Jump to content

PDF Kosarka - predlozi, zalbe, sugestije


Kurc Emuchelo

Recommended Posts

5 minutes ago, Kooineeperk said:

Ideja je da to stvarno bude kvalitetno peckanje, ono da se nasmejes i na komsijske fore. Nulta tolerancija prema bilo kakvom vredjanju bilo koga. Ali nije mi ideja da pecamo budale. Nego da na ovaj nacin bas popravimo atmosferu medju navijacima. 

 

Ne znam da li to mozemo, nadam se da da. 

 

Ali nece biti smisla da ja samo otvorim a niko nema nameru da ucestvuje 😄 ili jos gore da ucestvuje samo jedna "strana brda". 

 

Ajmo komsije @Cooper @kendrick @Kronostime @fillam @Instinkt @Barkley#34 @Son_of_a_gun @Luchifer89 @Marvin @Alex_Serbia @Stiletto zaboravicu nekoga... 

 

 

Ajmo "nasi" 😄 

@uini @Wingwalker @Sector @Čvarkov @srlepajce @Dropkick Murphys @Kosjan Willavić @Miki28 @medobrundo @Kankkunen @Green23 @Tamburinjo ...dosta... ovde sam izostavio mnoge ali bio bi poduzi spisak. 

 

Prastajte i jedni i drugi koje sam izostavio!

 

Jeste li za jedan stiskavac? 

 

Uzmi u obzir da će solidan broj nas da prisustvuje utakmici, a nije da već sad nemamo brojčani hendikep. 😄

A što se tiče ideje da to bude kvalitetno peckanje, to je u teoriji i 'Tata' tema trebalo da bude.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, Kooineeperk said:

Ideja je da to stvarno bude kvalitetno peckanje, ono da se nasmejes i na komsijske fore. Nulta tolerancija prema bilo kakvom vredjanju bilo koga. Ali nije mi ideja da pecamo budale. Nego da na ovaj nacin bas popravimo atmosferu medju navijacima. 

 

Ne znam da li to mozemo, nadam se da da. 

 

Ali nece biti smisla da ja samo otvorim a niko nema nameru da ucestvuje 😄 ili jos gore da ucestvuje samo jedna "strana brda". 

 

Ajmo komsije @Cooper @kendrick @Kronostime @fillam @Instinkt @Barkley#34 @Son_of_a_gun @Luchifer89 @Marvin @Alex_Serbia @Stiletto zaboravicu nekoga... 

 

 

Ajmo "nasi" 😄 

@uini @Wingwalker @Sector @Čvarkov @srlepajce @Dropkick Murphys @Kosjan Willavić @Miki28 @medobrundo @Kankkunen @Green23 @Tamburinjo ...dosta... ovde sam izostavio mnoge ali bio bi poduzi spisak. 

 

Prastajte i jedni i drugi koje sam izostavio!

 

Jeste li za jedan stiskavac? 

1Z3COrW.jpg

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

  

7 minutes ago, fillam said:

Uzmi u obzir da će solidan broj nas da prisustvuje utakmici, a nije da već sad nemamo brojčani hendikep. 😄

Good point, ovo sam zanemario...  

 

7 minutes ago, fillam said:

A što se tiče ideje da to bude kvalitetno peckanje, to je u teoriji i 'Tata' tema trebalo da bude.

Pa bas to "u teoriji" mi je problem. Sve manje je humora tamo. Ili barem pokusaja nekog humora... 

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Tata umire jer se svodi na isto. S jedne strane Coop kome je cilj samo anarhija i bezvlašće. S druge, 80% postova komsija gde se papagajiše o sns Partizanu, dok su tu Ned, Vil, Hasan Seckati, Bentil i samo-sto-nije 1 Faco. Meni vise nije do interakcije ni da pobedimo, niti da izgubimo.

 

Deda iz fotelje u dzep Ledeja je postala prava retkost, a i tada se krene o ceni jednog i drugog.

 

A moram da dodam i krajne odsustvo prave kritike Covicu, gde je uvek neko opravdanje. Dok po limaru udaramo posteno i vi i mi. Rumenoglu takodje nije slatko niti duhovito. Covek nikada nije uvredio KKCZ

Edited by Alex_Serbia
  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Kooineeperk said:

 

Ne znam da li si slucajno ili namerao ovako poredjao nickove, kao da si hteo da ih navedes po procentu postova koje su ostavili na "tati"? Poceo si od Coopera i kendricka, a zavrsio sa Stilettom koji se evo i sad javio da kaze da njega prepucavanja uopste ne zanimaju (a i ne pamtim kad je ostavio post na "tati").

 

1 hour ago, Alex_Serbia said:

A moram da dodam i krajne odsustvo prave kritike Covicu, gde je uvek neko opravdanje. Dok po limaru udaramo posteno i vi i mi. Rumenoglu takodje nije slatko niti duhovito. Covek nikada nije uvredio KKCZ

 

Mislim da te utisak vara - kao sto postoje forumasi koji kritikuju obojicu i navijaju za KKP, tako postoje i forumasi koje kritikuju obojicu, a navijaju za KKCZ. Isto tako postoje i navijaci KKP koji krive samo Covica za sve lose sto postoji u domacoj kosarci (dobro, kritikuju i gospodara Srbije, ali to mu dodje isto).

 

Evo, mene mnogo vise nervira Covic od Mijailovica jer se ovaj drugi barem ne razmece toliko sa nadobudnim, provokatorskim i bezobraznim izjavama, a i nema obicaj da toliko puta laze u medijima (zato sto se mnogo manje pojavljuje tamo od Covica).

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, goldberg said:

Ne znam da li si slucajno ili namerao ovako poredjao nickove, kao da si hteo da ih navedes po procentu postova koje su ostavili na "tati"? Poceo si od Coopera i kendricka, a zavrsio sa Stilettom koji se evo i sad javio da kaze da njega prepucavanja uopste ne zanimaju (a i ne pamtim kad je ostavio post na "tati").

Poredjao sam prema onom kako me secanje sluzi da znaju da ispale neku dobru foru (da, da, znaju i Kuper i Kendrik kad hoce) ili da su dobri diskutanti, a krenuo sam od Tata postova, ali se nisam zadrzao samo na Tata ucesnicima, jer mislim da i van Tate ima ljudi koji bi bacili dobru foru.

 

 

Isto vazi i za spisak s one strane brda. Nikakve misterije nema tu. 

 

A ocigledno je da sam neke likove nemareno izostavio, ali i nisam mogao sve da navedem... 

 

U svakom slucaju, ideja nije prosla 🙂 

 

Edited by Kooineeperk
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Alex_Serbia said:

Tata umire jer se svodi na isto. S jedne strane Coop kome je cilj samo anarhija i bezvlašće. S druge, 80% postova komsija gde se papagajiše o sns Partizanu, dok su tu Ned, Vil, Hasan Seckati, Bentil i samo-sto-nije 1 Faco. Meni vise nije do interakcije ni da pobedimo, niti da izgubimo.

 

Deda iz fotelje u dzep Ledeja je postala prava retkost, a i tada se krene o ceni jednog i drugog.

 

A moram da dodam i krajne odsustvo prave kritike Covicu, gde je uvek neko opravdanje. Dok po limaru udaramo posteno i vi i mi. Rumenoglu takodje nije slatko niti duhovito. Covek nikada nije uvredio KKCZ

 

Haha kako dobar opis, baš mi je leglo 😅 Sinonim za Kupija anarhija i bezvlašće 😂 Inače meni je on car, imam jednog drugara na whats app grupi, gde se piše svaki dan, nas 6,7 gde on upadne baš random jednom dnevno, baci neku anegdoticu isproziva koga hoće, ostavi :v smajli i nestane, totalno ga ne zanima šta će se desiti nakon toga 😄 Kuper koji odgovara samo kad on hoće i kad mu odgovara, totalno ga ne zanima šta drugi pišu, svi znaju njegove namere a opet isprovocira pola foruma. Genijalno.

 

A ovo drugo je stvarno baš bezveze, Rumenoglu, Robija, i šta li već komšijama padne na pamet da uvrede čoveka koji je toliko uradio za košarku, samo zato što se vratio u Partizan. Meni je totalno ispod svakog nivoa da Radonjića nazivam Rudonja ili nadimcima sa Partizan neta kojima se služe. 

  • Like 2
  • Ha-ha 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Instinkt said:

A ovo drugo je stvarno baš bezveze, Rumenoglu, Robija, i šta li već komšijama padne na pamet da uvrede čoveka koji je toliko uradio za košarku, samo zato što se vratio u Partizan.

To su nadimci koji su se koristili i pre nego što se Obradović vratio u Partizan. Jedan povezan dok je bio trener Fenera, karakteristična boja lica u besu plus turski klub a drugi još od ranije, zna se odakle. Nema to veze sa Partizanom.

 

Meni je svakako glupo koristiti takve nadimke za igrače i trenere, nikad to nisam radio.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Don Dusko said:

O komsijskim pojacanjima mozete pisati na njihovoj temi ili na tati ako hocete da se igrate ciframa.

Ali je ok pisati o Hemofarmu iz 63? Ja nisam komentarisao njihovo pojacanje u smislu koliko kosta, vec da Ostoja brzo uci i tu pomenuo jos Covica, sto bi znacilo da sam vise pisao o CZ nego bilo koji upis o Hemofarmu 😂

Link to comment
Share on other sites

56 minutes ago, Guru said:

Znači o Hemofarmu možemo i ovde da nastavimo... A jel' se sećate Rawle Marshall-a, dobar igrač bio

 

56 minutes ago, VISOKOLETAC said:

Ali je ok pisati o Hemofarmu iz 63? Ja nisam komentarisao njihovo pojacanje u smislu koliko kosta, vec da Ostoja brzo uci i tu pomenuo jos Covica, sto bi znacilo da sam vise pisao o CZ nego bilo koji upis o Hemofarmu 😂


Ne bi trebalo nio Hemofarmu, ali jedno je offtopic, a drugo je nešto što se često dešava i za šta postoje odgovarajuće druge teme.

Svakako nećemo dopustiti više postova o Hemofarmu.

Edited by uvrnuto
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Guru said:

Znači o Hemofarmu možemo i ovde da nastavimo... A jel' se sećate Rawle Marshall-a, dobar igrač bio

Mislim da ste ispucali i da bi trebalo da se vratite temi.

 

4 minutes ago, VISOKOLETAC said:

Ali je ok pisati o Hemofarmu iz 63?

U granicama da, mada polako zavrsavajte.

5 minutes ago, VISOKOLETAC said:

Ja nisam komentarisao njihovo pojacanje u smislu koliko kosta

Nisi ti ali ima ko jeste, jbg.I stvarno nema potrebe da se ovde razvodnjava diskusija o njihovom potencijalnom pojacanju.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Quote

On 12/9/2022 at 7:01 PM, Problem sa licnim greskama said:

Ima li sta odvratnije (sem naravno navijanja za Hrvatsku na SP u fudbalu :-)) nego navijaci Zalgirisa? Dosadni, svi u zelenom, s onim stereotipno-komunistickim skandiranjima. Debili.

Kad sam bio na EP u Berlinu a i na svakom takmicenju do sada sam dozivljavao te Litvance kao robote bez grama spontanosti.

15 dana hlađenja za generalizaciju, plus neki prethodni grehovi sa foruma.

Ne znam za opus dotičnog forumaša, nick mi je prilično nepoznat, tako da taj deo koji je uticao na kaznu ne želim da komentarišem.

Ali zato moram da pitam, gde je ovde generalizacija?

Čovek je izneo mišljenje o tačno određenoj grupi, navijačima Žalgirisa. To nije generalizacija. Nema afinitet ka zelenoj boji, uniformnosti neke grupe ili hive mind mentalitetu? To je njegov lični problem, ali nije za ban. Dalje, napravio je opasku na postkomunistički mentalitet koji dosta Litvanaca, a i sve ostale exSSSR države koje su doživele to zlo imaju u manjoj ili većoj meri, što je takođe na mestu. Isto ovo mogu da potvrdim iz ličnog i profesionalnog iskustva. Čak i u poslednjoj rečenici kada spominje Litvance to nije generalizacija, jer se precizno izrazio na koji deo Litvanaca misli - na one koje je lično video na EP u Berlinu i kasnijim takmičenjima, deo navijača košarkaške reprezentacije Litvanije.

Jedino što je po meni problematično je naziv "debili" koji je uvreda. Da li je za ban i koliki, ne znam.

 

Kapiram ogroman pritisak koju tzv. politička korektnost vrši na socijalni život u RL, a posebno na internet prostoru, ali moramo malo olabaviti te stege postliberalne ere jer inače ćemo se uskoro naći u situaciji da ništa ni o čemu nećemo moći da kažemo ili napišemo.

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

Svako može da navija za koga želi i to javno iznosi gde mu je volja. Ja sa tim nemam problem, bilo da je u pitanju Hrvatska ili bilo koji drugi tim/reprezentacija.

Zašto ima takvo mišljenje o navijanju za Hrvatsku, kao i da li postoji neka korelacija između tog stava i onog o navijačima Žalgirisa, možeš da pitaš autora posta lično kad izađe iz banovine.

Link to comment
Share on other sites

Kada neko kaze da nece da navija za Hrvatsku, odmah mu se nakaci da to nije iz sportskih razloga. Ok, ali kada neko kaze da navija za Hrvatsku, onda moze da mu se nakaci mnogo toga sto nema veze sa sportom. Koji su to sportski razlozi za navijanje za Hrvatsku? Igraju lepo? Bore se? Pa sigurno Francuska igra lepse, Maroko borbenije... Dakle, uglavnom ostaju nesportski razlozi tipa da su nam oni bliski, da smo komsije, da smo bili u istoj drzavi...

Tako da je sasvim normalno da neko iz nesportskih razloga navija i protiv Hrvatske.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...