Jump to content

Kosarkaska reprezentacija Srbije


Mile1

Recommended Posts

29 minutes ago, Del Piero said:

Sta rade onda tu Bogdan, Beli, Bobi i Guduric?

 

Nije mi palo na pamet da o tome razmisljam, ali imas pravo. Ko zna, mozda ce nas Jokic iznenaditi kao Simmons Australiju ili Harden USA, ali se iskreno nadam da postoji neko normalno objasnjenje. 

Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, 34Barkley said:

Da, nisu mogli da se odluče pa su počeli da ga zovu Saša u detinjstvu, a kasnije se zadržalo.

Mogli su jednostavno da ga nazovu PrSa ili SaPr i resen problem. Ili malo kreativnije kao Dojkan , Sisko ili Sisoje... Miloje

Link to comment
Share on other sites

14 hours ago, Koyot said:

Na konto atmosfere, i "Radmanove banane":

 

(Bradule za Zurnal):

 

Ново је окупљање, а све остало је исто. Ту су иста лица, нема ту неких непознаница за нас другаре који се чујемо и ван ових окупљања. Све ће то бити добро, само да лепо спремимо, да створимо хемију, односно надградино ту хемију коју имамо. Мислим да сви једва чекају припреме, то се види по осмесима ових момака. Није то увек тако било - рекао је Радуљица.

Он је истакао да је заједништво нешто што година прати репрезетнацију и да ће то и на СП у Кини бити један од важних фактора који ће Србију издвојити од других тимова.

- Много је лепо и значајно да људи схвате да је то један од највећих квалитета ове репрезентације. Не само на овом првенству већ и на сваком прошлом и на сваком будућем. Мислим да је то било и да ће бити један од пресудиних фактора да ми направимо добар резултат.

 

 

 

Prelepa izjava, znaci Raduljica poprckuje Kalinica, ista lica, drugari koji su cuju i van ovih okupljanja.

 

Ako ga je ovaj nebitni igrac i lazni smeker ucenjivao, stvarno moze da pakuje kofere odmah Nacionale.

 

I Aleksa Avramovic i Ilija Djokovic su isto rekli da je Kalinic los za atmosferu i Sale, sta ce, mora da ga precrta.

Edited by McLeod
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Znači, recept da postaneš reprezentativac je da postaneš ql sa Braduletom, Birčom, Lučićem, Milosavljevićem. Osmesi na sve strane, ne mogu da se dogovore ko će s kim da bude cimer. 1 predivnost.
Priča se da Teo, Bjelica i Jovic na pripremama već preživljavaju pravu torturu, grobarski klan ih svako veče ćebuje, a Micica šalju po pljuge koje će kasnije gasiti na njemu.
  • Like 10
  • Thanks 1
  • Ha-ha 9
Link to comment
Share on other sites

46 minutes ago, dekkard said:

Znači, recept da postaneš reprezentativac je da postaneš ql sa Braduletom, Birčom, Lučićem, Milosavljevićem. Osmesi na sve strane, ne mogu da se dogovore ko će s kim da bude cimer. 1 predivnost.

 

Predlozio bih moderaciji da brise sve ovakve upise koji podgrevaju besmislene price o klanovima u repki na liniji cz-par.

Ali onda bismo bili uskraceni za ove duhovite replike, kao sto je Kalistenikina.

Leave the troll or kill the humor? :jumping:

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

28 minutes ago, Asterion said:

Jel' tebi šljiva rodi svake godine (isto (kvaliteta/kilaža))?

 

Da rodi mi sljiva svake godine isto.

 

13 minutes ago, Marvin said:

Bez bradonje pa sad i mkoluma rastu nam šanse 

 

 

 

 

 

 

 

 

Na 20% 🙂

Znaci Sale ostaje i dalje selektor

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, mmajstor said:

Mislim da Saletu posle ovog prvenstva istice ugovor... tesko da ce ga produziti, nije niko duze od 5 godina u kontinuitetu bio selektor.

Neki ce biti vrlo srecni zbog toga. 

 

Nije, jer niko nije ni imao rezultate u kontinuitetu. Cak i Ivkovic je imao neuspehe, a imao je i dosta godina.

 

Djordjevica tesko moze bilo sta da udalji iz reprezentacije (mislim na njegovu zelju da bude selektor), jedino da na ovom prvenstvu ostanemo bez medalje. Tada ce svako da govori da je pucao sam sebi u koleno jer je odstranio startno krilo. Ukoliko osvojimo medalju svi ce zaboraviti slucaj Kalinic (osim zagrizenih navijaca Zvezde). 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

30 minutes ago, goldberg said:

 

Nije, jer niko nije ni imao rezultate u kontinuitetu. Cak i Ivkovic je imao neuspehe, a imao je i dosta godina.

 

Djordjevica tesko moze bilo sta da udalji iz reprezentacije (mislim na njegovu zelju da bude selektor), jedino da na ovom prvenstvu ostanemo bez medalje. Tada ce svako da govori da je pucao sam sebi u koleno jer je odstranio startno krilo. Ukoliko osvojimo medalju svi ce zaboraviti slucaj Kalinic (osim zagrizenih navijaca Zvezde). 

 

Duda je prvo etapu zavrsio 95e nakon zlata u Atini,  Zeljko 98e nakon zlata takodje u Atini, a Pesic nako Indianopolisa. Posle nekog vremena dodje do zasicenja i onda vise to nije to. 

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, mmajstor said:

 

Duda je prvo etapu zavrsio 95e nakon zlata u Atini,  Zeljko 98e nakon zlata takodje u Atini, a Pesic nako Indianopolisa. Posle nekog vremena dodje do zasicenja i onda vise to nije to. 

 

željko je vodio repku na evropskom 99e (semis) i na olimpijadi 2000 (1/8 valjda) 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

  • Manu locked this topic
  • Don Dusko unlocked and locked this topic
  • Don Dusko unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...