Jump to content

Kosarkaska reprezentacija Srbije


Mile1

Recommended Posts

1 hour ago, DameTime said:

 

 

 

Može biti skupo da se oseća Teodosićeva gravitacija u vidu autoriteta jedino ako neko od tih igrača, ili Pešić, nije u stanju da suzbije sopstvenu sujetu. Ja odbijam da poverujem da su igrači u pitanju jer imam bolje mišljenje o Vasi i Jokiću od toga. Ali pričati kako se Teo mora skloniti da bi oni zasijali je u najmanju ruku bezobrazno i gadno. 

 

Nije u pitanju sujeta ili nesto slicno, stvar je kosarkaske prirode. Gerrard i Lampard su se bas gotivili pa su funkcionalno na terenu bili kao 2 roga u vreci, i niko nije imao muda da jednog od njih odstrani iz XI.

Kosarkaski mozda ne mogu da se poklope. Meni deluje da verovanto i ne bi, ili je prevelika cena da se nadje neki model igre gde se Jokic-Vasa-Teodosic uklapaju.
I ta prica "Udje Teo na 5,6 minuta" je naivna do zla boga. Tako se ne radi sa timovima. Ozbiljan mora svaki dan da trenira, i svaki dan mora da radi po nekom konceptu, da se po nekom konceptu igra 5v5.
Teodosic ce na pripremama da bleji pored terena, i onda ce na kraj treninga Kari da kaze "Ajde za kraj, udji Teo malo da osetis tim, mozda ce da nam zatreba tvoja magija".
Neozbiljne su mi takve ideje. 
I pricaju ih ovde ljudi koji kao znaju kosarku.

Ja ne znam dinamiku cele price, niti u kojoj smo fazi sada. Da li su pripreme, koji krug spiska je, da li je kasno ili rano, da l je prerano ili prekasno da zoves nekog. Pa shodno tome zelim da se ogradim od te price o momentu, i da li zbog momenta je ovo nekakav cin izrazitog nepostovanja. To je diskusija za upucenije, oni koji prate day to day.

Cisto kosarkaski, meni ovo ima smisla, i ako znaci neka moja podrska, dajem je selektoru.
Nista lose za Tea.

Link to comment
Share on other sites

Sta vi ocekujete od KSSa i kakvo obracanje. Ljudi nemaju najobicniju vest da je Teodosic precrtan sa spiska. Bukvalno se prave mrtvi, kao i svaki put. Da nema ovog foruma ja je bih ni znao da je Smajlagic otpao.

 

Danilovic docekao ove klince sto su uzeli bronzu i krenuo da prica o igracima koji nisu tu, njihovim menadzerima, roditeljima...ceo taj KSS je jedna amaterska organizacija. Nije ni cudo kad pogledas ko je predsednik.

  • Like 10
Link to comment
Share on other sites

Srpski košarkaški novinari i košarkaški radnici su ono što bi rekli "od zla oca i još gore majke", godinama niko ne sme da postavi pitanje na nekoj KZŠ a sad kao oni traže istinu i da im se Pešić ispovedi zašto je odlučio da Teodosić nije više u ekipi. Siguran sam da Pešić nema problem da to i kaže, drugi guraju stvar pod tepih i igraju se žmurke. Sad su nam  postale relevantne i objave po društvenim mrežama i svaki komentar a ne ono što se stvarno dešava oko reprezentacije. Selektor je odavno izjavio da nema sigurnih, privilegovanih i protežiranih ali su to neki sprdali i podsmevali se kao "neće smeti na najbolje igrače"  Sme i može Pešić zato i jeste veliki trener koji traje decenijama.

A to kakav je privatno "objasnili" su takve ljudske veličine poput vesića i opačića svojevremeno, eto njima verujemo da su oni ljudine a Kari škrtica a radilo se o tome da je on svojom karticom platio večeru ekipu u Vršcu pošto lopine nisu kao imale na računu lovu. I naravno došao sutradan da mu vrate lovu a oni kadar nevera😕 

Edited by Perkos2
Link to comment
Share on other sites

Ja razumem da ovde ima ljudi kojima je lakse da racionalizuju stvari, ali zaista ne mogu da progutam da je nekome uklapanje Jokic-Vasa-Teodosic tria teska stvar koja ce losije da funkcionise nego Jokic-Vasa-Avramovic. Oce Avramu to sto ima pola Milosevog kosarkaskog (a i inog) IQa da pomogne da se lakse uklopi pa ce to bolje da fercera? Pobogu, ljudi, stara patika Milosa Teodosica je bolji kosarkas od Alekse, i tu nema mnogo filozofije.

Link to comment
Share on other sites

Mozda su Teo i Kari dosli bili do dogovora da ce Teo imati manju ulogu, ali Teo nije bio dobro razumeo (ili Kari nije rekao) koliko manju ulogu ce Teo imati.

 

Pa kada su naknadno shvatili obojica kakvo je stanje, Kari resio da sece problem u korenu.

Link to comment
Share on other sites

Evo i mojih 5 centi po pitanju slučaja Teo:

Poserem se ja u logiku izlapelom Piroćancu i njegovim fiks idejama.Teo jeste lelemud, pogotovu u ovoj fazi karijere, ali je jedini preostali autentični genije koga imamo, kapiten i apsolutna legenda naše reprezentacije skoro 15 godina. Ne možeš da ga tretiraš kao nekog klinca, da ga zoves i skines sa spiska u prvom kracenju. To je nepostovanje prema svemu sto je taj covek uradio za nasu reprezentaciju, i popisavanje po jednoj velikoj karijeri i njenom kraju. Na stranu to sto je Teo uvek bio tu za reprezentaciju, i kad je bio zdrav njegovo igranje se nikad nije dovodilo u pitanje. Zato ga bezgranicno postujem, iz  istog razloga postujem i gotivim Bogdana, bez obzira na navijacko opredeljenje, a opet nikada necu postovati Jokica.

Pozoves ga pre priprema i kazes mu: Teo ja mislim da treba da podmladimo tim, i da to treba sad da presecemo, nema ljutis druze, ali necu te stavljati na spisak, a u javnost izadjemo sa tim da smo se dogovorili da reprezentaciji treba sveza krv. I to je ok.

Na stranu sto kad ti je jedini plej u timu Vasa koji je najbolji evropski plej vec 2 godine, ali jos nista nije pokazao ni dokazao u reprezentaciji, ni kosarkaski ova odluka nema logiku. Mislim da cemo zestoko da bucnemo na EP, pogotovu sto u odsustvu Tea i Bogdana ovaj tim nema lidera (Jokic i Vasa to nikada nece biti, a Bjelica u ovoj fazi karijere nema tu tezinu), a nekako to i prizeljkujem, da se stvari oko nase kosarke resetuju na fabricka, i da se rascisti ova bagra koja nam trenutno vodi kosarku.Fuj, bre...

Edited by Gudura
  • Like 1
  • Thanks 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, uini said:

 

samo sto je radman bio nadobudni klinja a ne legenda.

 

nemoguce je ovo porediti sa situacijom na poluvremenu sa klinjom ili nestavljanjem na spisak u startu.

 

pri tome, dozvoljavam i opciju da je teo napravio nesto skandalozno ali cak i tada bi ovakva pokazna vezba (niko nije nedodirljiv) bila degute za igraca njegovog statusa u repki.

 

cilj opravdava sredstvo i ostale floskule ali ostace meni makar, bezvezan ukus od ovog poteza dugorocno, minus bas bas neka skandalozna situacija u datom trenutku, kao sto rekoh.

 

 

4 hours ago, Miki28 said:

Ni izbliza ali ok.

 

 

Nemamo pojma o čemu se radi,a potez svakako nije popularan.

Trener je uvek na prvom mestu i smatram da njegove odluke moraju da se poštuju jer ako Teo ima neki status u repki šta reći onda za Karija?

Ja verujem u ovaj tim i sigurno je da Vasa i Jokić moraju biti okosnica tima oko kojih ostali treba da se maximalno prilagode. 

Siguran sam da posle njih dvojice nikada više nećemo imati MVPija Nba i El u isto vreme u repki.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Kao neko ko je zamerao Djordjeviću nedostatak vizije da izvrši smenu generacija 2019. moram da kažem da je ovo užasan potez. Ne vidim smisao eventualnog zlata u septembru ako ćemo se ovako odnositi prema osvajačima istog za nekih deset godina.

 

Bio bi red da se konačno i PSD pozove na odgovornost, čovek nije dorastao poslu koji obavlja. Ovo je pre svega njegova nesposobnost na delu.

Link to comment
Share on other sites

Serpski narodni sport, boje se promena.

 

To sto za 4g nece imati krstenog pleja boli ih uvo. Da su Spanci bolje razmisljali ne bi im tona mladih generacija propalo, a debeli kolom bio prvi spanski pg.

 

Ziv nisam da li bi u vasoj nekoj firmi ostavili lika jer je eto tu 15g i ako buducnost firme zbog tog poteza moze biti sjebana.

 

Neki novim klincima se mora dati sansa, veoma je prosto..zalosno je to sto je morao jedan penzioner da presece.

 

Ako zelite MVP vasu i u repki..onda je ovaj potez vise nego logican.

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Ovde se mešaju babe i žabe.

Niko ovde ne kritikuje Karija Pešića zbog podmlađivanja reprezentacije,Teovog neuklopivosti u njegov sistem,zapuštenost ili pak neki drugi razlog odstranivanja

jednog od onih koji su se bezpoštedno borili za državni dres,zdrav il povređen,‚dok su drugi ladili testise po svetskim destinacijama.Niko ga ne kritikuje zbog navedenih

stvari nego zbog načina,momenta i mesta na kome je to učinjeno.

Poneo se prema njemu kao da je u pitanju neki balavac,a ne neko ko reprezentativnu košarku nosi na plećima preko jedne decenije ne pitavši za odmor ili se vadeći na neka

druga sranja kojim su neki drugi bili skloni.To je suština priče.

Kari Pešić nikad nije video ni upoznao Tea pa ne zna šta od njega može očekivati,gde ga vidi u svojoj koncepciji i šta mu ovakav Teo može doneti ili oduzeti.Hau jes no.

Nego pozoveš legendu i kvalitetno se ispišaš po istom,pozivajući ga na pripreme i nedugo zatim ga odjaviš.Kad si ga već odjavio ,možeš reći i razloge te odjave.

Doduše razlog je za mene nebitan,jer kao što rekoh način na koji je to urađeno je seljački i džukački.Ali s obzirom da je srpska košarka u padu već godinama ,sama organizacija

iste takođe,rezultati mlađih selekcija ,dešavanja u samom vrhu saveza  itd,itd,onda te i ne iznenadi ovakvo ophođenje prema kapitenu i legendi naše košarke,dok ista ta košarkaška vrhuška

ćuti kao zalivena na ovu selektorovu odluku.Neko reče,vreme je za jedan ozbiljan restart,delim mišljenje.Mada mislim da je to trebalo i ranije da se desi.

 

Ovaj Skariolo mora da je budala i izlapotina kad poverenje daje u ruke debelom,nepsremnom i bahatom Teu,koji nije to što je bio jel te.Pa mu taj isti hromi debeljko donese titulu EC.

Jbg njemu nije mator ali nama jeste.(zameniće ga mladji Avram i Jaramaz) .

Imaćeš jednog pravog pleja u ekipi Vasu samo na EP.Ako ovakav Teo ne zasluzuje dres reprezentacije i 10 min po meču da promeni ritam,uradi nešto što samo on zna,onda je veći deo nas

u zabludi i ne zna da posmatra košarku kao igru.

Za mene lično razočaravajuća vest,baš sam se smorio i skenjao jer mislim da je sve ovo nepravedno prema jednoj igračkoj legendi.

 

Doduše nije da to ne očekuješ od Karija (nije možda pravo poređenje ) kad se Nedović morao dokazivati dok je FČ3 plesao po parketu.I tad je bilo onih što su pravdali taj potez

jer,jbg znate li vi ko je Pešić Kari?Strašan argument.Možda ne znam ko je Kari i kakve principe vrednuje,ima li sujete ili ne,ali svi znamo košarkaško umeće i talenat jednog Nedovića i jednog

Čović Filipa,da primetiš da priča i problem nije košarkaške prirode.Doduše,pogledaš im CV i vidiš da ipak taj Kari Pešić i debelo zna da pogreši.

 

 

Edited by Siki
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Da pricamo o Teu malo.

 

Necu bas upotrebiti rec tragicna za Teovu reprezentativnu karijeru, ali coveka stvarno nije htelo.

 

2007 - Kao nas najbolji mladi igrac debituje za reprezentaciju koja je u tom trenutku bila na samom dnu i koja ispada u grupi i ne uspeva da se plasira na OI 2008.godine. Tragedija je sto je vec mogao da se okiti medaljom, cak i zlatom jer smo mi i tada mogli biti dominantni da nije bilo otkaza, preranih oprastanja od reprezentacije, narusenih medjuljudskih odnosa... prvenstvo je samo dve godine posle prvenstva u nasoj zemlji gde smo navodno bili nikad jaci.

 

2008 - propustamo OI

 

2009 - nova Dudina i selekcija i napokon sklapanje kockica. Prakticno se cinilo da je to to i da smo na pravom putu i da sad ostaje ta Spanija jos da se preskoci.

 

2010 - Preskacemo Spaniju vec tada. To je to, pojavila se nova zlatna generacija. Daje car trojku u poslednjoj sekundi i rusi te famozne Spance u cetvrtfinalu, trojku koja je i ovako istorijska, ali je mogla da ima visestruko vecu vaznost zato sto... desava se polufinale gde smo brutalno pokradeni i ne uzimamo ni medalju i ta trojka prakticno gubi svaku vrednost.

 

Posebno sto kao da nas je to ubilo i 2011 i 2013, a 2012 ni ne idemo na OI. Teo gubi tri godine u svojim dvadesetima i ostaje bez medalje.

 

2014 - Dolazi Sale, Teo sazreva i opet deluje da je to to. Pocistili smo sve do finala, ok, nismo jos sazreli da savladamo Amere, ali opet smo na pravom putu, zlato ce doci.

 

2015 - Teo postaje kapiten i sada apsolutni lider, imamo 5 od 5 u grupi, prolazimo osminu, cetvrtfinale, tu smo...i onda ta nesrecan mec protiv Litvanije i rekao bih splet toliko okolnosti koje nam nisu isle na ruku da ce se tesko ikada ponoviti.

 

2016 - apsolutni vrhunac i te generacije i Teovog igranja za reprezentaciju, doktorirali smo i Teo i Sale i ekipa u polufinalu, Amerika ipak prejaka i dalje. No, ceka nas EP, tu neka Amerike.

 

2017 - Teo se povredjuje i ne ide na EP na kome bi nam zdrav Jovic doneo zlato, a kamoli Teo. Bio je zicer za zlato i dosla je povreda 😔

 

2018 - Odlucuje se da se EP igra na cetiri godine, FIBA nece SP iste godine kada je i SP u fudbalu i prvi put imamo godinu bez takmicenja, Teo gubi jos jednu godinu da proba da osvoji zlato.

 

2019 - To je to, kockice su se poslozile, red je i da Amere drmnemo, sazrelo je, dobili smo i Jokica kao NBA superstara, svi cekaju finale nas i Amera i Teo se povredjuje i ne ide na prvenstvo. Bilo je na tom prvenstvu problema, ali eto, verovatno bi uprkos svemu Teovo igranje bilo dovoljno da se prodje bar ta Argentina

 

2020 - Korona

 

2021 - Splet gomile nesrecnih okolnosti da se ne ode na OI

 

2022 - ovo sad

 

 

Celu karijeru je tu, blizu i sve vreme se ceka to zlato da se ne bi pricalo o nesrecnoj reprezentativnoj karijeri, zlato koje bi promenilo ceo narativ, zlato kojim bi dobili savrsenu filmsku pricu.

 

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Gudura said:

Evo i mojih 5 centi po pitanju slučaja Teo:

Poserem se ja u logiku izlapelom Piroćancu i njegovim fiks idejama.Teo jeste lelemud, pogotovu u ovoj fazi karijere, ali je jedini preostali autentični genije koga imamo, kapiten i apsolutna legenda naše reprezentacije skoro 15 godina. Ne možeš da ga tretiraš kao nekog klinca, da ga zoves i skines sa spiska u prvom kracenju. To je nepostovanje prema svemu sto je taj covek uradio za nasu reprezentaciju, i popisavanje po jednoj velikoj karijeri i njenom kraju. Na stranu to sto je Teo uvek bio tu za reprezentaciju, i kad je bio zdrav njegovo igranje se nikad nije dovodilo u pitanje. Zato ga bezgranicno postujem, iz  istog razloga postujem i gotivim Bogdana, bez obzira na navijacko opredeljenje, a opet nikada necu postovati Jokica.

Pozoves ga pre priprema i kazes mu: Teo ja mislim da treba da podmladimo tim, i da to treba sad da presecemo, nema ljutis druze, ali necu te stavljati na spisak, a u javnost izadjemo sa tim da smo se dogovorili da reprezentaciji treba sveza krv. I to je ok.

Na stranu sto kad ti je jedini plej u timu Vasa koji je najbolji evropski plej vec 2 godine, ali jos nista nije pokazao ni dokazao u reprezentaciji, ni kosarkaski ova odluka nema logiku. Mislim da cemo zestoko da bucnemo na EP, pogotovu sto u odsustvu Tea i Bogdana ovaj tim nema lidera (Jokic i Vasa to nikada nece biti, a Bjelica u ovoj fazi karijere nema tu tezinu), a nekako to i prizeljkujem, da se stvari oko nase kosarke resetuju na fabricka, i da se rascisti ova bagra koja nam trenutno vodi kosarku.Fuj, bre...

 

Sve okej, ali koja je ova fora sa liderstvom?

Pa jos koliko titula treba Vasa da osvoji da bi ga vi priznali kao lidera? Sta kao lako je biti lider onim ludacima tamo, lako je nametnuti se Larkinu kao covek kome se daje lopta da se resi poslednji napad.

Lucic je jedan od lidera u Bajernu, Kalina bio apsolutni lider u Zvezdi, Nedovic poenterski lider u Atini, Gudura u Feneru, Jokic...

Kazes Vasa se nije dokazao u reprezentaciji? Okej, nije, to je tacno. Kako ocekivati da prenese ucinak (i uticaj!) iz Efesa ako na svojoj poziciji ima igraca koji iako trenutno manje kvalitetan i znacajno matoriji slovi za lidera kako u svlacionici tako i na parketu vec 10 godina. Ako si mislio da bi se to prirodno resilo to bi vrlo lako moglo da kulminira u svadju tokom turnira sto bi bilo pogubno za razliku od ovog sada. Svi su oni dobri momci, ali kao i kod svih ljudi koji su vrhunski u svom poslu - sujeta je ogromna. 

 

Ako hoces lidera, moras da mu omogucis sve uslove za to. Metoda je radikalna ali sad nema izgovora za Vasu da se nametne i svojih 30 minuta odigra onako kako misli da treba, a da to bude ono sto nam je potrebno. Moglo je ovo i drugacije, ali Kari nema jos 2-3 godine da pravi ustupke kada je rec o spisku, bira onih 12 koji ce mu doneti zlato. Radi ono sto nije uradio Obradovic, pa znamo kako se naglas pokajao posle onog kraha.

Moglo je i kulturnije i sa vise osecaja  ali Pesic nikada nije imao smisla za to, on uvek udara na najjace, tu je vec mogao da se umesa i savez kako bi omeksao celu pricu i sprecio kolektivnu histeriju, madato od njih niko vise i ne ocekuje.

 

Mnogi se kod nas cesto pozivaju kako nam fali tog pravog profesionalizma. Epa, eto ga, prfesionalizam u svom surovom obliku. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

47 minutes ago, Del Piero said:

Sta vi ocekujete od KSSa i kakvo obracanje. Ljudi nemaju najobicniju vest da je Teodosic precrtan sa spiska. Bukvalno se prave mrtvi, kao i svaki put. Da nema ovog foruma ja je bih ni znao da je Smajlagic otpao.

 

Danilovic docekao ove klince sto su uzeli bronzu i krenuo da prica o igracima koji nisu tu, njihovim menadzerima, roditeljima...ceo taj KSS je jedna amaterska organizacija. Nije ni cudo kad pogledas ko je predsednik.


Nije se precednik otreznio jos od vikenda. 

Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, BattleBender said:

Nije u pitanju sujeta ili nesto slicno, stvar je kosarkaske prirode. Gerrard i Lampard su se bas gotivili pa su funkcionalno na terenu bili kao 2 roga u vreci, i niko nije imao muda da jednog od njih odstrani iz XI.

Kosarkaski mozda ne mogu da se poklope. Meni deluje da verovanto i ne bi, ili je prevelika cena da se nadje neki model igre gde se Jokic-Vasa-Teodosic uklapaju.
I ta prica "Udje Teo na 5,6 minuta" je naivna do zla boga. Tako se ne radi sa timovima. Ozbiljan mora svaki dan da trenira, i svaki dan mora da radi po nekom konceptu, da se po nekom konceptu igra 5v5.
Teodosic ce na pripremama da bleji pored terena, i onda ce na kraj treninga Kari da kaze "Ajde za kraj, udji Teo malo da osetis tim, mozda ce da nam zatreba tvoja magija".
Neozbiljne su mi takve ideje. 
I pricaju ih ovde ljudi koji kao znaju kosarku.

Ja ne znam dinamiku cele price, niti u kojoj smo fazi sada. Da li su pripreme, koji krug spiska je, da li je kasno ili rano, da l je prerano ili prekasno da zoves nekog. Pa shodno tome zelim da se ogradim od te price o momentu, i da li zbog momenta je ovo nekakav cin izrazitog nepostovanja. To je diskusija za upucenije, oni koji prate day to day.

Cisto kosarkaski, meni ovo ima smisla, i ako znaci neka moja podrska, dajem je selektoru.
Nista lose za Tea.

 

Ok, Teo se ne uklapa sa Jokićem i Micićem. To je nešto što se znalo otpočetka, što bukvalno znamo mi koji komentarišemo ovde a manje ili više pratimo košarku. Tek je Pešiću to bilo jasno. 

 

Dalje, Teodosić nije lik pokupljen sa ulice koji bi trenirao za 5-6 minuta. Čovek iza sebe ima ozbiljnu sezonu u Virtusu, uzeo EK, bio MVP. Još kada se uzme u obzir da on ni u 25. godini nije bio epitom fizičke spreme - ne vidim u čemu je toliki problem. I kao što je neko spomenuo, Teo je već ulazio sa klupe kod Kokoškova pa nije bljuvao vatru zbog toga.

 

Na kraju, niko ovde ne priča košarkaški. Da Tea nije bilo ni na širem spisku negodovali bismo verovatno, ali bismo našli opravdanje i razumevanje za Karija. Ovako, deluje da je odluka sve samo ne iz košarkaških razloga, a Pešić je time već izgubio svlačionicu. Neka on i Danilović mole Boga da na Jokićevo ludilo i Micića uzmu medalju na EP, inače ćemo gledati još jednu ostavku, pranje preko nečijih leđa i sl.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Meni je utisak isti kao juče. Da je Pešić (ispao) đubre, a da je trenutno, u ovim godinama, đubre i kao trener. Dosta mi je otežao da pratim reprezentaciju sa uživanjem, ali preguraću to nekako. Svakako da se i dalje nadam vrhunskom rezultatu - s obzirom da imamo dva MVPa u sastavu, a ne Pešićevoj konferenciji na kojoj nam objašnjava šta je realnost, da se ne radi dobro, da su zamrli košarkaški centri i da je kapitalizam promenio svet.

 

Šta god da je pokvarenjak zamislio, imamo mali milion primera kako ne postupiti na taj način prema legendi srpske košarke, koja je glavna odgovorna za to što je reprezentacija vaskrsla nakon potopa u periodu 2003-2008

  • Like 9
Link to comment
Share on other sites

Ne igra se sport samo zbog medalja. KSS svakako kao i cela banditska drzava treba da padnu, ali mi kao narod smo preoptereceni sportom jer su nam ostale branse tuga. 

 

Niko nam nikad ne valja...bar dok je tu. Prodali smo Kokoskova bas jeftino. Ne znamo da cenimo nikog sem eventualno dinamik duo covic i ostoja.

Link to comment
Share on other sites

Da li je bolje da se sada predomisli i vrati Tea ili da ostane pri odluci? Da li bi eventualno Pesicevo "pokajanje" i mijenjanje odluke pogorsalo situaciju vise nego da ostane ovako kako je sad?

Edited by Bojdo
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Bojdo said:

Da li je bolje da se sada predomisli i vrati Tea ili da ostane pri odluci? Da li bi eventualno Pesicevo "pokajanje" i mijenjanje odluke pogorsalo situaciju vise nego da ostane ovako kako je sad?

Ti imas insajderske informacije, sta nas pitas 😂

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Snjofko said:

Ti imas insajderske informacije, sta nas pitas 😂

 

Pa to nema veze sa tim, vec generalno pitam koliko je dobro nakon cijele ove pompe da se promijeni odluka? Jer vidim da neki zazivaju to kao dobru soluciju.

Edited by Bojdo
Link to comment
Share on other sites

Kako da objasnis ostalim igracima zasto oni krvare 35 minuta i onda udje Teo da resava?  

Pa lako, nekako ovako bi islo objasnjenje 

 

Znas druze, dok si ti ladio jaja na moru, ti tamburao pijan po gradu, ti prevrtao gume, Teodosic je dolazio ovde da igra i na jednoj nozi. E zato ce on sad da udje da proba da resi mec. 

 

 

A mi cemo bas da se usrecimo sa novim liderima, vidimo kako  je Jokic odveo Megu i Denver do trofeja, ima on taj mindset pobednika, cak mu ponestaje prstiju da stavi prstenje. 

O Micicu znamo da igra u reprzentaciji taman dovoljno da ne kazu da ga mrzi al nista vise od toga

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...