Jump to content

Kosarkaska reprezentacija Srbije


Mile1

Recommended Posts

4 hours ago, pantelia said:

 

Malo me stra' da pitam - ovo nije fotosop?

 

Na žalost, verovatno jeste, kao i ova čuvenija fotografija Lebrona francuske sobarice:

 

https://www.marca.com/en/basketball/nba/los-angeles-lakers/2024/09/22/66f087a746163fc67d8b456c.html

https://www.sportskeeda.com/basketball/fact-check-did-lebron-james-really-don-maid-cosplay-ig-debunking-viral-rumor-lakers-star

Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, DameTime said:

spacer.png

 

Moja reakcija - matori ostaje ali će tabloidi to predstaviti kao Čovićevu pobedu... 

ocigledno da je doktor teca odigrao ogromnu ulogu ali ne pomenuti nekog ko je arhitekta ovog projekta je prilicno nekorektno...

6 hours ago, DameTime said:

spacer.png

 

Moja reakcija - matori ostaje ali će tabloidi to predstaviti kao Čovićevu pobedu... 

ocigledno da je doktor teca odigrao ogromnu ulogu ali ne pomenuti nekog ko je arhitekta ovog projekta je prilicno nekorektno...

Link to comment
Share on other sites

Koliko lepa vest za repreztanciju! Sad da odemo na Evropsko u najjačem mogućem sastavu i da uzmemo to zlato kao krunu ove generacije i da se matori oprosti u stilu ❤️

 

Koliko je samo emotivan, bas se povezao sa igračima i zbog njih se i prihvatio ovoga. Biće lepo sledeće leto!

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Quote

Iz KS Srbije zatražili da KSBiH ispuni upitnik za Kondića

 

Naime, ovaj 23-godišnji Banjalučanin planira nastupati za Srbiju, odnosno iz košarkaškog saveza susjedne države obavijestili su naš savez i zatražili određenu dokumentaciju na osnovu koje bi pokrenuli proceduru promjene košarkaškog državljanstva za ovog igrača u Međunarodnoj košarkaškoj federaciji (FIBA).

 

Vidjet ćemo kako će to proći s obzirom na to da je Kondić igrao dva evropska prvenstva divizije B za mlađe kategorije za Bosnu i Hercegovinu - 2017. godine za kadetsku (U16) i 2019. za juniorsku (U18) selekciju.

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

On 10/18/2024 at 3:04 PM, DameTime said:

 

Da bi mogao da ubiješ kralja, na putu ti stoji kraljica. Mislim ako pričamo o šahu i prednosti kraljice u kretanju po šahovskoj tabli (košarkaškom terenu hehe).

 

Dok kralj uglavnom stoji i čeka da ga svi zaštite. Mada, to odgovara Lebronu :classic_biggrin:

Ako nisi čula, imam sjajnu stvar, svideće ti se

Spoiler

d10cc4fc553069c95054f12704c7d579c1da2e91

 

Morao sam, banujte me 🤣

 

  • Love 1
  • Ha-ha 9
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...