Jump to content

Kosarkaska reprezentacija Srbije


Mile1

Recommended Posts

23 minutes ago, Stiletto said:

 

Taman da se dva kila belog plus soda za mene i pivo za matorog ohladi kako treba. Godišnji odmor sam uzeo na vreme, kao i njeguški pršut, domaći tvrdi sir i paradajz i luk iz sopstvene bašte. LET THE CHAMPIONSHIP BEGIN!

 

pozdravi ćaleta (:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, dulematic said:

S' obzirom da ću uskoro da izadjem u grad i dodjem kući ne pre 4, uživanje u životu ujutru su mi jaka kafa i hladna limunada 😄

I hvala ti za ovo mlad, počeo sam da brojim heksadecimalno 😄

 

Ako mene neko pita, ja imam 24 godine radnog staža.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

On 8/29/2019 at 10:59 PM, Kido from Junkovac said:

Samo se nadam da tamo negde iza zatvorenih vrata umeju i da opuste igrace i skinu deo pritiska sa njih.

Ne zaboravi sve gifove sa dešavanjima pored klupe sa prošlih prvenstava, Mutine igrice, sve njihove izjave o dobroj atmosferi. Dosta je tu smeha, podrške, tapšanja, radosti zbog tuđeg poteza. Teško da bi to radili da nisu opušteni u potrebnoj meri. Ko je i na koji način za to zaslužan nije ni bitno.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Stiletto said:

 

Taman da se dva kila belog plus soda za mene i pivo za matorog ohladi kako treba. Godišnji odmor sam uzeo na vreme, kao i njeguški pršut, domaći tvrdi sir i paradajz i luk iz sopstvene bašte. LET THE CHAMPIONSHIP BEGIN!

 

Ja evo hladim sad BROK pivo, a bice ga i za ujutro, uz domacu sunku, zdenka sir, paradjz i papriku iz baste. ( jest da navijam za Srbiju ali volim i Hrvatske proizvode ) :) 

Ajmo, SRBIJAAA

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...