Jump to content

Kosarkaska reprezentacija Srbije


Mile1

Recommended Posts

20 hours ago, Markoss said:

Zar nije za Atamana pricao tipa Micov da ovaj ni ne vodi treninge, vec samo utakmice. Da i kad dodje na neki trening cacka telefon ili bleji sa sinom. 

 

Ja sam došao od Mesine, iz ozbiljnog sistema gde se zna. Leva ako nije ovde, ne valja, nego mora ovde leva noga pod tim uglom! Dolazim... Znači, 'ladovina", počeo je da priča Micov. 

Ergin Ataman je na kraju prošle sezone u Beogradu drugi put postao prvak Evrope, a sa Micovom u timu je sa Galatasarajem osvojio Evrokup. Ipak, očigledno to radi bez previše truda...

"Bukvalno igramo utakmicu recimo u subotu, njega nema nedelja, ponedeljak, utorak i sredu se tek pojavljuje na treningu, sve vodi pomoćnik. Čovek je na telefonu, ono porukice, pošto voli tako sa navijačima da se svađa", objasnio je Micov. 

Od treninga su ga više zanimali i izleti na more, ali je ipak uspevao da napravi ozbiljne rezultate!

"Tu sedi, dođe samo na kraju treninga, pozdravi se, sutradan imaš evroligašku utakmicu, on vodi utakmicu i opet ga nema, jer ode do mora, voli Češme do dole da siđe. Ponekad ostane ili do subote kao da se ne cima dan-dva. Vodi utakmicu i opet ga nema. Tako skoro cele godine, njega nema, samo pomoćnik", završio je ovu hit priču Micov. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Quote

Nedović je napredovao, ali ne može sada još da donese ono što se od njega očekuje. Za reprezentaciju se igra sa posebnom emocijom, to i on oseća. Naravno, tako igra i za Zvezdu, ali je reprezentacija ipak nešto što se dešava ređe u odnosu na klub. Rizik bi bio da je sada igrao“, rekao je Svetislav Pešić

🤣

  • Ha-ha 2
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Markoss said:

Ko ce nam biti u 12 protiv Turske? Nista sem Vasine ispale i evo ovog Nedovicevog nisam propratio.

Jovic, Jaramaz 

Andjusic, Radanov, Jeremic

Guduric, Dobric, Dangubic, Trifunovic

Lucic, Jagodic-Kuridza, Borisa

Mitrovic, Ristic. 

 

E sad vrvt 2 od 3 Dangubic, Jeremic i Trifunovic out

Edited by Miki28
typo
Link to comment
Share on other sites

37 minutes ago, Zvezdinho said:

Zamisljam dal bi na primer Danilovicu, Djordjevicu ili Bodirogi neki tamo Ataman Covic mogao da zabrani da dodje da igra za reprezentaciju.

 

Evo popravio, KKCZ ovde niko ne pominje, ali je Ataman problem.

 

Kad je receno da klubovi treba da daju igrace, pa mislilo se na one najbolje, a ne na povredjenog igraca i igraca koji tek izlazi iz povrede. Dakle, mislilo se na Nedovica i na Petruseva.

Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, goldberg said:

 

Evo popravio, KKCZ ovde niko ne pominje, ali je Ataman problem.

 

Kad je receno da klubovi treba da daju igrace, pa mislilo se na one najbolje, a ne na povredjenog igraca i igraca koji tek izlazi iz povrede. Dakle, mislilo se na Nedovica i na Petruseva.

 

ne kapiraš ti ništa, iako se trudiš da nam predstaviš matrix: micić i nedović sami mogu da odluče da li igraju ili jok, ataman i čović su tu nebitni, osim kao izgovor.

stvarno je hevi da ovo mora da ti se objašnjava.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, uini said:

 

ne kapiraš ti ništa, iako se trudiš da nam predstaviš matrix: micić i nedović sami mogu da odluče da li igraju ili jok, ataman i čović su tu nebitni, osim kao izgovor.

stvarno je hevi da ovo mora da ti se objašnjava.

 

I ti si odlucio bas mene da citiras pored 90% drugih koji bacaju drvlje i kamenje na Atamana?

 

Bice da si ti taj koji ne kapira nista - i Ataman i Covic imaju svoj deo odgovornosti kao i pomenuta dvojica. Samo sto ja nikoga ne krivim jer sam stava da ako Doncic ne moze da igra za Sloveniju onda ne moze ni niko u EL da igra za Srbiju ili Spaniju. Molim lepo, bez dvostrukih standarda. Kao sto su dvostruki standardi kada se udara po Atamanu, a ne po KKCZ.

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Beonegro said:

Ili počnite da pljujete i Kalinića, Marinkovića, Milutinova i Davidovca, ili oladite sa Micićem.

 

Treba biti gospodin i razbiti Tursku na terenu sjutra, za šta imamo džebane i sa Micićem i bez njega.

 

P.S. Za gospodina Atamana jedan rektalni pregled na aerodromu.

Nije isto, Kalinic ne moze da igra, ali ne moze ni Sanli. Barsa nije pustila nikoga. Ovamo ce Vasa da sedi kuci dok mu saigraci iz Efesa igraju mozda i odlucujucu utakmicu protiv njegove reprezentacije (malo crtam sliku sad, ne znam ko tacno iz Efesa igra sutra, jedino Tuncer valjda). 

Nedovic takodje zasluzuje pljuc, igra covek 30 minuta protiv Fenera, ali za ovo nije spreman.

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

19 hours ago, uini said:

 

cekaj, nedovic nece igrati protiv turske?

ako je tako, yebi ga dule i to ne na seksualan nacin.

 

Ne znam za Micića, ali Nedović je mogao da igra. Taman je protiv Fenera izgledalo da konačno ulazi u takmičarsku formu, značilo bi da ne gledamo Jeremića i slične seoske igrače.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...