Jump to content

ABA liga 2022/2023 - Poslednja ex-Yu sezona?


Kooineeperk

Recommended Posts

4 minutes ago, kendrick said:

 

Cooper je juče bacio jedan tejk koji je brzo obrisan, ali jeste na mestu. Čoks kao blatotaktičar koji je na sve moguće načine blatio protivnike/suparnike a siguran sam i uživa u blefiranju sa fiokama i dojavama ko je gde sa kime ručao i šta se iza brda valja, nekada više, nekada manje vešto napada iste u cilju upper hand-a, za to smo verujem 99.9% nas ovde složni. Naravno da je iz njegove perspektive bolje ono što je Dropkick napisao u šali pre neki dan, da konkurencija nema trenerskog GOAT-a i kvalitetne igrače, a taj trenerski GOAT je garant da će Čoksov konkurent biti više nego konkurentan. Iako je sa Duletom imao neke repove, Željko Obradović mu je najveća pretnja i kao takav najbolje bi bilo da ga se reši. Tako da, jedna od njegovih misija i jeste da zagadi sve oko sebe, ako mora da povuče i sebe i svoje u govna zajedno sa Željkom ne bi li ovaj rešio da ne želi u poznim trenerskim godinama da se prlja i srozava višedecenijsku reputaciju koju ima svuda u Evropi, sem u Srbiji.

 

Jel to onaj isti Željko koji za poraze krivi igrače 2005e, koji napušava Datomea, koji navatava klinke po splavovima? Mora da mu je i to zli Čović napakovao.

 

Željko ima reputaciju kao vrhunski stručnjak u svom poslu, ne kao ličnost.

 

Baš smara ta "argumentacija" koja na svaki prljav i nesportski potez bilo koga iz KKP ima isti odgovor "Ali Čović".

 

DV i PSD tukli sudiju (ej, TUKLI SUDIJU!!!). Ali Čović...

DV davio Bogdana. Ali Čović...

DV targetirao igrače KKP koji nisu bili za besplatne časove ljubavi. Ali Čović...

Igrači KKP pokazuju srednjake i hvataju se za muda. Ali Čović...

Lessort bije Petruševa. Ali Čović...

Ledey sakati naokolo. Ali Čović...

 

Sjajna argumentacija zaista.

  • Like 28
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Chaos Is Me said:

DV i PSD tukli sudiju (ej, TUKLI SUDIJU!!!). Ali Čović...

DV davio Bogdana. Ali Čović...

DV targetirao igrače KKP koji nisu bili za besplatne časove ljubavi. Ali Čović...

Igrači KKP pokazuju srednjake i hvataju se za muda. Ali Čović...

Lessort bije Petruševa. Ali Čović...

Ledey sakati naokolo. Ali Čović...

 

Ja vam lepo pisao da su ljudi ovde nesposobni da sagledaju situaciju iz sire perspektive vec samo iz svog ugla. Svoja govna ne vide, ali im tudja smrde ispod nosa. I to je to. Sa nekima prosto ne mozes da razgovaras. Nece da cuje da je sa njegove strane nesto lose.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Chaos Is Me said:

Jel to onaj isti Željko koji za poraze krivi igrače 2005e, koji napušava Datomea, koji navatava klinke po splavovima? Mora da mu je i to zli Čović napakovao.

 

Kakve to veze ima sa tejkom da je Čoks na misiji da se ne takmiči sa Željkom? I argumentacija ti je zaista blistava, fuck you Gigi Datome, stvarno?

Ovo za navatavanje klinki po splavovima ti je informer style, prvo nije navatavao klinke po splavovima već je neki lik okačio story gde Željku riba sedi u krilu u automobilu. Drugo, čovek je razveden, ima love, zašto bi ikoga od nas interesovalo sa kim se jebeni košarkaški trener intimizira? Pritom nije to radio pod budnim okom javnosti na Freestyleru pa i da kažeš, već mu je očigledno narušena intima.

 

Konferencija 2005. govori o njegovom saltness-u nakon neuspeha, ali samo si potvrdio tezu gde se pakuje, sitničari, nabraja hiljadu i jedna stvar za ove 32 godine njegove karijere da bi se dokazalo da je ovakav ili onakav čovek. Prošlo je 18 godina od te konferencije, nakupilo se nekoliko EL trofeja, zar je zaista relevantna?

 

6 minutes ago, Chaos Is Me said:

Željko ima reputaciju kao vrhunski stručnjak u svom poslu, ne kao ličnost.

 

Ovo je naravno budalaština, čovek je svuda gde je radio pobrao simpatije svih ljudi u i oko kluba, i to ne zato što je pobeđivao, jer bilo je i kriznih trenutaka. Jedan od glavnih razloga zašto je the guy evropske košarke jeste upravo njegov odnos sa ljudima. Fuck you Gigi Datome na tajm autu ili saltness i povređeni ego nakon nekoliko od više hiljada odigranih utakmica sa time nema apsolutno nikakve veze. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Pa niko ovde ni ne tvrdi da je Željko sad neka teška baraba poput Čovića, već baš to - da je slan i povređenog ega posle svakog poraza, a posebno bole oni od Zvezde očigledno. Ta slanost i povređeni ego i dovode do njegovog licemerja, srbovanja iz daljine, selektivnog slepila i gluvoće i ostalog neprincipijelnog ponašanja. Ali Čović...

  • Like 4
  • Thanks 3
Link to comment
Share on other sites

Just now, Chaos Is Me said:

Pa niko ovde ni ne tvrdi da je Željko sad neka teška baraba poput Čovića, već baš to - da je slan i povređenog ega posle svakog poraza, a posebno bole oni od Zvezde očigledno. Ta slanost i povređeni ego i dovode do njegovog licemerja, srbovanja iz daljine, selektivnog slepila i gluvoće i ostalog neprincipijelnog ponašanja. Ali Čović...

Niko ne tvrdi da je Zeljko los ali....

:default_coffee:

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Kronostime said:

Niko ne tvrdi da je Zeljko los ali....

:default_coffee:

 

Saljivo ili ne saljivo, ne bih bas rekao da je tako. Misljenja o Zocu idu od ekstremno pozitivnih do ekstremno negativnih, nekad opravdano a nekad ne. Sa druge strane niko bukvalno 0 (slovima nula) likova je ovde napisalo da je Covic ok, a ni Vucic, pa opet bivamo prozivani za nekakve njihove sledbenike, kao da smo mi nesto tu glasali ili ih dovodili na ta mesta. To je bas nekorektno.

 

Kao sto je ovaj narativ o igracima Partizana koji se naprasno pretvore u djubrad dolaskom tu jako bezobrazan narativ, isti je i ovaj o tome kako mi mnogo volimo vladajucu partiju i predsednika nam a vi ste neka avangarda i opozicija. Svakako ljudi ovde to nisu zasluzili a spocitava nam se.

 

Pa eto, hajde da zajedno napravimo taj korak ka medjusobnom uvazavanju.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Chaos Is Me said:

Pa niko ovde ni ne tvrdi da je Željko sad neka teška baraba poput Čovića, već baš to - da je slan i povređenog ega posle svakog poraza, a posebno bole oni od Zvezde očigledno. Ta slanost i povređeni ego i dovode do njegovog licemerja, srbovanja iz daljine, selektivnog slepila i gluvoće i ostalog neprincipijelnog ponašanja. Ali Čović...

 

Nadovezao sam se na upis koji je govorio o Čovićevom obračunu sa konkurencijom, pa sam dopunio sa aktuelnim stanjem. Pritom je svima jasno da se to događa, nisam ja uzeo da branim Željkovu psovku sa podsetnikom šta je Čović radio 2011. iz vedra neba.

 

Željko jeste imao ispade slanoće, ne u meri u kojoj mu se pakuje, ali vidiš i ti si povezao događaje 2005. (konferencija nakon fail-a na EP), fuck you Gigi Datome (2016/2017?) i snimak koji je procureo prošlog leta (2022.) od čega je samo konferencija vezana za slanoću i neprincipijelnost, ostalo je valjda komplementarno sa tezom da nije ni dobar čovek/ličnost.

 

Ima dosta primera gde su Ferguson, Murinjo, Pep i još neki izrazito šampionski treneri ispadali slani i povređenog ega - Željko realno nema uporedivog trenera u branši jer mu najbliži konkurenti nisu ni do kolena kada se radi o greatness-u i longevity-u, pa sam zato uzeo ove za primer. To ne znači da moraš da budeš đubre da bi bio legendarni šampion, ali znači da sa veličinom dolazi i lupa koja često ne oslikava situacije adekvatno - tako se i slanoća predstavlja kao integralni deo njegove ličnosti, dok niko ne pamti sve njegove nastupe kada je išao extra mile u pohvali protivnika, trenera, igrača kluba... 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, freethrow said:

A jbg ispade sad Željko najgori i jedini najgori u celoj priči...

 

Ovo smo već apsolvirali.

 

1 hour ago, Pacino said:

Naravno da nije najgori, ali nije ni svetac kao sto se plasira prica sa vase strane. 

 

Ja se ne sećam da je iko rekao da je Željko svetac?

 

1 hour ago, berti said:

Nije jedini loš u celoj priči,  daleko od toga. Samo se pravi naivan kao da je anđeo. 

 

Anđeo, svetac.. ja bih pre rekao da su sve ovo vaše projekcije. On je na konferenciji rekao "treba da se zapitamo", nije rekao "treba da se zapitate". Nije se postavio iznad nas i soli nam pamet, nego se i sam nalazi sa nama u tom blatu i pita se kako smo ovde dospeli i kako da isplivamo. Verujem da se ovo isto pitanje pita svako od nas, svaki dan.

 

Generalno mi se čini da vi njega vidite mnogo više (uzvišenije) od nas, pa ga možda baš zato i napadate ovoliko. Ja ga lično vidim kao vrhunskog trenera, koji ima neke ideje kako bi sve trebalo da izgleda (košarka, društvo), i koji pokušava da iskoristi svoj (nemali) uticaj da tamo stigne. Daleko je od nekog sveca, anđela, savršenog čoveka. Ima propusta koliko hoćeš, ali svi ih mi imamo, zar ne? I uvek ću pre biti na strani nekog ko kritikuje pojave oko sebe, uključujući i samog sebe, nego na strani nekog ko pljucka iz pozadine i ne radi ništa. (da ne poredim sa nekim ko je 30+ godina na vlasti i nikad ni za šta nije kriv)

 

  • Like 7
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, John Terry said:

 

Nema transformacije. Ni Punter ni Lessort dok su igrali kod nas nisu targetirani od strane navijaca Partizana, bili su "just another foreign player".

 

Kad su presli u Partizan, a to se pre svega odnosi na Puntera posto nam je Lessort i sad nudjen a nismo ga hteli, navijaci Zvezde su postali salty i krenuli u "izdaja narode" mod. Nesto slicno kao sto su navijacu Partizana vredjali Kinseya samo sto je njega boleo penko.

 

 

Pa šta se onda desilo sa Lesorom, Lidejom, Madarom, Trifunovićem, Andjušićem?

Sve zbog saltinesa navijača CZ prema Panteru?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Kao građanku ove zemlje, mene lično zabole u šta se to pretvaraju igrači kad obuku dres određenog kluba. Nadam se samo da će se svi koji se danas bave misterioznim ponašanjem Lessorta, Ledaya, Puntera ili bilo kog igrača (stvar je vrlo prosta, seljačko ponašanje uz poneku jeftinu provokaciju) time baviti i sutra, kad više ne budu igrači KKP. Ali neće se baviti, kao što se nisu interesovali za njihovo ponašanje ni pre nego što su potpisali za KKP.
 
Mene mnogo više zanima kako se MI ponašamo, svi koji ostajemo ovde. Ponoviću - svi oni su promenljive figure, mi smo konstanta i ako se ništa ne menja decenijama, ko je odgovoran? Ribnikar nam se desio pre mesec i po dana, a već kao da se nije desio. Blago nama ako je najveći problem Leday koji ironično briše suze, KP koji imitira policijsku sirenu i Madar koji pokazuje srednji prst. 
Ovo ti je, da prostiš, najgrdji post sa te platforme balansera na vr brda.
Razumem i inerciju na ovu temu u kojoj si zadnjih par dana ali ova paralela je i grdna i pointless.







  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, mfmilan said:

 

Ovo smo već apsolvirali.

 

 

Ja se ne sećam da je iko rekao da je Željko svetac?

 

 

Anđeo, svetac.. ja bih pre rekao da su sve ovo vaše projekcije. On je na konferenciji rekao "treba da se zapitamo", nije rekao "treba da se zapitate". Nije se postavio iznad nas i soli nam pamet, nego se i sam nalazi sa nama u tom blatu i pita se kako smo ovde dospeli i kako da isplivamo. Verujem da se ovo isto pitanje pita svako od nas, svaki dan.

 

Generalno mi se čini da vi njega vidite mnogo više (uzvišenije) od nas, pa ga možda baš zato i napadate ovoliko. Ja ga lično vidim kao vrhunskog trenera, koji ima neke ideje kako bi sve trebalo da izgleda (košarka, društvo), i koji pokušava da iskoristi svoj (nemali) uticaj da tamo stigne. Daleko je od nekog sveca, anđela, savršenog čoveka. Ima propusta koliko hoćeš, ali svi ih mi imamo, zar ne? I uvek ću pre biti na strani nekog ko kritikuje pojave oko sebe, uključujući i samog sebe, nego na strani nekog ko pljucka iz pozadine i ne radi ništa. (da ne poredim sa nekim ko je 30+ godina na vlasti i nikad ni za šta nije kriv)

 

Pa naravno da ga vidimo mnogo vise, kao bivseg Zvezdasa zelimo da ga vratimo na pravu stranu. Msm, molim te lepo. 

Ovo sto si ti napisao prakticno znaci da nije svetac i andjeo nego je spasitelj Srpske kosarke i srpskog drustva, a da pri tome ovo prvo ne igra, a za ovo drugo podrzava onoga ko je trenutno najveci problem srpskog drustva. Tj. da pitam, da li Zeljko Obradovic podrzava Aleksandra Vucic? Znamo svi da Covic podrzava, kao i Terzic (cisto da ne bude odgovor na pitanje: “a sta oni vasi”)

I ja ga vidim kao vrhunslog trenera koji ima neke ideje kako bi sve trebalo da izgleda dokle god Partizan pobedjuje. I naravno treba biti na strani nekoga ko sve ovo kritikuje, ali ja ne mogu da budem na strani nekoga ko kritikuje kada je to njemu u interesu, a kada nije onda ne vidi i ne cuje.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Kronostime said:

giphy.gif

Jest evo ja se baš usrao. S obzirom da postavljas ovakav post će biti da ti imaš frku. Stručni termin za to je projekcija. 

Edited by bodo
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Wingwalker said:

Ovo ti je, da prostiš, najgrdji post sa te platforme balansera na vr brda.
Razumem i inerciju na ovu temu u kojoj si zadnjih par dana ali ova paralela je i grdna i pointless.

 

Biću bolja sledeći put 🫶

Link to comment
Share on other sites

17 hours ago, Brat od Korneta said:

U ovome sto je on pricao ima nesto sa cime se slazem ima i dobre namere ali samo u delovima ali ima i licemernosti, kao i narocito emocionalne nezrelosti (s obzirom koliku tezinu nosi svojim imenom i da je sada no1 covek Partizana i gro navijaca Partizana da kazem slepo ili polu slepo slede sta prica kao i sa druge strane mora biti svestan kako je to sto kaze i iz ugla navijaca Zvezde

 

Dobro je da si ovo pomenuo pa da se nadovežem - da Željko je No1 čovek u Partizanu i neko na koga se masa ugleda i često ga smatra bezgrešnim. Isto tako je glavna meta navijača najvećeg rivala koji mere svaku njegovu reč.

 

S druge strane No1 čovek u KKCZ je bez sumnje Čović. Nije to bio ni Radonjić, ni sada Duško Ivanović. Čović je neko ko se za sve pita i ko istupa u javnosti za sve po pitanju kluba. Takođe to je osoba koja, uprkos mišljenju navijača KKCZ ovde na forumu, ipak verovatno ima sveukupno pozitivnu reputaciju među ogromnim brojem navijača Zvezde. Isto tako je čovek koji je glavni na udaru tj. glava meta navijača KKP-a.

 

E sad, da uporedimo šta govore Željko kao No 1. u KKP-u i Čović kao No 1. u KKCZ sve ove godine?

 

Da li Željku, kao takvom sujetnom, salty, dvoličnom i licemernom čoveku na koga se ugleda masa navijača KKP može da se prizna da je ipak pokušao donekle da ublaži tenzije? Da nije potpirivao mržnju prema najvećem rivalu? Da je pokušao bar deklarativno da vrati sve u neke košarkaške tokove? Možda neiskreno, možda nedovoljno, ali bar nije dosipao ulje na vatru.

 

Da li je Čović ikada pokušao da spusti loptu? Da li je ikada rekao "ljudi preterali smo, ovo više nema smisla" ili se bukvalno u svakoj sezoni bavi dizanjem tenzija koje će dovesti do neželjenih posledica? Evo i sada nakon prve dve utakmice koje su odigrane u relativno normalnom ambijentu (ne računajući skandiranja Nedoviću)?

 

17 hours ago, Brat od Korneta said:

Od Covica bar znas sta da ocekujes, cije lice da kazem cesto nije pozotivno, ali znas sta da ocekujes i neuporedivo je blizi tom svom jednom licu pa bilo ono i negativno

 

Upravo u ovom i leži jedan od problema. To vaše prelako prelaženje preko toga šta on govori jer to je Čović, to sam već više puta pominjao. Ne može Čović da se posmatra van celog konteksta i da se naglašava korektnost igrača KKCZ (svaka čast većini za to), dok ti uprava kluba seje mržnju 24/7. Sve je uvezano - i uprava i trener i igrači i navijači i mediji....

 

Pitao si gore kako izgleda iz ugla navijača Zvezde Željkovo obraćanje. Da li ti možeš da zamisliš kako izgleda prosečnom navijaču Partizana, prosečne inteligencije kada upali TV i čuje bljuvotine koje ispali Čović na Prvoj, B92, Pinku ili pročita iste negde na netu ili u novinama ili saopštenju KKCZ? i tako 10ak godina unazad te neko truje i truje i jebe u mozak. Da li možeš da zamisliš kakve sve to emocije proizvodi? Kad se na to nadovezuju i sportski neuspesi naravno da to u kombinaciji stvara ogromnu mržnju kojoj se mnogi čude i koje ćemo verovatno i večeras biti svedoci. Bilo bi zanimljivo uzeti sve njegove intervjue i saopštenja izvući sve gadosti, laži, poluistine koje je izrekao da bi se bolje razumelo, ali, kao što već rekoh, prelako se prelazi preko svih njegovih gluposti, nekad i uz podsmeh, ne razmišljajući o posledicama po odnos KKP i KKCZ. I opet, potpuno mi je neshvatljiv taj narativ "loš - ali bar znaš šta da očekuješ" pa je to valjda OK a s druge strane "nije najgori, ali nije ni svetac...licemer..dvoličan..bla, bla" pa je valjda samim tim i gori ili u najmanju ruku isti kao ovaj prvi.

Uglavnom, vrtimo se u krug, niko se ne mrda sa svojih pozicija tako da je besmisleno dalje diskutovati.

 

Za večeras imam minimum očekivanja i nadam se samo da neće biti niko fizički ugrožen, pa nek pobedi bolji. Sutra je novi dan. To je samo sport.

  • Like 6
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Pacino said:

Pa naravno da ga vidimo mnogo vise, kao bivseg Zvezdasa zelimo da ga vratimo na pravu stranu. Msm, molim te lepo. 

Ovo sto si ti napisao prakticno znaci da nije svetac i andjeo nego je spasitelj Srpske kosarke i srpskog drustva, a da pri tome ovo prvo ne igra, a za ovo drugo podrzava onoga ko je trenutno najveci problem srpskog drustva. Tj. da pitam, da li Zeljko Obradovic podrzava Aleksandra Vucic? Znamo svi da Covic podrzava, kao i Terzic (cisto da ne bude odgovor na pitanje: “a sta oni vasi”)

I ja ga vidim kao vrhunslog trenera koji ima neke ideje kako bi sve trebalo da izgleda dokle god Partizan pobedjuje. I naravno treba biti na strani nekoga ko sve ovo kritikuje, ali ja ne mogu da budem na strani nekoga ko kritikuje kada je to njemu u interesu, a kada nije onda ne vidi i ne cuje.

 

"spasitelj Srpske kosarke i srpskog drustva"

 

Wtf? Ko je to rekao? O čemu pričaš?

 

Izvini, ali ovaj tvoj odgovor je tipičan ostrašćeno-navijački narativ sa kojim ne želim da diskutujem, sa koje god strane brda dolazio.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, kendrick said:

Ajde da probam ovako. Kada se trudite da analizirate ponašanje igrača koji su igrali za Partizan poslednjih deset godina, potrebno je:

 

1. Razumeti zeitgeist u kojem su igrali Pavlović i Murić, ali i objektivno protumačiti njihove poteze. Pavlović je došao u trenutku kada je drama visoko, od njega se očekuje da odbrani tron kao najiskusniji igrač, a protivnik koji je sastavio šampionski tim se nalazi u naletu. U plej-of seriji koja je bila tenzična, imali smo klasičnu LeBrankotm odbranu u meso koja nikome od napadača nije prijatna, a imali smo i sportsku, dozvoljenu drskost u vidu flasterovanja Pavlovića prilikom izvođenja lopte i slično (znajući da je ovaj klizaviji sa živcima). Dogodio se onaj udarac u mošnice, opet flaster LeBrankatm na našoj polovini daleko od lopte i nesportski potez Pavlovića. Osim toga, desila se ona ružna gestikulacija prema Kaliniću (ne sećam se da li je ista serija ili je KLS serija, nebitno).

Dakle, Pavlović je imao dva nedopustiva ispada, prvi kao produkt frustracije jer mu naloženi, mlađi def. specijalac ulazi u dres i serija ide nizbrdo, kao i onu gestikulaciju za koju se ne sećam da li ima bilo kakvu pozadinu, svakako je nedopustiva. Pavlović je veliki navijač Partizana ali i hothead tokom perioda koji je proveo kod nas, koji se loše poneo u kritičnim trenucima.

 

Murić je imao ono ramencetom Dženkinsu na kraju tekme što je opet klasičan potez iz frustracije ali ne možemo reći da je imalo bilo kakvu strašnu tendenciju. Ne sećam se da li je imao još neki ispad? Osim što je bio antipatičan protivničkim navijačima. Ako ima nešto, dodajte.

2. Pogledati dublje od sedam sekundi isečka utakmice, odnosno dublje od pikselizovane fotografije srednjaka. Panter je kao bivši igrač Partizanovog najvećeg rivala razumljivo omražen kod komšiluka, a jedini ispad so to say je bio srednjak prošle sezone. Srednjak koji je bio reakcija na dobacivanja navijača prilikom zagrevanja. Prekjuče mu je nakalemljeno da se nije pozdravio nego nastavio da šutira tokom zagrevanja. Čovek je u majstorici sa Realom u crunch time-u potapšao Ljulja sa osmehom tokom nekog duela, pored toga što se i obratio pomirljivim tonom ali ajde to može biti i PR.


Naneli je generalno flegma, tokom ove serije je imao propust ala Panter što je nastavio da šutira na koš tokom zagrevanja umesto da se pljasne rukom sa protivnicima. Degenerici u prvim redovima su mu se unosili u facu i fleksali stolice nakon čega je jednog od njih poslao po burek i za to mogu samo da kažem da je ispao car.

Lesor je već hothead x100 što smo znali i pre Partizana, samo je došao u sredinu gde je izgradio simbiozu sa navijačima Partizana, a pritom je i omražen u komšiluku kao njihov bivši igrač. Nema opravdanja za mnoge njegove ispade, tako da ne bih dužio sa njim.

Dakle, 10 godina vremena ili ti 3650 dana, dva igrača koja ne možemo da opravdamo ali možemo da kontekstualizujemo zašto su njihove loše odluke u dresu Partizana došle do izražaja. Trpanje Pantera i Nanelija u taj omraženi bucket mi je smehotresno, a konstrukcija da je do jednog kluba, jednog, dvojice ili trojice trenera... može da prospe samo Čoksov sledbenik par excellance ili neko ko uopšte ne uspeva da pređe preko navijačkog slepila.

 

Hvala ti Kendrice kao bratu. Ovakav post jako lepo sublimira na jedno mesto, cak ima dosta stranih i urbanih reci.

 

Sta god urade igraci/navijaci jsdp, avangardna bratija ce da opravda i relativizuje. Muric - ramence. Pavlovic - isfrustriran od strane Lazica i odbrane u meso. Panteru nakalemljeno. Lesor hothed.

 

Svaka ti cast. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

@pendulum
Ne možeš argumentaciju zasnivati na poslednjih 10 dana
Premotaj film na prošlogodišnje finale kada smo mi bili domaćini prve dve i šta nas je sačekalo u trećoj. Da ti pomognem, mnogo gore stvari nego vas ove godine.
Ja jednostavno ne mogu da prihvatim jel' Čović argumentaciju. Ako Obradović smatra da je bolji od Čovića onda treba da se tako i ponaša. Bez izuzetka u svakoj prilici. Bez obzira šta radi Čović. Ja koliko pratim poslednje 2 godine on se ne ponaša ni za mrvu bolje. Eto kontrola svojih igrača bi bila korak u pravom smeru.
A to: "a vidite šta radi...." pa nastavi bilo šta, nas je i generalno dovelo ovde gde smo. Ne samo na sportskim terenima.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Što se tiče ove odbrane Željka sa pokušajima od argumenata tipa "ali Čović" je toliko šuplja i bez ikakve osnove, jer da krenemo od polazne tačke, ja ne pamtim da je na forumu iko branio Čovića i njegove poteze, nego ga vjv svi smatramo dnom dna u svakom smislu.

Sa druge strane, čim kreneš da napišeš neku kritiku svevišnjem vrhovnom Božanstvu Željku u vezi njegovog licemjerja i uličarskog ponašanja njegove ekipe, iskočite vas desetina sa reakcijama "ali, ali Čović", "ne može Željko sve da vidi i isprati", "Željko je gleda' u plafon dok je Savić simulira oralni sex", "Željko ne prati žutu štampu pa ne vidi šta mu rade njegovi igrači" itd...

Dakle, razlika je jer mi napušavamo Čovića, dok vi branite Željka i na najmanju kritiku iz petnih žila, i to nekim (da ne napišem epitet) argumentima.

Edited by LazarusMNE
  • Ha-ha 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...