Jump to content

Kosarkaska reprezentacija Srbije


Mile1

Recommended Posts

3 minutes ago, Markoss said:

Posvadjao se s Pesicem posle jucerasnje tekme.

 

mogu tako i ja da se posvađam sa tobom i da kažem palim ali nije to način.

mogao je sa duškom tako 20x da se posvađa prošle sezone, pošto ga je identično vadio iz igre kada ne radi pos'o.

3 minutes ago, realno *w said:

 

_______________

 

Čekajte, vi se šalite sa Topićem je l da?

 

šale se.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, realno *w said:

Ovaj cirkus sa Nedovićem po meni ozbiljno šteti reprezentaciji.

 

Niti je normalan Pešić što ga uopšte zove, niti ovaj što ne odbije, nego dođe da se ponaša onako kao na ove dve tekme. Odvratno.

_______________

 

Čekajte, vi se šalite sa Topićem je l da?

 

Naravno da ne. Ionako necemo koristiti 12 igraca u najvaznijim utakmicama, a treba malo misliti i o buducnosti. Ima tu prostora za njega protiv slabijih rivala. Bilo bi glupo da umesto njega krene recimo Radanov jer nece videti minuta kad bude frka.

 

Nedovic je dobar u teoriji, ali u praksi tu nema leba. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Profesor said:

Bilo bi glupo da umesto njega krene recimo Radanov jer nece videti minuta kad bude frka.

 

meni je baš falio radanov na ove dve tekme, uprkos nedostatcima. 

ali ako će zbog toga ispasti dobrić, nega ide topić da sedi.

 

mada ja mislim da mi nemamo ta jSFRJ luksuz, već da nam treba svaki raspoloživ igrač a za topića je dovoljno da se druđi sada sa ekipom pa će lagano ako zasluži i ako želi, da pronađe svoje mesto ubuduće

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, uini said:

 

mogu tako i ja da se posvađam sa tobom i da kažem palim ali nije to način.

mogao je sa duškom tako 20x da se posvađa prošle sezone, pošto ga je identično vadio iz igre kada ne radi pos’o


Samo prenosim, ali svakako njih dvojica nikad nisu rascistili ono iz Zvezde, tako da mislim da bi i od Nedovica bilo posteno da je uradio isto ono sto je Kalina i rekao - Ne svidja mi se kako radi Pesic, necu da igram dok je on tu.

 

Ovako je bzvz.

  • Like 12
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, realno *w said:

Niti je normalan Pešić što ga uopšte zove, niti ovaj što ne odbije, nego dođe da se ponaša onako kao na ove dve tekme. Odvratno.

 

Dobro, ovde mi je veci bezobrazluk Nedovica. Prvo pricas kako zelis da igras za reprezentaciju. I onda dodju ove dve utakmice.. Ne trudis se, zabusavas. Ajd da si pokazao ono minimalno truda pa da kazes. I onda ti Pesic skrene paznju i onda se ti naljutis(posvadjas) i odes.

 

I onda pada sve u vodu sta si pricao. Fer bi ispao da te je Kari zvao a ti mu rekao slusaj Kari ja ne mogu iz tog i tog razloga. Nego ovo.

  • Like 6
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Profesor said:

 

Naravno da ne. Ionako necemo koristiti 12 igraca u najvaznijim utakmicama, a treba malo misliti i o buducnosti. Ima tu prostora za njega protiv slabijih rivala. Bilo bi glupo da umesto njega krene recimo Radanov jer nece videti minuta kad bude frka.

 

Ma komedija. Nema mesta u Zvezdi da bude treći plej, ni prošle, ni ove godine, al eto za utehu može svetsko prvenstvo :lol_2:

 

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, realno *w said:

Ovaj cirkus sa Nedovićem po meni ozbiljno šteti reprezentaciji.

 

Niti je normalan Pešić što ga uopšte zove, niti ovaj što ne odbije, nego dođe da se ponaša onako kao na ove dve tekme. Odvratno.

_______________

 

Čekajte, vi se šalite sa Topićem je l da?

Naravno da ne , čak bi dobro bilo da uvek 12.igrač bude neki mlad talenat nevezano za Topića.

Bolje da peškirima maše Top i ulazi i garbidžu nego Radanov ili Boriša, pošto su to alternative

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Markoss said:


Samo prenosim, ali svakako njih dvojica nikad nisu rascistili ono iz Zvezde, tako da mislim da bi i od Nedovica bilo posteno da je uradio isto ono sto je Kalina i rekao - Ne svidja mi se kako radi Pesic, necu da igram dok je on tu.

 

Ovako je bzvz.

 

ma jasno, nisam ja tebi objašnjavao ništa, nego sam samo dao glup primer npr tebe i mene

a bolje je duška i nemanje

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, uini said:

 

mogu tako i ja da se posvađam sa tobom i da kažem palim ali nije to način.

mogao je sa duškom tako 20x da se posvađa prošle sezone, pošto ga je identično vadio iz igre kada ne radi pos'o.

 

šale se.

Problem je što u klubu igrač može biti kažnjen na različite načine a u reprezentaciji jok.

Slažem se sa Realnim, užasno je to što je Nedović uradio.

Ovo  bi trebalo da je za nauk ubuduće.

Naravno da je igranje za repku dobrovoljno, igrači ne dobijaju naknade pa nema prostora ni za kazne. Ali ovi drastični slučajevi, kada igrač samovoljno napusti ekipu zahtevaju primenu oštrih mera. Jer se narušava disciplina, kvari atmosfera u timu i to ne bi smelo da se dopušta.

Naravno, ako razlog nije povreda ili viša sila ( zdravlje, drugi gorući problemi). 

 

Svakog igrača koji tako postupi trajno udaljiti iz reprezentacije. Za primer.

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

Just now, Milos 3.14 said:

Naravno da ne , čak bi dobro bilo da uvek 12.igrač bude neki mlad talenat nevezano za Topića.

Bolje da peškirima maše Top i ulazi i garbidžu nego Radanov ili Boriša, pošto su to alternative

Ne treba da mase nego i da vidi teren protiv ekipa kao sto je juzni Sudan.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, realno *w said:

 

Ma komedija. Nema mesta u Zvezdi da bude treći plej, ni prošle, ni ove godine, al eto za utehu može svetsko prvenstvo :lol_2:

 

 

čak nije ni u tome stvar, već u činjenici da tek treba da odigra sezonu u konkurenciji tipa aba liga

zvezdaši su zapeli da vide topića odmah i svugde, dečko juče napunio 18 godina (i nije luka dončić)

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Milos 3.14 said:

Naravno da ne , čak bi dobro bilo da uvek 12.igrač bude neki mlad talenat nevezano za Topića.

Bolje da peškirima maše Top i ulazi i garbidžu nego Radanov ili Boriša, pošto su to alternative

 

Meni je ipak bolje povesti igrača kojeg zaista možeš da staviš u igru.

Takođe, nekog igrača koji je za razliku od Topića prošao dosadašnje pripreme reprezentacije.

 

Tu dvojicu zaista ne cenim igrački previše, ali bolje imati jednog visokog više, pri tome igrač koji je u poslednje dve godine relativno često bio deo tima, a ne klinac koji treba da dođe sa ko zna koje faze priprema Mege.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

On 8/7/2023 at 5:35 PM, Indig0 said:

Kad je već popularno da bacim i ja jedan hot tejk

 

Danilović će biti manje od tri puta pijan i manje od dva puta urađen tokom prvenstva.

 

Nedović se neće povrediti gledajući piratski bioskopski snimak Openhajmera.

 

Smajlagić neće primiti ni jednu infuziju tokom prvenstva.

 

Kari neće rigidno postaviti rotaciju, nosioci će igrati više od trideset minuta sa razlogom a ne zato što je zaboravio na Gudurića i Milutinova na klupi.

 

Naša najveća prednost će biti što ni mi sami ne znamo šta ćemo igrati. Aj ti bajo moj sklopi odbranu kad imamo jednog pleja i pet prinudno sklepanih. Samo haos i diverzija.

 

Simanić će biti najbolji strelac i mvp košarkaškog turnira... 

  Reveal hidden contents

u rodnoj mu Ljuboviji.

 

 

 

Predosetio sam jbg.

Barbie > Openhajmer.

  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, uini said:

 

čak nije ni u tome stvar, već u činjenici da tek treba da odigra sezonu u konkurenciji tipa aba liga

zvezdaši su zapeli da vide topića odmah i svugde, dečko juče napunio 18 godina (i nije luka dončić)

 

Pa upravo to. Da Zvezda nije zasrala onu pozajmicu u FMP, što mi je jedan od komičnijih momenata prošle sezone, imali bi polusezonu u ABA ligi i mnogo jasnije mogli da procenimo njegove mogućnosti.

 

Ovako, da testiramo spremnost za seniorsku košarku na svetskom prvenstvu, je jedna od većih ludosti koje sam čuo.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Just now, uini said:

 

čak nije ni u tome stvar, već u činjenici da tek treba da odigra sezonu u konkurenciji tipa aba liga

zvezdaši su zapeli da vide topića odmah i svugde, dečko juče napunio 18 godina (i nije luka dončić)

Nije stvar u zvezdašima i Topiću već u tome da bi mogao da bude dobar način da se izgradi kult repke ™ tako što ćeš neke klince da indoktrniraš rano.

  • Like 5
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Topic je kosarkaski aktivan citavo leto, tako da mu ne trebaju neke posebne pipreme. I bilo bi lepo da se ubaci odmah u sistem i da vec bude na raspolaganju u kvalifikacijama za razna takmicenja, OI,EP  itd. Decko je buducnost i uskoro sadasnjost nase reprezentacije na kecu, valjalo bi mu ovo iskustvo.

Edited by Miki8
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Milos 3.14 said:

Nije stvar u zvezdašima i Topiću već u tome da bi mogao da bude dobar način da se izgradi kult repke ™ tako što ćeš neke klince da indoktrniraš rano.

 

ne ide to baš tako. povedeš ga da bude na klupi ove skrpljene repke i on veselo dolazi svaki sledeći put

 

to kada su išli danilović i komazec je bilo kao da si jedan od 12 bogova. ono, evropska preview varijanta dream teama.

naravno da to doživiš kao vrhunac svega u životu i vidiš još na treningu koliko treba da radiš da dostigneš one koji igraju

 

danas nije taj slučaj makar po 3 x osnova

 

edit

ono što je ključno je što mi ne znamo da li taj dečko ima veštine za takvu privilegiju? jer ako svakog za koga ti se učini da je strava, vodiš u 12, šta je onda poruka?

Edited by uini
  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

  • Manu locked this topic
  • Don Dusko unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...