Jump to content

Kosarkaska reprezentacija Srbije


Mile1

Recommended Posts

5 minutes ago, mmajstor said:

Ma ovako bi igrale svake ekipe gde skupis igrace 2 dana pred mec i onda kao igrajte...

 

Upravo.

 

I to protiv ekipe koja godinama igra u ovom sastavu.

 

 

Nas malo deli od neke solidne igre, da se ubaci koja trojka, malo ranzicije i to je to.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Del Piero said:

Gruziji je ovo manje vise A tim, dok je nas C.

Ja bih pre rekao da je ovo Gruziji A ka B tim (igraju bez pleja MekFadena, a još se na početku 3/4 povredio i drugi Amer plej + bez Šengelije i Tinadzea), dok smo mi B ka C timu - iz ovog tima bih zadržao Petruševa i Avramovića za prvih 12, + Anđušić dobar u napadu i Danguba naravno u odbrani i Jaramaz kao 13-14 igrači prvog tima.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Stiletto said:

Petrušev je zakucan u A tim reprezentacije, ionako sem Bjelice četvorku nemamo.

Avramović, Anđušić, Jaramaz su prve rezerve, pet bekova A tima su Teo, Bogdan, Vasa, Neda i Gudura.

 

Fali ti Jovic u A, pa ti Andjusic ispada iz rezervi...

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Del Piero said:

Ne mogu im nedostajati dva Amerikanca, McFaddena su zamenili Frankampom. 

 

Sto se nas tice i sto se mene tice, Petrusev u A, Jaramaz, Avram i ajde Andjusic u B, za ostale bi morao da razmislim.

Meni se čini da su mnogo uigraniji sa MekFadenom nego sa ovim Frankamp-om, koji se pritom i povredio odmah na početku 2. poluvremena (gde inače igra on?).
Što se tiče nas - slažem se da ne slažemo 🙂 (mislim i ja bih hteo tih "idealnih 12" sa sve Jokićem, ali svi znamo koliko se njih zapravo skupi, bar za EP)

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Majak said:

Meni se čini da su mnogo uigraniji sa MekFadenom nego sa ovim Frankamp-om, koji se pritom i povredio odmah na početku 2. poluvremena (gde inače igra on?).
Što se tiče nas - slažem se da ne slažemo 🙂 (mislim i ja bih hteo tih "idealnih 12" sa sve Jokićem, ali svi znamo koliko se njih zapravo skupi, bar za EP)

OK, slazem se da najbolji sastav nikad nije najbolji sastav, ali eto pricamo na papiru kako stoje stvari. 

 

Frankamp igra u Spaniji i cini mi se da je treci strelac Endese. Dobar igrac, ali sa ociglednim limitima, ne znam koliko je za reprezentaciju bolji od McFaddena, ali to je njihov problem.

2 minutes ago, Stiletto said:

In my humble opinion, Jović be može preko ove petorice.

Mada, koliko je Neda staklen, rezerve su uvek potrebne.

Jovic je izgleda stakleniji i od Nedovica. Pitanje je da li je njemu uopste pametno da igra za reprezentaciju obzirom na hronican problem sa ledjima. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Del Piero said:

OK, slazem se da najbolji sastav nikad nije najbolji sastav, ali eto pricamo na papiru kako stoje stvari. 

 

Hvala za Frankamp-a, ne znam kako mi je izmakao...

 

Mislim da se sve slažemo, osim za Avramovića. Ja bih njega u prvih 12 za sva takmičenja, svakako pre Nedovića, ako treba i pre Gudurića. Pričam kako ko igra za reprezentaciju, naravno, ne neki sveopšti kvalitet.

Link to comment
Share on other sites

  • Manu locked this topic
  • Don Dusko unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...