Jump to content

PDF Kosarka - predlozi, zalbe, sugestije


Kurc Emuchelo

Recommended Posts

1 hour ago, Sinisa85 said:

a na primer da je neko napisao "svako normalan je za to da Čović ode iz kluba", prošlo bi nezapaženo

Kao prvo, upoređivati Dobrića sa Čovićem je takva glupost da nemam reči kojom bih je opisao. Dobro, možda je više smešno nego glupo. Kao drugo niko to nije napisao jer bi verovatno sad bio citiran pa bi dobio odgovor pod stavkom jedan. I kao treće, uopšte nije Dobrić kao Dobrić u pitanju, ali neki ili ne mogu to da shvate ili namerno ne žele jer pokušavaju da opravdaju potez tog istog Čovića.

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Knipex said:

Kao prvo, upoređivati Dobrića sa Čovićem je takva glupost da nemam reči kojom bih je opisao. Dobro, možda je više smešno nego glupo. Kao drugo niko to nije napisao jer bi verovatno sad bio citiran pa bi dobio odgovor pod stavkom jedan. I kao treće, uopšte nije Dobrić kao Dobrić u pitanju, ali neki ili ne mogu to da shvate ili namerno ne žele jer pokušavaju da opravdaju potez tog istog Čovića.

Može onda ovako pošto nisi shvatio šta sam htio reći:"svako normalan nije za to da Dobrić dodje jer smo popunjeni na 2-3". Prošlo bi nezapaženo..

Link to comment
Share on other sites

ŠBB KBB

 

Iz nekog razloga, ovi što su protiv dolaska Dobrića u ovom momentu, očigledno umeju svoje postove da napišu lepo i kulturno. 

Valjda zato što imaju znatno više argumenata na raspolaganju, pa nema potrebe za ubacivanjem takvih klasifikacija. 

 

Ali ako neko bude napisao slično, pa...videćemo šta će moderacija uraditi. As simple as that. 

Link to comment
Share on other sites

Koliko vidim on je godinu dana ovde, tek sada je počeo pisati i odmah sve nas koji nismo za dolazak Dobrića nazvao nenormalnima. Dobro, ja priznajem da sam malo fijuknut, al nema potrebe za takvim rečnikom, budimo drugovi dostojanstveni, poštujmo sagovornike. Mada, on je još i dobar, jedan drugi kolega bi da deli šamare. Kada bi brale znao za moj crni pojas ne bi se tako junačio. :smiley53: I moj predlog je da se otvori deo foruma za kaljenje forumaša, pogotovo za novajlije. Godinu dana kaljenja pa onda neka komisija, sa Čvarkovim na čelu, odluči ko ostaje a ko ne. :smiley53:

  • Like 2
  • Love 1
  • Thanks 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

59 minutes ago, Volter said:

moj predlog je da se otvori deo foruma za kaljenje forumaša, pogotovo za novajlije


IMG-6704.png
 

Evo ga vrtić na dnu. Pretpostavljam da je bio zamišljen da bude tako nešto kao što ti opisuješ. Zašto nije zaživio/ma recite gde je zapelo?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Pored te grupe vrtić meni je zanimljiva grupa Razgovor. Deluje mi kao za one robijaše što dolaze na razgovor pred uslovnu slobodu. Sastane se komisija i onda vaga da li se dobro vladao kao klon ili treba još da robija.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Volter said:

Koliko vidim on je godinu dana ovde, tek sada je počeo pisati i odmah sve nas koji nismo za dolazak Dobrića nazvao nenormalnima. Dobro, ja priznajem da sam malo fijuknut, al nema potrebe za takvim rečnikom, budimo drugovi dostojanstveni, poštujmo sagovornike. Mada, on je još i dobar, jedan drugi kolega bi da deli šamare. Kada bi brale znao za moj crni pojas ne bi se tako junačio. :smiley53: I moj predlog je da se otvori deo foruma za kaljenje forumaša, pogotovo za novajlije. Godinu dana kaljenja pa onda neka komisija, sa Čvarkovim na čelu, odluči ko ostaje a ko ne. :smiley53:

 

❤️

  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, DameTime said:

Dobro, ja priznajem da sam malo fijuknut

Od kad sam ovo pročitao kad vidim njegov nick čitam ga sa akcentom kod E, kao francuski filozof, književnik Volter (Voltaire) :default_coffee:

  • Love 2
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Knipex said:

Od kad sam ovo pročitao kad vidim njegov nick čitam ga sa akcentom kod E, kao francuski filozof, književnik Volter (Voltaire) :default_coffee:

 

Najpozitivnija osoba na 4umu, kad vidim neki njegov upis odmah mi popravi dan. S njim je nemoguće posvađati se... mada možda bih mogla da probam, kad ga ne bih gotivila :lol_2:

  • Love 2
Link to comment
Share on other sites

Поздрав свима, после мислим више од годину дана чекања верификације сам добио прилику да се пријавим на овај форум и мада не верујем да ћу бити много активан, намеравам да редовно читам уписе осталих чланова како бих се на време информисао о дешавањима у нашем клубу или научио нешто више о кошарци. У то име, занима ме да ли постоји опција да се на форуму бар са моје стране уклоне уписи појединаца, то јест да се они блокирају или некако званично "игноришу" у циљу већег ужитка.

 

Не желим да у свом првом упису звучим као увређена млада, али рогови ми расту од коменатара одређених чланова који ни на који начин већ данима, недељама, месецима, да не кажем и годинама не доприносе ниједној дискусији него само шире дефетизам и пљују оне које у том тренутку сматрају подобним за пљување. У сваком случају, покушао сам набрзака да нађем ту опцију, али безуспешно, па се обраћам овде за помоћ. Демократија, слобода говора... све то ми је у реду тако да не позивам на санкционисање оних који ми "сметају", само питам да ли има начина да ја лично не видим њихове објаве.

  • Love 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, aleksa7 said:

како бих се на време информисао о дешавањима у нашем клубу

Definiši bold da znam da li da ti pomognem u vezi pitanja koje si postavio. :classic_biggrin:

  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, DameTime said:

 

Jesu li domaća osovina ili pak krave muzare (stranci)? :57:

 

Saznaćemo ko je ON kad se vrate iz banovine. :classic_biggrin:

 

Edit. Je l' ovo moderacija nije bila sigurna ko je zabrljao od njih dvojice pa za svaki slučaj roknula obojicu? 

Edited by Čvarkov
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...