Jump to content

Kosarkaska reprezentacija Srbije


Mile1

Recommended Posts

8 hours ago, Kenozoik said:

 

Jeste, vec poslednjih 10-tak prvenstava se gleda tako. Bilo je na EP nedavnom slucaj, bas u nasoj grupi.

A i kako drugacije? 

Uzmi da su u trouglu Srbija-Belgija i Turska sa po 5-5 na kraju. I svaka ima po medjusobnu pobedu i poraz. Kako bi se odredio raspored medju njima?

I dalje nisam siguran da se razumemo. UVEK se gleda medjusobni skor, pa tek onda ako je isti gleda se kod razlika

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, medobrundo said:

Došao si kao EL plej na meč sa Britancima, pa ti si čoveče alfa i omega, uzmi i vozi, a ne svako pomalo da čačne i sl.

Upravo sam na to mislio. Zajebi trenera, zajebi uigranost, izađi i pokaži direktnom protivniku zašto ti igraš EL, a on je nivo ABA 2, i to da budem dobronamjeran.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, bosMan_jr said:

I dalje nisam siguran da se razumemo. UVEK se gleda medjusobni skor, pa tek onda ako je isti gleda se kod razlika

 

Ne znam, mozda sam nesto gadno istripovao. Bas bilo letos par clanaka na temu, pa sam verovatno pokupio odatle. Ne mislim samo na nase portale.

 

A tamo je poenta bila da se u slucaju kruga 3 ili vise ekipa sa istim odnosom pobeda i poraza u finalnom poretku gleda njihova ukupna kos razlika. A da se medjusobni susreti racunaju samo ako 2 tima imaju isti broj pobeda i poraza. 

Uglavnom, ne odgovara nam ni jedno ni drugo. 

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Miki28 said:

Pesic je rekao prije par dana da racuna na njih dvojicu a i Guduric prije meca sa Zvezdom potvrdio da on i Vasa stizu, za Lucica ne zna, nije se cuo sa njim. 

Trebao bi i Nedovica zvati iako je sam trazio da preskoci ova 2 meca.

Čini mi se da je Neda rekao da će igrati protiv Turske?

Link to comment
Share on other sites

32 minutes ago, berti said:

Jbg, da je Vasa faca, pa da odjebe budalu i dodje. Neka ga stave na transfer listu, naci ce klub za minut.

 

upravo tako, čak ima i solidan leverage, što kažu drevni ameri. 

ali avaj, lakše je linijom manjeg otpora, viša sila u vidu atamana.

  • Like 11
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, medobrundo said:

Živo me zanima kako bi to izgledalo kada bi Efes zabranio Vasi da igra, a on rekao "hmmmm, no, ipak ja odoh da igram".

 

Evo Vaši prilike da ih napravi majmunima

 

Kao Miliča da kaže, napraviću vam haos, autoritet će vam posle toga biti 0, suspendovacete najboljeg igrača, ostacete bez trofeja.. a ja mogu da igram gde hoću sutra, a mogu i ovde da ne igram i zarađujem milione.

 

***

 

Da se Teo ne uklapa ipak malo bolje u koncepciju sada, možda umesto Jeremića, mada je ovaj atletičniji

Edited by medobrundo
  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, medobrundo said:

Bukvalno ne postoji igrač koji je u situaciji da to može lakše da uradi nego Vasa sada

 

jeste ali onda mora da pokaže svoj grejtnes u uradi il' umri situaciji a to vasu ne veseli naročito.

neki zaista veliki igrači bi jedva čekali takvu priliku ali zato smo danas tu gde jesmo a juče, u vreme bodiroge, đorđevića, danilovića i sličnih, tamo gde smo bili.

  • Like 12
Link to comment
Share on other sites

  • Manu locked this topic
  • Don Dusko unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...