Jump to content

Kosarkaska reprezentacija Srbije


Mile1

Recommended Posts

Ovo je strasno sta se radi na ovom topicu, sto je najgore moderator ucestvuje u tome. 

Predlazem da se razdvoji tema na 3 dela- live, Sale sujeta gde ce pljuvaci moci da pisu o nasem sujetnom selektoru i kako vodi ortake na svetsko i takve stvari i jedna gde ce se pisati o samoj igri nase reprezentacije.

Na taj nacin bi sve strane bile zadovoljne, pljuvaci imaju gde da pisu, ostali ne moraju da zalaze na tu temu, a glavna tema ne bi bila ovakvo smece. 

Takodje, bilo bi lepo da @Stondisha odgovori ljudima na generalnom topicu. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, McLeod said:

ja sam samo ilustrovao sta vi radite.

Ajde stvarno ne klaparaj tu. Nikad nisam napisao da je Raduljica bolji igrac od Bobana zato sto ga Salo preferira i na taj nacin se krio iza autoriteta. Od pocetka kazem da je Raduljica u bar dva navrata odigrao najbolje u zivotu kad je bila najveca frka i da mu zato za poziciju treceg centra vise vjerujem nego Bobanu koga je u najvaznijem mecu u njegovom zivotu presamitio izvjesni Ziga Dimec. 

I svaki put kad te uhvati zelja za generalizacijama i podmetanjem putem tih generalizacija cu te podsjetiti na ove cinjenice.

Edited by Beonegro
  • Like 9
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Stondisha said:


Nikad mi neće dosaditi:

finale ep u Turskoj, KOJE SMO IZGUBILI,  a priliku da se borio za pobedu doneo nam SVOJOM ROLOM U ODBRANI Vladimir Štimac... a sad ti nastavi dalje.

 

Da se Stimac nije penzionisao iz repke manji bih problem imao sa njim u 12 naustrb Bobana, nego sa Raduljicom. Stimac je, takodje, u ovom trenutku bolji igrac od Raduljice i potencijalno korisniji ovom timu.

 

4 minutes ago, Beonegro said:

Ajde stvarno ne klaparaj tu. Nikad nisam napisao da je Raduljica bolji igrac od Bobana zato sto ga Salo preferira i na taj nacin se krio iza autoriteta. Od pocetka kazem da je Raduljica u bar dva navrata odigrao najbolje u zivotu kad je bila najveca frka i da mu zato za poziciju treceg centra vise vjerujem nego Bobanu koga je u najvaznijem mecu u njegovom zivotu presamitio izvjesni Ziga Dimec. 

I svaki put kad te uhvati zelja za generalizacijama i podmetanjem putem tih generalizacija cu te podsjetiti na ove cinjenice.

 

Isto tako mi ne bismo ni bili u prilici da se uopste borimo za medalju da Boban nije odigrao kako je odigrao protiv Rusije. Maltene da ti bude zao zbog toga, jer bi u tom slucaju verovatno neko drugi sada bio selektor i verovatno bismo imali sve najbolje igrace u ovom trenutku na raspolaganju.

 

Ali avaj, sta je tu je.

  • Like 4
  • Thanks 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Magia said:

Ovo je strasno sta se radi na ovom topicu, sto je najgore moderator ucestvuje u tome. 

Predlazem da se razdvoji tema na 3 dela- live, Sale sujeta gde ce pljuvaci moci da pisu o nasem sujetnom selektoru i kako vodi ortake na svetsko i takve stvari i jedna gde ce se pisati o samoj igri nase reprezentacije.

Na taj nacin bi sve strane bile zadovoljne, pljuvaci imaju gde da pisu, ostali ne moraju da zalaze na tu temu, a glavna tema ne bi bila ovakvo smece. 

Takodje, bilo bi lepo da @Stondisha odgovori ljudima na generalnom topicu. 

 

Ko tebi i drugima brani da napisete nesto o kosarci? Vrati se unazad, recimo ja nisam postovao citavo drugo poluvreme, do duboko u noc, na prste jedne ruke mozes da izbrojis postove koji su se uopste osvrnuli na utakmicu (ne racunam bravo Vaso, kakav je car Bogdan, ludilo), dok postova koji zasluzuju status bilo kakve analize i da razmislis o procitanom, mozda nesto naucis/primetis nesto novo je bilo cirka dva na 10+ stranica.

 

Nije posteno niti ljudski pricati o forumasima koji su se drznuli da kritikuju selektora na taj nacin.

 

Evo, ja imam za tebe i druge kontra ponudu - kako bi bilo da se napravi poseban topic za zaljubljenike u Raduljicu i Djordjevica, svojevrsna fan tema gde oni koji zele da gledaju kosarku nece zalaziti i gde ce oni slobodno moci da sire ljubav?

 

Mislim da bi to resilo probleme ovog topika.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, McLeod said:

 

Da se Stimac nije penzionisao iz repke manji bih problem imao sa njim u 12 naustrb Bobana, nego sa Raduljicom. Stimac je, takodje, u ovom trenutku bolji igrac od Raduljice i potencijalno korisniji ovom timu.

 

 

Isto tako mi ne bismo ni bili u prilici da se uopste borimo za medalju da Boban nije odigrao kako je odigrao protiv Rusije. Maltene da ti bude zao zbog toga, jer bi u tom slucaju verovatno neko drugi sada bio selektor i verovatno bismo imali sve najbolje igrace u ovom trenutku na raspolaganju.

 

Ali avaj, sta je tu je.


Prosečne plate bi bile obećanih 500  evra, brodom bi se vozili od Beograda do Skoplja, BGD H2O bi u budžet doneo 3 milijarde eura, u ponedeljak bi se znalo ime ubijene pevačice, a u Ikarbusu bi se sklapao mercedes....  Ali avaj, sta je tu je.

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, McLeod said:

Isto tako mi ne bismo ni bili u prilici da se uopste borimo za medalju da Boban nije odigrao kako je odigrao protiv Rusije. Maltene da ti bude zao zbog toga, jer bi u tom slucaju verovatno neko drugi sada bio selektor i verovatno bismo imali sve najbolje igrace u ovom trenutku na raspolaganju.

Ova deluzija kako nas je Boban sam uveo u finale je impresivna.

Edited by Beonegro
  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, McLeod said:

 

Ko tebi i drugima brani da napisete nesto o kosarci? Vrati se unazad, recimo ja nisam postovao citavo drugo poluvreme, do duboko u noc, na prste jedne ruke mozes da izbrojis postove koji su se uopste osvrnuli na utakmicu (ne racunam bravo Vaso, kakav je car Bogdan, ludilo), dok postova koji zasluzuju status bilo kakve analize i da razmislis o procitanom, mozda nesto naucis/primetis nesto novo je bilo cirka dva na 10+ stranica.

 

Nije posteno niti ljudski pricati o forumasima koji su se drznuli da kritikuju selektora na taj nacin.

 

Evo, ja imam za tebe i druge kontra ponudu - kako bi bilo da se napravi poseban topic za zaljubljenike u Raduljicu i Djordjevica, svojevrsna fan tema gde oni koji zele da gledaju kosarku nece zalaziti i gde ce oni slobodno moci da sire ljubav?

 

Mislim da bi to resilo probleme ovog topika.



Ja uopste nisam zaljubljenik u Raduljicu i nemam stav o tome da li treba da ide ili ne, samo je sramotno pisati o zaljubljenosti Saleta u Raduljicu i raznorazne teorije koje se pisu ovde oko Birce i njega.
Nas selektor je osvojio sve sto je mogao kao igrac i kao selektor i samim tim je zasluzio kredit. Mi kao narod generalno mislimo da svi sve znamo, a ovde je ocigledno gomila ljudi ( including you) koja zna bolje kosarku od bivseg svetskog i evropskog sampiona, kao i selektora vicesampiona Evrope, drugog na OI itd. 

Znaci besmislena rasprava u kojoj vise necu ucestvovati- samo molim da se odvoje topici ( kao sto je poseban topic bio za Saleta i Bobija) gde vi mozete da pisete sta zelite i ko zeli moze to da cita i da se raspravlja. Na glavnoj temi mogu biti postovi o kosarci i samoj igri, kao i ostale stvari. A cime ucenjuje Radulja Saleta stvarno ne bih da citam ovde. 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Magia said:





Znaci besmislena rasprava u kojoj vise necu ucestvovati- samo molim da se odvoje topici ( kao sto je poseban topic bio za Saleta i Bobija) gde vi mozete da pisete sta zelite i ko zeli moze to da cita i da se raspravlja. Na glavnoj temi mogu biti postovi o kosarci i samoj igri, kao i ostale stvari. A cime ucenjuje Radulja Saleta stvarno ne bih da citam ovde. 

 

Ja se slazem sa tobom. Samo ako se odvoje topici na taj nacin, mora se odvojiti i drugi deo ekipe. Necemo diskriminaciju, pretendujemo da udjemo u Evropu, negujmo evropske vrednosti.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, McLeod said:

 

Sa ovim moze da se raspravlja.

 

Ali, to ti je isto kao da recimo sad dovedes Milijasa u Zvezdu jer jbg, bio kapiten, dobro igrao u svoje vreme. To sto je Raduljica sticajem okolnosti profunkcionisao i dao ovom timu je stvarni doprinos u proslosti i to cak ni ja necu da negiram, ali je to davno proslo vreme. On je bukvalno turista u ovom timu u rangu sina Ilije Petkovica na svetskom prvenstvu.

Nije turista ako ga Sale vidi u ekipi i ako je namjenio ulogu za njega,druga je stvar sto se ti sa time ne slazes.Sale ima povjerenje koje je dobio na terenu a ne na nekim izborima,tako da je njegovo apsolutno pravo da odabere ekipu i da odluci ko ce dobiti kakvu ulogu.

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, McLeod said:

I da je on bio dorastao svojoj roli, osvojili bi zlato, ali jbg, neki se secaju da je Bobija unakazio Ziga Dimec, a potiskuju da je Bogdana unakazio Klemen Prepelic.

Jedini dostojan odgovor je da ti se kaze da prestanes da lazes.

  • Like 4
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Jerotije Pantic said:

Nije turista ako ga Sale vidi u ekipi i ako je namjenio ulogu za njega,druga je stvar sto se ti sa time ne slazes.Sale ima povjerenje koje je dobio na terenu a ne na nekim izborima,tako da je njegovo apsolutno pravo da odabere ekipu i da odluci ko ce dobiti kakvu ulogu.

 

Nista gospon' Jerotije, da gasimo forum onda.

 

Sto bismo ista komentirali i trtili se.

 

Ili imam jos bolji predlog.

 

Da se ovi nasi developeri angazuju i naprave nam stickere kao za viber, tipa bravo Sale, bravo Bogi, bravo Jokara i to da postujemo na pritisak jednog dugmeta, a onda da po zavrsetku prvenstva napravimo izbor za najlepse bravo i najlepsi sticker nekog igraca.

 

I tako se lepo druzimo.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Stvarno smarate u3pm (MC svakako prednjači) Bukvalno kvalitetni postovi u poslednjih 10 strana mogu stati na jednu stranu. 

 

Meni se najviše sviđa što smo jako inteligentni kao tim, svih 14 igrača. I dalje se nadam Teu, ali i bez njega smo jaki i pametni, školovani košarkaši, dobar i sportski bezobrazan kolektiv.

 

@popularna tema: za mene je no brainer: i Kosovo i EU tj. i Bradulja i Bobi.

Edited by Južni
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

34 minutes ago, McLeod said:

 

Sa ovim moze da se raspravlja.

 

Ali, to ti je isto kao da recimo sad dovedes Milijasa u Zvezdu jer jbg, bio kapiten, dobro igrao u svoje vreme. To sto je Raduljica sticajem okolnosti profunkcionisao i dao ovom timu je stvarni doprinos u proslosti i to cak ni ja necu da negiram, ali je to davno proslo vreme. On je bukvalno turista u ovom timu u rangu sina Ilije Petkovica na svetskom prvenstvu.

Poredjenje nidje veze (mada bi Grilijas bio znacajno unapredjenje u osnosu na Joveljic, Jovicic duo 🙂 )

Samo da se ne zaboravi...ovo je bilo poslednje veliko takmicenje. Mural!!!

 

 

Cqpk50FXgAAsQXm.jpg

  • Like 2
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

  • Manu locked this topic
  • Don Dusko unlocked and locked this topic
  • Don Dusko unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...