Jump to content

Kosarkaska reprezentacija Srbije


Mile1

Recommended Posts

@Snjofko U potpunosti se slazem sa tobom i sve sto si napisao je bila praksa u reprezentacijama Argentine, Spanije, Litvanija ... ali to kod nas nikada nije bio slucaj.

 

Da imamo izgradjen kult reprezentacije, ali i da igraci zele da igraju i u poznim godinama, samo bi ubacivali nove i mlade igrace na pozicijima na kojima vise nema starih asova. Upravo zbog prakse da se niko ne zadrzava u reprezentaciji nakon 30. rodjendana (ili 31., 32.) imamo situaciju da ne igramo OI jer se Vasa povredio, Bogdan i Guduric ne igraju, pa se sve svelo na Avramovica i Andjusica.

 

Da se ne lazemo, vrhunski igraci kod nas su Micic, Bogdan, Lucic, Kalinic, Jokic i Milutinov. Eventualno jos Guduric i Bjelica, ostalo su igraci zadatka.

Edited by goldberg
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Pa jeste i to nam je super i svako ko ocekuje nesto vise od toga je nerealan. Nek oni guraju jos nekoliko godina i polako nek upadaju Poku, Djurisic, Jovic... i plus neki za koje sad nismo ni culi, a za par godina ce biti vrhunski igraci.

Link to comment
Share on other sites

Cek Jokic javno rekao da ce igrati ako igraju najbolji i sad mi da se brinemo sto on mozda nece doci ako ne igra Bogdanovic? Pa ja ga ne bih zvao sve i da naturalizujemo Durenta pa da igra u petorci Micic, Bogdanovic, Durent, Bjelica, Jokic!

 

Sta ce nam takav igrac koji javno ucenjuje i dolazi samo da nas casti prisustvom? Je l treba na kraju i pare da skupljamo da mu damo? 

 

Cuj molim te, igrace ako igraju najbolji. Ako ti nije cast da igras za reprzenaticiju i predstavis svoju zemlju makar igrao sa amaterima, onda nemoj ni da igras. 

  • Like 1
  • Thanks 1
  • Ha-ha 1
  • Tuzno 2
Link to comment
Share on other sites

Taj sam. Izgleda.
 

On 5/16/2022 at 10:11 PM, Drug Crni said:

Igrace.


Pisao sam i kako ce se pripremama prikljuciti malo kasnije. Sve u dogovoru sa selektorom. Pa,kad ce igrati EP,neka ovo "kasnjenje" na pripreme bude novi izvor za sledeci krug pljuvacine po njemu..pri cemu (ponavljam) sve sam samo ne Jokicev fan/svedok

 

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Snjofko said:

Ako se daju Jokicu kljucevi repstacije i odlucimo da imitiramo Denver, ko bi vama usao u 12?

 

Ako ćemo da imitiramo Denver bolje je da se ne takmičimo. 

9 hours ago, Redstar0356 said:

Cek Jokic javno rekao da ce igrati ako igraju najbolji i sad mi da se brinemo sto on mozda nece doci ako ne igra Bogdanovic? Pa ja ga ne bih zvao sve i da naturalizujemo Durenta pa da igra u petorci Micic, Bogdanovic, Durent, Bjelica, Jokic!

 

Sta ce nam takav igrac koji javno ucenjuje i dolazi samo da nas casti prisustvom? Je l treba na kraju i pare da skupljamo da mu damo? 

 

Cuj molim te, igrace ako igraju najbolji. Ako ti nije cast da igras za reprzenaticiju i predstavis svoju zemlju makar igrao sa amaterima, onda nemoj ni da igras. 

 

Amin. Što nije prestao da igra za Denver kad su se povredili MPJ i Džamal, kad ne igraju "najbolji"? Aha, tamo plaćaju. Ništa onda.

  • Like 2
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Ma Jokić je glavni, nema sumnje, ali nadam se ne u smislu da apsolutno sve i svja ide preko njega. Neće moći tako da se igra i mislim da to i Kari zna; reprezentacija nije Denver niti to treba da bude. Ja verujem da Pešić može da sklopi tim, samo se nadam da nas Jokić ovaj put ne čašćava prisustvom kao 2019. te da ima bar minimum motivacije da igra. A da će igrati se znalo kad je Miško objavio onu sliku u reprezentativnom dresu. 😄 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Drug Crni said:

Taj sam. Izgleda.
 


Pisao sam i kako ce se pripremama prikljuciti malo kasnije. Sve u dogovoru sa selektorom. Pa,kad ce igrati EP,neka ovo "kasnjenje" na pripreme bude novi izvor za sledeci krug pljuvacine po njemu..pri cemu (ponavljam) sve sam samo ne Jokicev fan/svedok

 

Ja mislim da se pljuvalo kad je bilo vreme i mesto da se pljuje, kao sto se hvalilo i dizalo u nebesa kada je bilo vreme i mesto za to.

 

Niko normalan ga nece pljuvati zbog kasnjenja zbog pravila NBA-a.

 

Da vratim vreme, opet bih Jokica pljuvao svaki put kad je odbio, zdravo je to. Ko sta ga sad hvalim i radujem se kad igra.

 

Nemoj sad i da ispada prica da je eto on svetac i da su sad u pravu svi koji su ga branili kad je odbijao. Svaki slucaj je pojedinacan, sad je uradio ono sto bi trebala da bude normalna stvar, ranije je umeo da ispadne govno.

 

Ne moze igrac odbiti reprezentaciju cetiri puta i da se pravimo da je normalno, nezdravo je to za reprezentaciju.

 

Nek svako zna sta ga ceka ako odbije, samo bez vredjanja, pretnji i fizickog nasilja. Preki pogledi kad prolazi ulicom 😁

Edited by Snjofko
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...