Jump to content

Kosarkaska reprezentacija Srbije


Mile1

Recommended Posts

Ovo je dobro. Ako su u NBA onda igraju u bezveznim timovima, a ako nisu u NBA onda su svakako talasike i lako im je igrati za reprezentaciju.

Kad bi svi bili talentovani kao Jokic, onda niko ne bi ni igrao za repku, ali bi svejedno bio neuspjeh za Sasu da ne ovoji zlato na svjetskom.

 

A inace, za reprezentaciju koja se prakticno jedva plasirala na prvenstvo je sve osim srebra neuspjeh.

 

Za nekoga koga uposte ne interesuju reprezentativna takmicenja i reprezentacija, dekkard ima interesantno misljenje o apsolutno svakom aspektu istih ☺️.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Jeste da forum sluzi za razmenu misljenja, ali nije poenta valjda da se troluje na svakoj temi. Razmena misljenja je konverzacija tipa da li da ide Gudura ili Nedovic, a ne da se konstantno kontrira i troluje. Ne vidim da je to na drugim tema dozvoljeno. Sta sad ja kao Cigan treba da odem na KKP topik i da ih smaram kako im je klub kretenski i njihovi lozenje na isti je idiotizam?

Link to comment
Share on other sites

Evo jos jednog kome fale minuti u NBA pa ovo izjavljuje 🙂 🙂

 

 

Reprezentativac Litvanije Jonas Valančunas je izjavio da se naježi svaki put kad obuče dres nacionalnog tima. 

On je istakao da je uvek imao takav osećaj i da se nada da će uspeti da to održi do kraja karijere.

“Igranje za nacionalni tim je najveći uspeh za mene, kao čoveka i kao igrača. Ja sam patriota, a igranje za reprezentaciju mom životu daje smisao“, rekao je Valančunas.

Edited by mmajstor
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

@mmajstor & @Valanciunas

 

 

Toeto!

Samo rispekto za kosarkasku kulturu koju gaje prema nacionalnom timu ltvanci, argentinci i spanci.

Tu smo negde i mi tj Lesa pokusava na sve nacine da nas vrne u taj kolosek i animra reprezentativce objasnjavajuci koliko je to dobra stvar i pozitivno utice na same igrace i na njihov dalji razvoj i karijere.

 

 

Ali uvek se nadje neki nezainteresovani Glupander koji ne da ne moze, nego ne zeli to da shvati ... kao recimo ovaj Bogdanovic koji vec sad izjavama pravi alibi sto se nece odazvati na zalasku karijere.

 

Kako mi ide ovo trolovanje? :D

 

 

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, mirko_pet said:

 

Za nekoga koga uposte ne interesuju reprezentativna takmicenja i reprezentacija, dekkard ima interesantno misljenje o apsolutno svakom aspektu istih ☺️.

 

Da parafraziram 1 poštovaoca magične crno-bele igre pod obručima: Ja jesam za reprezentaciju, ali ne za ovakvu reprezentaciju. Ko voli ovu igru, a ovde je na forumu preko 90% prisutnih voli, treba da se zalaže da gde god da je gledaju ona bude na što je moguće višem nivou. To sada nije slučaj, i mi prisustvujemo svojevrsnim Harlem Globetrotters 2k ekipama na takmičenjima, zato što najboljima nije omogućeno da budu zajedno jedan duži vremenski period, treniraju i dostignu taj kvalitet. Umesto toga sada smo primorani da gledamo neke Avramoviće, Jelovce, Đokoviće i da se ložimo da je to to. E pa jbg odbijam da mi prodaju m za b. Svi ovde imamo dovoljno godina da se ne zanosimo da se nešto radi iz nekih viših ciljeva, već je UVEK u pitanju nečiji interes. Kad se ti interesi poklope, e onda su oni patriote. Gimme a break.

@zoe Bg (je l'' dobro threepwoode?) Ništa drugo do samosažaljenje.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Duh koji lebdi said:

Mali Nakic izgleda odlucio da igra za Srbiju, tako veli Veljko Mrsic. Potpuno logicno, decko je ovde rodjen, odrastao je tu, tu su mu svi prijatelji, ceo zivot. U neku ruku, nesto slicno Doncicu.


Mislim da Hrvatska ovde uopšte nije konkurent koliko Španija.

Link to comment
Share on other sites

52 minutes ago, dekkard said:

 

Da parafraziram 1 poštovaoca magične crno-bele igre pod obručima: Ja jesam za reprezentaciju, ali ne za ovakvu reprezentaciju. Ko voli ovu igru, a ovde je na forumu preko 90% prisutnih voli, treba da se zalaže da gde god da je gledaju ona bude na što je moguće višem nivou. To sada nije slučaj, i mi prisustvujemo svojevrsnim Harlem Globetrotters 2k ekipama na takmičenjima, zato što najboljima nije omogućeno da budu zajedno jedan duži vremenski period, treniraju i dostignu taj kvalitet. Umesto toga sada smo primorani da gledamo neke Avramoviće, Jelovce, Đokoviće i da se ložimo da je to to. E pa jbg odbijam da mi prodaju m za b. Svi ovde imamo dovoljno godina da se ne zanosimo da se nešto radi iz nekih viših ciljeva, već je UVEK u pitanju nečiji interes. Kad se ti interesi poklope, e onda su oni patriote. Gimme a break.

@zoe Bg (je l'' dobro threepwoode?) Ništa drugo do samosažaljenje.

Bice na najvisem mogucem nivou ako ne igra Jokic?

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, dekkard said:

 

Ključ je u kontinuitetu igranja zajedno, a potom u selekciji. I sa Jokićem i bez njega smo veoma jaki.

Pa jesmo care jaki, kad se ostali odazivaju selektoru. Kad bi i oni rezonovali ko Jokic (ili ti) k... c bi bili jaki. 

Kvalifikacije su ti zivi dokaz. 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, mirko_pet said:

Pa jesmo care jaki, kad se ostali odazivaju selektoru. Kad bi i oni rezonovali ko Jokic (ili ti) k... c bi bili jaki. 

Kvalifikacije su ti zivi dokaz. 

 

O tome ja sve vreme i pričam. U kvalifikacijama i na turniru ista ekipa igrača, ne ova iseckana papazjanija. Onda bi i sama igra dobila na kvalitetu, svih reprezentacija.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...