Jump to content

Kosarkaska reprezentacija Srbije


Mile1

Recommended Posts

5 minutes ago, Kronostime said:

Obzirom da poznajem dosta konjusara, a i ziveo sam jedno vreme u blizini hipodroma, mogu ti reci da je svima njima ljubav prema konjima veca od ljubavi prema bilo cemu drugome u zivotu.

Cudan svet ali takvi su i to nista ne moze da promeni.

:default_coffee:

 

nakon izvanrednog insajta da je nikolino pravo da li će igrati i ukaza da odavno ne postoji građanska opozicija, stiže i samouveren stav o tome kako konjušari, kojih poznaješ dosta, generalno raspoređuju svoju ljubav i interesovanja. sipaš činjenice brzinom munje, što bi rek'o precednik.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Bojdo said:

Adje logicnija je tvoja priča da Jokic odbija reprezentaciju jer je savez los, a Deran buntovnik po karakteru, a Bogdan budala i poltron jer igra za te loše saveze.. To bas ide sa stricem u SNS-u i Miskom kao glavnim menadzerom. Sve ekipa koja razmislja o interesima srpske kosarke, kao i Jokic. Sličan se sličnom raduje.

Bogdan nije vredjan javno 3 puta od strane tog istog predsednika saveza. Stavise, bas je Bogdana pomenuo, u jednoj od tih izjava kao "jedinog koji bi mogao da igra sa nama". Uz to, cerka mu se zabavljala sa tim istim Bogdanom.
Neverovatno mi je da moram da napominjem ovo, kad je u pitanju nesto sto smo svi imali priliku da cujemo i procitamo kroz medije.
Dok je ovo sto si ti jutros pisao cista izmisljotina, plod tvoje imaginacije. Ipak i pored toga, ljudi ti udaraju plusice.
Ali ne, ne postoji zavist i zloba prema Jokicu, uopste. :smiley53:

  • Like 2
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, uini said:

 

nakon izvanrednog insajta da je nikolino pravo da li će igrati i ukaza da odavno ne postoji građanska opozicija, stiže i samouveren stav o tome kako konjušari, kojih poznaješ dosta, generalno raspoređuju svoju ljubav i interesovanja. sipaš činjenice brzinom munje, što bi rek'o precednik.

Mogu da ti organizujem turu kod sulkasa i preponasa na BG hipodromu, a i u Ljubicevu, Sapcu, Prislonici... kod Zvonka Bogdana te ne vodim - nisi iz te price i senzibiliteta, da ne kazem feelinga.

:default_coffee:

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Kronostime said:

Obzirom da poznajem dosta konjusara, a i ziveo sam jedno vreme u blizini hipodroma, mogu ti reci da je svima njima ljubav prema konjima veca od ljubavi prema bilo cemu drugome u zivotu.

Cudan svet ali takvi su i to nista ne moze da promeni.

:default_coffee:

 

Ćale mi je bio golubar. To je tek sekta za sebe. Ne čudi me to za konje ni malo.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Nije to samo stvar njegove nezainteresovanosti u vezi igranja za reprezentaciju. Njega generalno ne interesuje cimanje oko košarke ni minut više, od onog što mora da isporuči na konto svog max ugovora. Amerikanci ne mogu čudom da se načude njegovoj indolentnosti i nezainteresovanosti za ono što je izabrao kao životni poziv, ali dok onako igra, niko ne prigovara. Zamisli ono, svi oduševljeni što će biti  parada, dolazi čitav grad da se proslavi titula posle pola veka, a on ko razmaženo derište "'Oću kući". Pa ispoštuj makar te ljude koji su te zgotivili kao najrođenijeg, ako ništa ono iz pristojnosti, j...li te konji vrani. 🤮

 

Podseća me na lika iz crtanog filma. 😃

 

 

Edited by drgnk
  • Like 3
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

To da ga ne zanima nista oko kosarke, ponasao bi se kao Harden, dakle zabusavao na svakom koraku bez obzira sto je placen. Čovjek obozava kosarku i ubi se od treninga. Pola tih njegovih izjava je čista zajebancija i lozenje masa o njegov nezainteresovanosti.

 

Zato na sav glasi govori da se najljepse osjeca kad igra za reprezentaciju. Ono, daj ne zajebavaj.

Edited by Bojdo
Link to comment
Share on other sites

Just now, Problem sa licnim greskama said:

 

Ćale mi je bio golubar. To je tek sekta za sebe. Ne čudi me to za konje ni malo.

Golubarska, konjusarska i streljacka sekta su najgore: deda moje kume je bio konjusar, a pokojni tast i pasenog strelci - o slavama jedan drvi o konjima, ova dvojica o streljastvu.

Prosto pozelis da neko prica o politici.

:lol_2:

  • Like 1
  • Ha-ha 9
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, drgnk said:

 Zamisli ono, svi oduševljeni što će biti  parada, dolazi čitav grad da se proslavi titula posle pola veka, a on ko razmaženo derište "'Oću kući". Pa ispoštuj makar te ljude koji su te zgotivili kao najrođenijeg, ako ništa ono iz pristojnosti, j...li te konji. 🤮

 

ali je ipak otišao na paradu.

mislim da je taj stav kod njega pomalo postala i neka njegova celebrity persona. kapiram da je on u suštini takav lik, ne folira se, nego, sad kapira i da to svi gotive kao nastup, pa mu ga malo daje po gasu na temu.

  • Like 7
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Rešenje zagonetke je: cela Srbija zavidi Jokiću na uspehu i njegovoj porodici na bogatstvu te on zato ne želi da igra. 

 

Legitimitet logičkog puta kojim su pojedini došli do teme zavisti se, naravno, ne sme dovoditi u pitanje. 

Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, Beonegro said:

SNS dokazano nije razlog Nikolinog neigranja za reprezentaciju. On za reprezentaciju nije igrao ni prije dolaska SNS na vlast.

Naravno da nije, pošto je poslednje takmičenje reprezentacije pre dolaska SNS-a na vlast, bilo EP u Litvaniji 2011. Tada nas je vodio Duda, a bucmasti, tada šesnaestogodišnji ljubitelj koka kole i bureka je u to vreme krčio svoj košarkaški put u juniorima KK Vojvodine.

Edited by drgnk
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, drgnk said:

Naravno da nije, pošto je poslednje takmičenje reprezentacije pre dolaska SNS-a na vlast, bilo EP u Litvaniji 2011. Tada nas je vodio Duda, a bucmasti tada šesnaestogodišnji, ljubitelj koka kole i bureka je u to vreme krčio svoj košarkaški put u juniorima KK Vojvodine.

Normalno da je bio bucmast kad je non-stop imao kod sebe secer u kockama i sargarepu, cisto da se nadje.

:classic_biggrin:

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Neko će pomisliti na osnovu postova da imam nešto protiv čoveka, a ja poslednjih mesec dana, sav ponosan visim na yt gledajući klipove sa hvalospevima na račun Jokića i igre Denvera, highlight-e njegovih najboljih poteza u prethodnoj sezoni, intervjue, podkaste... i onda krenu nagoveštaji nečeg što mi je teško objašnjivo, uz određeni stepen razočarenja... 😬

Link to comment
Share on other sites

Just now, drgnk said:

Neko će pomisliti na osnovu postova da imam nešto protiv čoveka, a ja poslednjih mesec dana, sav ponosan visim na yt gledajući klipove sa hvalospevima na račun Jokića i igre Denvera, highlight-e njegovih najboljih poteza u prethodnoj sezoni, intervjue, podkaste... i onda krenu nagoveštaji nečeg što mi je teško objašnjivo, uz određeni stepen razočarenja... 😬

Ja sam razocaran od kada je krenuo da reklamira banku, Jelen pivo i da nosa malog Stanoja po prodavnici al` ajde.

:classic_biggrin:

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Barkley#34 said:

Postoje razlozi i postoje izgovori. Razlog vrlo lako može da bude ono što je Drug Crni naveo - rezultati testova i to je ok, ali se kaže na vreme. Hajde da se ne bavimo izgovorima.

Samo da napomenem kako ja ne tvrdim da će to biti razlog verovatnog otkaza..ja sam samo naveo da ih je navodno radio,ali sam isto tako napisao kako se on dobro oseća..

Međutim,moram da prokomentarišem budalaštinu (jer ne znam kako drugačije da nazovem napisano) kako su "zbog Jokića ispaštali svi u reprezentaciji..i rukovodstvo Saveza i igrači"
Jokić,koliko je meni poznato,nikada nije bio kamen spoticanja u svlačionici. U Kini 2019.godine je puklo na drugoj strani.

Izvan svlačionice - mogu da pretpostavim da NIkola jeste nervirao Đorđevića tim molbama da se kasnije priključi pripremama ili da dobije neko odsustvo,ali najveći razlog zašto ga se ovaj nije hteo/smeo odreći je baš taj što bi tada izgubio još neke igrače. Prvog Bogdanovića koji se i solidarisao sa Jokićem i koji je i danas u izvanrednim odnosima sa njim.

Dodatak: nije nikakva tajna da porodica Jokić podržava sektu na vlasi i da zbog toga dobija beneficije koji drugi ne bi dobili

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

51 minutes ago, nunilo said:

 

Tipičan, naručeni alibi tekst, izbačen kao probni balon, uz to naravno i nepotpisan, u najboljoj tradiciji "pro-državnog", tabloidnog novinarstva.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Uopste ne shvatam toliko "mlacenje" sa Jokicem. Ako hoce super, ako nece ne mora, njegova stvar.

 

Nekako mi deluje da on na reprezentaciju gleda da je tu jedino OI bitno takmicenje (mozda posledica duzeg boravka u USA) a ovo ostalo ako bas mora a najbolje bi bilo da ne mora.

 

Sta znam ... nikad se nisam bas indetifikovao sa njim, mozda bas zbog redjih reprezentativnih akcija pa se to prenelo i na Denver, cak sam u 1/2 finalu zapada navijao za Phoenix, ljubav iz '90-tih zaborava nema ali drago mi je da je na kraju uzeo prsten i ostala priznanja. Sustinski sam indiferentan prema tome sta ce odluciti, videli smo da nam ni on nije nikakva garancija uspeha.

Link to comment
Share on other sites

55 minutes ago, drgnk said:

Pa ispoštuj makar te ljude koji su te zgotivili kao najrođenijeg, ako ništa ono iz pristojnosti, j...li te konji vrani. 🤮

Ne zezaj, ispoštovao je te ljude više nego što su ikada očekivali. Doneo im je dominantno osvojenu titulu i dao priliku da razmišljaju o dinastiji.

 

Kao da prozivamo Saleta Đorđevića što 95. nije bio na balkonu. 'Beš balkon, spakovao je 41 u finalu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...