Jump to content

Kosarkaska reprezentacija Srbije


Mile1

Recommended Posts

Just now, Beonegro said:

Neću moći ni tugu da utopim u alkoholu, uzimam antibiotike do petka 😭

 

jednom prilikom, kada sam pio antibiotike & ugostio eminentnog doktora iz familije sa kojim rado popijem viski (samo da setujem scenu):

sipam ja njemu viski i sednem. on me pita,

-"a ti nećeš?", ja kao, "pa ne znam dal' smem, pošto pijem antibiotike"

- "jel' ti se pije?" 

- "da"

-"onda smeš"

  • Like 1
  • Love 3
  • Thanks 3
Link to comment
Share on other sites

Dosta toga što se na poslednjim stranama piše za Micića se kosi sa onim što se pisalo pred EP, ili barem nakon situacije s Teom. Ja sam recimo i tada kao i sada mišljenja da Vasa nikad neće preneti igre iz kluba u reprezentaciju i da ne treba da bude naš prvi plej. I to je u redu, i tu @Snjofko ima pravo kad kaže da je on to što je i ne treba ga praviti na nešto što nije. Medjutim, sada je jasno da se Kari kockao nepozivanjem Tea tj. stavio sve što ima na Vasu, jer je on očigledno sklonjen da ovaj dobije potpunu slobodu, i izgubio. 

 

Takodje Snjofko ima pravo kad kaže da je Vasilije profesionalac u tom smislu da se on evo neće boriti za svoje želje i ideale već će poslušati trenera. To se potpuno kosi sa mojim ličnim uverenjima jer ja igranje za nacionalni tim doživljavam otprilike onako kako je Žoc to opisao - kad nosiš dres čast ti je da ti je državni grb na grudima. Ali, u nekim sam godinama kada polako prihvatam da ne razmišljaju svi na ovom svetu kao ja.

 

Ja Vasi nisam zaboravila ostanak u Kini nakon mamine smrti i samo zbog toga je imao neki benefit of the doubt pred ovo EP. Mada je i to tada možda bilo lično u smislu da mu je bilo lakše da boluje sa momcima i da mu um bude fokusiran na igru. Ko će ga znati, svi tugujemo na različit način, a više nije ni važno.

 

Sa Jaretom na pleju i verom u momke, mogu do pobede sve i sa odrtavelim Pirotjancem na klupi. Ali će biti čupavo. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, uini said:

 

jednom prilikom, kada sam pio antibiotike & ugostio eminentnog doktora iz familije sa kojim rado popijem viski (samo da setujem scenu):

sipam ja njemu viski i sednem. on me pita,

-"a ti nećeš?", ja kao, "pa ne znam dal' smem, pošto pijem antibiotike"

- "jel' ti se pije?" 

- "da"

-"onda smeš"

Brt, ovo mi je najtrezvenijih nedelju dana u ovoj godini, i zato mi ne diraj predubjeđenje da kombinacija antibiotika i alkohola oj dubije 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, uini said:

 

jednom prilikom, kada sam pio antibiotike & ugostio eminentnog doktora iz familije sa kojim rado popijem viski (samo da setujem scenu):

sipam ja njemu viski i sednem. on me pita,

-"a ti nećeš?", ja kao, "pa ne znam dal' smem, pošto pijem antibiotike"

- "jel' ti se pije?" 

- "da"

-"onda smeš"

I moj prijatelj hirurg isto savetuje😁

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Nervozan sam kao da igramo finale SP. Mozda treba da malo oladim s pivo...

 

Gudura metiljav, kao drugi covek u odnosu na Fener. U odbrani skandal.

 

Pohvale za kretanje lopte u napadu i odbrani na lopti Radanova i Jareta.

Edited by Geronimo
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...