Jump to content

Kosarkaska reprezentacija Srbije


Mile1

Recommended Posts

1 minute ago, ChrisJudd said:

Ako je muka da budemo bolji od Danske, onda da se ugasimo i rasprodamo sve koševe.

Eto rešenja ... :thumbsup:

Ostale tri reprezentacije već znaju sa kojim igračima će igrati, tu su godinama zajedno ... kod nas je sve suprotno.

Finska i Gruzija nisu za zezanje, ozbiljne ekipe kad su kvalifikacije u pitanju.

Link to comment
Share on other sites

48 minutes ago, ChrisJudd said:

Treba samo da smo ispred Danske. Kakve veze imaju Gruzija, a pogotovo Finska koja će rekreativno da igra ove kvalifikacije.

Nema daljih kvalifikacija i novih grupa i prenosenja bodova?

 

 

Tacno sam znao da ce nam opet zapasti Gruzija i Finska.

Edited by Pero_Cameron
Link to comment
Share on other sites

47 minutes ago, Kankkunen said:

Mogli su da promene format na 32, nema kvalifikacija i svima lepo.

 

ja bih vala skratio na 20, 24 mi je mnogo

 

 

podsetnik za neupućene, letonija, finska, poljska i kipar su domaćini, tako da igraju samo igranja radi

 

 

i, kako to biva od 2015. na ovamo, svako će moći da bira jednu repku za svoju grupu... i uglavnom do sada svako je birao komšiju kako bi mu što više publike došlo, jedino italijanske smrde na prošlom EP su birale estoniju... žabarska posla

 

e sad, letonija bi po toj logici mogla da bira opet litvaniju, kao i 2015.

poljaci - verovatno čehe, igra se relativno blizu češke granice

finska - prošli put (2017) su birali island što mi je malo bezveze, mada koga birati kad si geografski tamo? jedino litvaniju ako ih letonci propuste

kipar - hmmm... turke neće sigurno. izraelce?

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, drgnk said:

A u prozorima Trifunović, Radanov, Ristić, Novak, Beslać, Simana, poneko iz Mege radi prodaje...  😎 Uglavnom klasika, preznojavanje do poslednjeg kola. 😄

 

Propustio si da su se Evroliga i FIBA dogovorili kako bi dvi igrači iz Evrope bili dostupni za prozore kvalifikacija

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

evo kako je to do sad izgledalo, kad imaš luksuz da biraš jednog protivnika za grupu:

 

2015

francuska - finsku birali, doći će ih bar 4000

nemačka - turke (surprise, surprise)

letonija - litvance

hrvatska - slovence

 

 

2017

turska - ruse

rumunija - mađare... mogli su nas, da li su hteli mađarsku manjinu da obraduju ili da ubodu bar jednu pobedu...

izrael - litvance, neko će sigurno doći

finska - island

 

 

2022

češka - poljake, legit

gruzija - turke

italija - estoniju 🙄

nemačka - litvaniju

 

 

 

 

kad bi mi bili u ovakvoj situaciji mislim da bi se bacao novčić između grčke i slovenije (hint 2005.)

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Just now, Milos 3.14 said:

Izašao je negde spisak putnika na Akropolj kup, 14 igrača među kojima su Radanov i Boriša, kapiram da na kraju njih dvojica otpadaju.

Rekli su da su Smajlagic (virus), Trifunovic (virus) i Beslac (ozenio se pre par dana) ostali u Bg. Ali nisu uklonjeni sa spiska. Takodje, Topic ce se pridruziti reprezentaciji nakon Akropolis kupa. 

Trebalo bi da ih je trenutno 18 na spisku, onaj spisak od 20 minus Pokusevski i (ocigledno) Jaramaz kojeg niko ne spominje.

  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

  • Manu locked this topic
  • Don Dusko unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...