Jump to content

PDF Kosarka - predlozi, zalbe, sugestije


Kurc Emuchelo

Recommended Posts

Je l postoji neka šansa ili mogućnost da se ovaj,, egzibicionizam" reši? Čini mi se da svako može da gleda i tek tako da radi ovakve stvari. Prvenstveno zbog ugleda foruma. Izbace se ovakve stvari na tviteru sa negativnom konotacijom foruma. Na forumu se svašta piše. Ima i kvalitetnog i nekvalitetnog sadržaja ali ovakve stvari, baarem meni uopšte nisu u redu. 

 

Edited by Čočo
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, najoštrija olovka said:

saćeš ti na status jer si nekvalitetnog napisao spojeno 😉

 

šta je rešenje, da moderacija zaključa forum pa da samo članovi mogu da vide upise?

Misliš odvojeno? Razumemo se. 😄

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ma dajte ljudi, forum je otvoren i svako ima može da iznese svoje mišljenje. Predajete previše značaja ovom gestu. Lik je potpuno nebitan. Uostalom koga zanima šta se piše na forumu taj će doći i čitati, eventualno pisati, koga ne zanima neće. 

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Baš htedoh da napišem al Knipex brži.

 

Neki tviteraš sa četiri pratioca bulazni nešto (i dalje ne razumem šta pokušava da poruči) i uz to kači tri rendom skrinšota. I? Zašto je to uopšte bitno? I treba li zbog toga Šerloka Holmsa angažovati da bi se otkrilo ko je i poslala konjska glava u poštansko sanduče?

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

56 minutes ago, ZvezdaBL said:

Pozdrav svima, nakon dugo vremena i milion pokušaja da se registrujem, uspio sam.

Pratim vas već par godina čitajući upise, a sada nakon registracije postao sam član ove zajednice, nadam se da ćemo imati kvalitetnu razmjenu mišljenja vezano za našu Zvezdu.

 

27 minutes ago, Medranotzz said:

Ooooo pa kude ste be familijo ciganji dve godine pokušavam da udjem lakse bi se infiltrirao kao preCednik Amerike nego da koju napisem ovde.

 

 

Što bi deez rekao:

On 6/21/2024 at 12:45 PM, deez nuts. said:

Teča radi u stelt modu 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Malo prejaka odluka za trajni ban ovom novajliji. Verovatno je neciji klon jer je ovako jako uleteo na pisanje na forumu, ali opet, mogla je neka blaza kazna kao opomena.

Link to comment
Share on other sites

Quote

Posle malo duzeg razmisljanja odlucili smo se za trajno.

 

Posle prvog posta je bilo razmisljanje da mu damo 30 dana za rasizam ili ksenofobiju(jer je l te ne bih 12 crnaca(stranaca) da gledam).

I onda je nastavio da uplice boju koze a ovo nije forum gde bi trebalo to da se gleda.

 

2 hours ago, Juan Pablo Montoya said:

Malo prejaka odluka za trajni ban ovom novajliji. Verovatno je neciji klon jer je ovako jako uleteo na pisanje na forumu, ali opet, mogla je neka blaza kazna kao opomena.

 

 

Iako mi se lik od starta ni malo ne svidja (ali ko sam to pa ja da se pitam), ipak su mi bezveze ove trajne banovine iz prve. Mnogi stvarno nemaju pojma gde su dosli sto ne znaci da ne bi mogli da se snadju.

 

Utisak mi je da ste (kao i svi mi obicni smrtnici) primetili kako se lik ponasa, a da ga niste ni na koji nacin upozorili (primetili smo, ne pise da ste nesto ucinili ali ste puno razmisljali, i onda je on nastavio - pa normalno da je nastavio u tom slucaju)?

 

Tako da se slazem s ovim sto kaze kolega iznad, da je mogla prvo kazna kao opomena, pa ako se vrati kako treba super, ako ne, sam je kriv.

 

E sad, ako je vec imao neku upozorenje, ako mu je neko rekao, onda zanemarite ovo, sve je ok i ima smisla. 

  • Like 9
Link to comment
Share on other sites

Ako se ne varam, kada praviš nalog na forumu čekiraš da si pročitao pravilnik ponašanja na istom. To što svi čekiraju a niko ne pročita nije problem moderatora nego tih što ne čitaju.

 

Mislim da je u jednom od postova napisao kako ima preko 10 godina iskustva po forumima. Klasičan trol rekao bih, a vrlo verovatno i nečiji klon što kaže @Juan Pablo Montoya

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Da krenem od pocetka. Nisam stigao da se kloniram posle trajnog bana. Registrovao sam se, nije bilo verifikacija. Pa povlacio registraciju. Pa se opet registrovao i nije bilo verifikacije. Zato sam se registrovao sa drugog mejla, misleci da nesto nije uredu sa mejlom sa kojim sam se prvo registrovao i istog dana su verifikovana oba naloga.

Nisam nikakav klon, prvi put sam se registrovao na ovaj forum. A vise od decenije sam bio na MCZ forumu. A primetio sam da ovde ima ljudi koji su i na tom forumu.

Banovan sam zbog rasizma. A nisam imao nameru da budem rasista, niti sam pisao u tom kontekstu. Za mene je rasizam i to da nam uglavnom smetaju nasi. A ne smatram rasizmom to sto volim da u Zvezdi ima i domacih igraca.

Ne smatram da je dobro da imamo 10 stranaca, a to nema nikakve veze sa rasizmom ili nacionalizmom. Mozda i ima a da ja toga nisam svestan. Prihvatam i tu opciju.

Nemam potrebu da se prikrivam, Niti je moguce prikrivati se. Ovaj put cu biti banovan zbog kloniranja. Svakako bolja opcija nego da zadrzim svoje misljenje da nebi bio banovan.

I na kraju moram da pozdravim lika koji je skrisotovao moj post i hteo da bude duhovit. On je protumacio da je moje misljenje produk tropskih vrucina, jako domisljato i afirmativno za doticnog gospodina.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, NL2410 said:

Da krenem od pocetka. Nisam stigao da se kloniram posle trajnog bana. Registrovao sam se, nije bilo verifikacija. Pa povlacio registraciju. Pa se opet registrovao i nije bilo verifikacije. Zato sam se registrovao sa drugog mejla, misleci da nesto nije uredu sa mejlom sa kojim sam se prvo registrovao i istog dana su verifikovana oba naloga.

Nisam nikakav klon, prvi put sam se registrovao na ovaj forum. A vise od decenije sam bio na MCZ forumu. A primetio sam da ovde ima ljudi koji su i na tom forumu.

Banovan sam zbog rasizma. A nisam imao nameru da budem rasista, niti sam pisao u tom kontekstu. Za mene je rasizam i to da nam uglavnom smetaju nasi. A ne smatram rasizmom to sto volim da u Zvezdi ima i domacih igraca.

Ne smatram da je dobro da imamo 10 stranaca, a to nema nikakve veze sa rasizmom ili nacionalizmom. Mozda i ima a da ja toga nisam svestan. Prihvatam i tu opciju.

Nemam potrebu da se prikrivam, Niti je moguce prikrivati se. Ovaj put cu biti banovan zbog kloniranja. Svakako bolja opcija nego da zadrzim svoje misljenje da nebi bio banovan.

I na kraju moram da pozdravim lika koji je skrisotovao moj post i hteo da bude duhovit. On je protumacio da je moje misljenje produk tropskih vrucina, jako domisljato i afirmativno za doticnog gospodina.

 

 

Cekaj, hoces da nam kazes da si ti LuKalu2410?! Well, username checks out. 

 

I sad si kao dosao da prodajes pricu i pravdas se da ono nije bio rasizam?! Bolje da nisi dolazio. 

 

"12 crnaca u Zvezdi" - kakve veze ima sada da li je neko crn ili zut ili beo, a pricas o strancima. Shvatas da to sto si napisao i bio banovan nije isto sto nam sada pises (ti mozda u svojoj glavi poistovecujes strance sa crncima, i mislis da nisi rasista, a realnost je drugacija). I onda jos posle nastavljas o boji koze kad si pisao o Jones-u. 

 

Rasizam 1:1. 

 

Nije problem da se pogresi, problem je kad ti se kaze da si pogresio a ti se vadis. Pokazuje da ipak nisi svestan onoga sto radis i trajni ban onda ipak ima smisla.

 

A ja kao u fazonu "nemojte odmah trajni, upozorite ljude". E jesam budala koja previse nekad veruje u dobrotu ljudi i mogucnost da budu ispravni kad im se ukaze na to... trebalo bi da se samobanujem s ove teme 😄  

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ja ti kazem da nije rasizam, a ti kako hoces. Nametnuto je misljenje da je rasizam za belca reci da je belac ili za crnca da je crnac. Niti ikako to moze biti bilo kakva uvreda. Zamisli da se uvredim sto mi je neko rekao da sam belac, zlo i naopako. Mada, moze da se kaze da im i zavidimo, izginusmo suncajuci se.

Malo me je sramota do koje granice seze ljucko licemerje.

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, NL2410 said:

Malo me je sramota do koje granice seze ljucko licemerje.

 

Nije nego ti ne razumeš bolje.

 

Ne samo da si od svih stranaca targetirao jedino tamnopute, dovoljno si drzak da svakog ko ne deli tvoje blago rečeno diskutabilne poglede nazivaš licemerima.

 

Tek su tvoja nemušta objašnjenja posebna kategorija budalesanja.

 

Edited by Holivud
  • Like 4
  • Thanks 3
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Holivud said:

 

Nije nego ti ne razumeš bolje.

 

Ne samo da si od svih stranaca targetirao jedino tamnopute, dovoljno si drzak da svakog ko ne deli tvoje blago rečeno diskutabilne poglede nazivaš licemerima.

 

Tek su tvoja nemušta objašnjenja posebna kategorija budalesanja.

 

 

Bukvalno ovo sto ti je covek iznad rekao. 

 

Targetirao si crnce u postu, a stranci su i Tobi, Gidra, Kampaco, Yago, Vildoza, Wolters, Zirbes, White, Baron i da ne nabrajam dalje...  

 

Nemoj vise da se javljas, sigurnije ti je. 

 

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Kooineeperk said:

 

Bukvalno ovo sto ti je covek iznad rekao. 

 

Targetirao si crnce u postu, a stranci su i Tobi, Gidra, Kampaco, Yago, Vildoza, Wolters, Zirbes, White, Baron i da ne nabrajam dalje...  

 

Nemoj vise da se javljas, sigurnije ti je. 

 

Hanga nepravedno zapostavljen....

:classic_biggrin:

Just now, Урош19 said:

Položila se elektro pismeni deo, sad ide borba sa usmenim do jeseni.

Pametnica nasa....

 

just-a-little-boop-on-the-beak

:classic_biggrin:

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Kronostime said:

Hanga nepravedno zapostavljen....

 

Hanga je tamnoput, iz mesanog braka, pa mu je valjda na spisku tih sto mu smetaju, a ja ga propitujem za belce.

Doduse, ako cemo realno ne vidim da je Hanga tamniji od Jaga. 🙂 

Mozda doktor za boje da nam svima jos jednom objasni...  

 

 

edit: sad vidim da nece biti u mogucnosti 😄  

Edited by Kooineeperk
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...