Jump to content

Kosarkaska reprezentacija Srbije


Mile1

Recommended Posts

AJKad god je nereseno u poslednjem minutu Kalina treba da uzme loptu i da citira Dr Zvezdana Terzica, AJ SASE POMERITE!

 

Sve je ovo u redu, taman kako treba. Vasa je kamencic u cipeli, bice to dobro.

 

edit: ja se najvise bojim utakmica sa Golemom Britanijom, to ako dobijemo na SP smo.

Edited by pantelia
Link to comment
Share on other sites

Kuridža je smehotres na parketu. Vidi se da mu mozak radi sporije nego svima ostalima, protivnička odbrana ga doživljava kao predah i priliku da se konsoliduje dok ima loptu. Neće uraditi ništa neočekivano, već dodati prvom do sebe. Baš minus u napadu. Dečko ne može da bude rezerva u Zvezdi, a doživljava da igra značajne minute pored Jokića u reprezentaciji. Sad me već to plaši, suviše je kasno da bi ovo bio eksperiment. Još ako se primi ta priča kako se trudi, kako je tu, kako je romantična njegova priča.. neka bodri momke pored TV-a, jer stvarno ne postoji rezon da bude u 12, a kamoli da igra toliko značajnih minuta.

  • Like 11
Link to comment
Share on other sites

Slatko je i ovako, kad se Osman popalio, par samara realnosti i to je to. Nije morala da bude drama, al nema veze, jos jedna neizvesna zavrsnica dobijena, i to bas neugodno gostovanje reseno. Sad je dosta bolja situacija za kvalifikacije.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Odlično je ovo, još kad se vrate Bjelica i Nedović, nećemo imati rupu ni na jednoj poziciji. Da je tu Bogdan, koji bi pokrivao i 2 i 1, potpisao bih da uzimamo zlato na EP, bez obzira na izuzetne Francuze i druge. Ovako, medalje će biti, možda zlato,a možda i bronza.🙂

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Dracarys said:

Mogla su se dati još dva poena. Nije eliminaciona utakmica, već grupa... Nije loše ni 7 razlike, ali bi 9 bilo puno bolje.

 

Sa Turcima ćemo se i boriti za treće mesto, Belgijanci nemaju šanse, oni su u stanju samo Britaniju pobediti.

 

 

Ne, mi se sad borimo sa Belgijom za trece mesto. Ako Tursku dobijemo u BG skoro sigurno smo ih izbacili iz svake racunice. Pritom ce Turci u sva 4 meca biti bez Korkmaza, Osmana i Senguna, a u dva bez Larkina. Oni u tom sastavu nisu jaci od Belgije, ali ja se nadam da ce ih Turci dobiti nekako. 

 

Ista prica i za Grke, ko zna u kom ce sastavu biti i Belgija nije bez sanse protiv njih. Doduse njima je najbolji igrac sad presao u Virtus, pa ce bar biti bez njega.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Wingwalker said:

nema opravdanja za deep freeze Davidovca, posebno protiv ovakve hajdučije koja igra za raju.

Cenim da ga disciplinuje Pešić - verovatno ne prestaje da cepa pivo i purnja tri pakle cigareta i u repki. Seti se Radmanovića i njegove sudbine. Samo on je bio mnogo luđi od Davidovca, pa se nadam da će Dejan ipak putovati na EP, a ne Kuridza.

Edited by displejnejm
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Del Piero said:

Ne, mi se sad borimo sa Belgijom za trece mesto. Ako Tursku dobijemo u BG skoro sigurno smo ih izbacili iz svake racunice. Pritom ce Turci u sva 4 meca biti bez Korkmaza, Osmana i Senguna, a u dva bez Larkina. Oni u tom sastavu nisu jaci od Belgije, ali ja se nadam da ce ih Turci dobiti nekako. 

 

Ista prica i za Grke, ko zna u kom ce sastavu biti i Belgija nije bez sanse protiv njih. Doduse njima je najbolji igrac sad presao u Virtus, pa ce bar biti bez njega.

Tako je. Ako nam ovaj koš večerars bude bitan za konačni plasman, to će verovatno značiti da smo već ispali.

Link to comment
Share on other sites

Razumem da postoji potencijal da Vasa nekada odigra na klupskom nivou u dresu reprezentacije, ali, ALI, on do sada N I K A D A nije pokazao partiju u reprezentaciji koja bi bila vredna ozbiljne minutaze, a kamoli vodece uloge. U ovom trenutku postoji bar cetiri igraca kojima radije verujem i sa loptom u ruci i mimo nje. Jokic, Lucic, Kalinic, Milutinov, tim redom. A sem po renomeu, ono sto na terenu pokazuje, nije nista bolje od ostatka prijavljene dvanaestorke.  Ne znam sta se desava sa njim - ali kao i kada je igrao u Zvezdi, nelagodno se osecam kada on donosi odluke na terenu. Da li je do pritiska, da li je nesto drugo, ali Vasa u reprezentaciji <<<<<<<Vasa iz Efesa. Mucno ga je gledati.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, quentin said:

Bilo je wtf odluka sudija i koje su nama u korist bile, da se ne kažemo.

Ne bas, mi smo mozda dobili , dve,tri diskutabilne odluke u nasu korist, oni minimum desetak , kada je presao momentum na njihovu stranu , sudije su dodale gas i sramotno navlacile  u njihovu korsit.

Edited by Miki8
Link to comment
Share on other sites

  • Manu locked this topic
  • Don Dusko unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...