Jump to content

Kosarkaska reprezentacija Srbije


Mile1

Recommended Posts

Rasko Katic I Filip Covic su imali mesta u ovakvoj ekipi. 

Ni jedan igrač nista nije osvojio kao ova dvojica I moras da imas takve igrace u ekipi, iskusne veterane koji su nešto osvojili. Ovako grupa nekih rendom trecepozivaca, tanko. 

Filip je prodao Apica sa pikom. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

 
A sta se to konkretno tako dobro videlo? Da ova grupa ima minimalan igracki kvalitet ili..?
Kvalitet pojedinih igrača za reprezentaciju makar i ovakvu, njihovo zalaganje i trenerov pečat gde on pet minuta ne menja nikog i ništa iako je jasno da ta petorka ne funkcioniše!

Ako to misliš da nije bruka izgubiti od Švajcarske čak i bez najboljih igrača, ne znam šta više da ti kažem.

Link to comment
Share on other sites

Stvarno treba umeti izgubiti od Švajcaraca pa i u ovom sastavu. Veliki fejl Kokoškova sa forsiranjem Zagorca. Nakon što je usral 5-6 napada i dalje ga je držao u igri. Radanov ni sekund nije dobio. Igor ako uspe da ne bude poslednji u grupi i plasira nas ovakve kljkave na EP, osvojiće ga 100%...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Dropkick Murphys said:

U ovim kvalifikacijama prednost imaju slabije ekipe koje su kompletne. 

Trebalo je da dobijemo, ali ovo je skupljeno kao random iza zgrade. Bez treninga i uigravanja. 

Selektor jedino što vodi utakmicu i to je to. 

 

Naravno, tako je oduvek bilo. Uvek će u prednosti biti ekipa gde dosta igrača igra zajedno u repki 10 godina, nego neka skupina, tek malo kvalitetnijih igrača, a koji igraju možda i prvi put zajedno.

 

Ipak, trebalo je ovo nekako iščupati. 

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

u ovoj selekciji ima ukupno jedan ipo igrac

andjusic veliko razocarenje, lepo igra u burzu, ocekivao sam da je pun samopouzdanja, ali cim se od njega nesto ocekuje...mućak

zagorac...nemam reci

mislim sta reci kad je bludni sin borisa bio drugi najbolji danas

 

isto bih rekao da nije fer praviti neke relacije izmedju igora i saleta

sale je proslog leta imao na raspolaganju jednu od jacih nasih repki u ovom veku

igor ima cetvrtopozivce...ne kazem da nije mogao bolje, i da ne snosi deo krivice, ali poredjenje sa nacionaletom u ovom kontekstu nema smisla

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, SteveFrancis#3 said:

 

A sta se to konkretno tako dobro videlo? Da ova grupa ima minimalan igracki kvalitet ili..?


Ako govorimo o ovoj utakmici, tj. u poredjenju sa protivnikom, onda igracki kvalitet uopste nije problem.
Ovi momci nemaju karakter i to je bolno ocigledno. Minus Avramovic i donekle Jeremic i Apic.

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Mile1 said:

Izgovori ❤️

 

Zasto izgovori?

 

Ova grupa igraca prvi put igra u ovakvom sastavu, ako je iko kriv za ove rezultate kriva je FIBA koja je tvrdoglava kao mazga umesto da se pozabavi realnim problemima.

 

Nalaze se izgovori za poraz Crvene zvezde od petorke Efesa, govori se kako nije igrao JOB, a nama ovde nije igrao nijedan reprezentativac iz 12, ali ajde to, nego ovi igraci nikada nisu igrali zajedno, ne znaju ko sta treba da radi, nisu pohvatali kretnje, igraju kao muva bez glave.

 

Ne znam da li nam je toliko vise stalo do klubova nego do reprezentacije, ali kada klub izgubi i sudije grese govori se o "oruzanoj pljacki", a sada se jedva ceka da se pljuje po ovim igracima i selektoru iako je ono sto je sudjeno Crvenoj zvezdi i Partizanu u bilo kojoj utakmici nista sta je nama FIBA napravila (i ne samo nama, Letoniji, Sloveniji i jos nekim reprezentacijama).

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Takeshi_Kovacs said:

u ovoj selekciji ima ukupno jedan ipo igrac

andjusic veliko razocarenje, lepo igra u burzu, ocekivao sam da je pun samopouzdanja, ali cim se od njega nesto ocekuje...mućak

zagorac...nemam reci

mislim sta reci kad je bludni sin borisa bio drugi najbolji danas

 

Anđušić je kiksao na kraju i to je užasna greška, ali osim toga, nije da nismo videli igru iz Burža - 20 poena, 5 od 8 iz igre, 4 asistencije.

 

Elem, kada je pljuckanje Zagorca u pitanju, treba uzeti u obzir i to kako je igrala druga opcija na trojci. A to je - nikako. Ali Dangubić je bio jednako pogubljen u odbrani, ali se zato standardno krio od lopte u napadu, pa je malo manje upadao u oči. I naravno imao nagori -/+ u timu.

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, đubrivo. said:

kad igramo sledeću? 

 

U ponedeljak sa Finskom.

 

Finska vec vekovima igra u istom sastavu, tu su Koivisto, Huff, Salin, Wilson i Nuutinen, jedino sto nemaju nijednog normalnog centra, a ne zele da se blamiraju i angazuju nekog snaznog Amerikanca pod obrucem.

 

Just now, Dropkick Murphys said:

Zato sto je kvota na nas bila 1.05 :wink2:

 

Kvota od 1,05 je nenormalno mala za ovakve meceve.

 

Srbija kao tim uopste nije nesto posebno dobra i to je poklon hendikep jer je verovatno +22.5 ili tako nesto.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites



Stvarno treba umeti izgubiti od Švajcaraca pa i u ovom sastavu. Veliki fejl Kokoškova sa forsiranjem Zagorca. Nakon što je usral 5-6 napada i dalje ga je držao u igri. Radanov ni sekund nije dobio.


Upravo na to sam mislio kada sam rekao da se sve videlo.

Ako trener toliko ne može da prepozna kolika je rupa neki igrač i da pet minuta u kontinuitetu kanali ekipu u oba smera i da ga zameni, bar da se ohladi, ako već nema šta da mu kaže...
Link to comment
Share on other sites

  • Manu locked this topic
  • Don Dusko unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...