija Srbije


Mile1

Recommended Posts

Quote

Пешић ће на мечу са Грчком моћи да рачуна на Николу Милутинова, Дејана Давидовца и Огњена Јарамаза.

"Очекује нас изузетно тешка утакмица. Грци дуго времена играју заједно. Држимо судбину у својим рукама, јер немамо времена да превише анализирамо противника. Желимо да победом у Грчкој изборимо пласман на Светско првенство", изјавио је Пешић на конференцији за новинаре.

За меч у Грчкој конкурисаће и Дангубић, Јеремић, Ђуришић, Пецарски, Беслаћ, Раданов, Јовић, Милетић, Ристић, Јагодић-Куриџа, Симанић, Ускоковић и Шарановић, али у екипи неће бити Васе Мицића

Sasvim korektan sastav, ne bi trebalo da bude problema ni protiv onakvog sastava Grčke, a kamoli protiv Velike Britanije.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Znaci Jaramaz igra u cetvrtak u Tel Avivu, a onda u petak u Grckoj (ili mozda uopste ne igra u Tel Avivu). Svaka cast. Trinki je ispao veliki car. I za ovo jer realno ne gori nam toliko pod nogama da mora da igra ovo, ali posebno za ono u novembru kad je Jare umesto da igra EL dosao u VB. 

Edited by Del Piero
  • Like 10
  • Love 4
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Del Piero said:

Znaci Jaramaz igra u cetvrtak u Tel Avivu, a onda u petak u Grckoj (ili mozda uopste ne igra u Tel Avivu). Svaka cast. Trinki je ispao veliki car. I za ovo jer realno ne gori nam toliko pod nogama da mora da igra ovo, ali posebno za ono u novembru kad je Jare umesto da igra EL dosao u VB. 

 

Kako bih volela da nam bude selektor jednog dana, uff.

  • Like 1
  • Thanks 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, DameTime said:

 

Kako bih volela da nam bude selektor jednog dana, uff.

 

Bilo bi zanimljivo mada Grci nisu bili oduševljeni njegovim umećem. Možda su i oni poranili sa angažovanjem jer ipak Trinikjeri sada bolji trener nego pre 56 godina.

 

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, propolis said:

 

Bilo bi zanimljivo mada Grci nisu bili oduševljeni njegovim umećem. Možda su i oni poranili sa angažovanjem jer ipak Trinikjeri sada bolji trener nego pre 56 godina.

 

 

Gledala sam dosta Trinkijevih seminara, pratila njegov rad u Partizanu i pratim sad u Bajernu. Majstor je da izvuče max iz limitiranih ekipa, a nažalost zbog FIBA gluposti smo često limitirani... Plus je mlad trener ali sa dosta iskustva i znanja, radio je u Srbiji (žao mi je što nije ostao duže), zna i jezik itd. Što se mene tiče svi elementi su tu... nisam fankinja stranaca u reprezentaciji, ali na mestu selektora bih prihvatila. 

Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, DameTime said:

 

Gledala sam dosta Trinkijevih seminara, pratila njegov rad u Partizanu i pratim sad u Bajernu. Majstor je da izvuče max iz limitiranih ekipa, a nažalost zbog FIBA gluposti smo često limitirani... Plus je mlad trener ali sa dosta iskustva i znanja, radio je u Srbiji (žao mi je što nije ostao duže), zna i jezik itd. Što se mene tiče svi elementi su tu... nisam fankinja stranaca u reprezentaciji, ali na mestu selektora bih prihvatila. 

 

Ovo je neminovnost i samo je pitanje dana kada će stranci zaigrati za reprezentaciju.

Ja nemam problem da nam stranac igra u reprezentaciji ili da nas vodi strani trener sve dok je kvalitetan🙂

  • Like 1
  • Tuzno 2
Link to comment
Share on other sites

  • Manu locked this topic
  • Don Dusko unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...