Jump to content

Kosarkaska reprezentacija Srbije


Mile1

Recommended Posts

E danas već nema prostora za opuštanje i samo povremeno bacanje pogleda na utakmicu. Ulazimo u fazu kad posao mora da se stavi skroz po strani i stream pređe u fullscreen. 😁

 

(Ako kojim slučajem neki nadređeni čita, sve će biti nadoknađeno van radnog vremena, ako bude potrebe za tim. 👼

  • Like 4
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Shonewizard said:

E danas već nema prostora za opuštanje i samo povremeno bacanje pogleda na utakmicu. Ulazimo u fazu kad posao mora da se stavi skroz po strani i stream pređe u fullscreen. 😁

 

(Ako kojim slučajem neki nadređeni čita, sve će biti nadoknađeno van radnog vremena, ako bude potrebe za tim. 👼

 

Daj dobar stream

Link to comment
Share on other sites

Na kraju ispadne da je rešila sekvenca Đorđevića u drugoj polovini treće četvrtine, kada je slomio najveći nalet Italijana sa petorkom sa Simonom i Raduljicom. Skontao da na 5 min do kraja nemamo nijedan faul, uveo ove koji barem znaju da udare, nismo primili koš maltene, natrpali sa slobodnih i to je bilo to.

 

Sve u svemu, drago mi je da smo imali tekmu u kojoj smo osetili pritisak, nalet protivnika. Takođe, još mi je draže što je jedna takva tekma svejedno otišla na +23 u jednom trenutku i rutinski se privela kraju.

 

 

ps. Preplašenost Gudure je za izučavanje.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Lucic par greskica, ali vrlo solidan hustle.

Bjelica malo zabrinjava, ali verujem da ce biti bolji. Kao da se i Vasa malo budi.

 

Jos jednom da kazem, zaista nepotrebna minutaza Bogdana, na +20 i par minuta do kraja je trebalo da ga vadi.

Edited by Marvin
Link to comment
Share on other sites

- salo opet puno probavao. svih 12 je igralo prvu cetvrtinu

- onaj nalet smo jako iskusno i namazano odbili znajuci da su u bonusu
- bogdan uz onih par stucanja sa slobodnih i dalje nastavlja da plodi. raduje i 5 ukradenih lopti
- sa bjelicom na terenu +28. 
- milutinov je bio neprimjetan dok luca brine a guduric zabrinjava
- ostali u skladu sa svojim ulogama

Edited by nemanjau5
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Lucic par greskica, ali vrlo solidan hustle.
Bjelica malo zabrinjava, ali verujem da ce biti bolji. Kao da se i Vasa malo budi.
 
Jos jednom da kazem, zaista nepotrebna minutaza Bogdana, na +20 i par minuta do kraja je trebalo da ga vadi.

Imam utisak da se Bogdan bas naprzio protiv Italijana i da je hteo da im strpa jos 333 komada. Moguce i da je do njega.
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Biću proglašen sitničarem, ali nisam generalno zadovoljan utakmicom. Veći deo odigrali smo nervozno, rastrzano i nepovezano uz gomilu glupih grešaka. O omašenim zicerima da ne pričam.

 

Ono što raduje je činjenica da smo uprkos tome pokazali klasu na kraju. Takođe mislim da je najbitnije igrače trebalo odomoriti u samom finišu kada je već sve bilo rešeno.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Mozda bi Salo mogao da proba neki minut duze i Jovke + Vasa kombinaciju, kada Goodra upadne u ova pomracenja uma.

 

Edit: koliko samo fali Gagi, da porazgrce ovo. Tacno zamisljam sta bi napravio Neznom i Staloneu sa Aliexpressa 🙂 Srecom pa se  Bogdan naprzio i defanzivno danas.

Edited by Marvin
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Laki21 said:

Biću proglašen sitničarem, ali nisam generalno zadovoljan utakmicom. Veći deo odigrali smo nervozno, rastrzano i nepovezano uz gomilu glupih grešaka. O omašenim zicerima da ne pričam.

 

Ono što raduje je činjenica da smo uprkos tome pokazali klasu na kraju. Takođe mislim da je najbitnije igrače trebalo odomoriti u samom finišu kada je već sve bilo rešeno.

 

Ja se slažem sa svim ovim. 

 

Maletene sve jače repke na prvenstvu su pokazale da mogu da upadnu u problem kada im nije dan, a kod nas je opet ta kriza trajala možda ukupno 10ak minuta, a kad smo je prevazišli, pregazili smo protivnika.

 

 

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Just now, Marvin said:

Mozda bi Salo mogao da proba neki minut duze i Jovke + Vasa kombinaciju, kada Goodra upadne u ova pomracenja uma

 

Ovo sam i ja rekao. 

 

Mislim da Guduri po prvoj epizodi od 5 minuta možeš da vidiš krvnu sliku i ako se tu oseti strah, prabati sa ovom kombinacijom.

 

Interesantno da Gudura po statsima nema zgubljenih lopti, iako ih je realno bilo 2.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...