Jump to content

PDF Kosarka - predlozi, zalbe, sugestije


Kurc Emuchelo

Recommended Posts

4 hours ago, deez nuts. said:

Jedna opservacija, meni se za “Zagorku” lepila mizoginija i 30 dana, a za ove akademske postove 15 odnosno 10 dana.

nepravda.

zao mi @Instinkt cini se da je bas OK lik. treba imati razumevanje za reagovanje u afektu na live temi.

a ovo drugo je vise neka pretnja smrcu, kletva. jbm li ga sta je. 

Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, pavijan2 said:

nepravda.

zao mi @Instinkt cini se da je bas OK lik. treba imati razumevanje za reagovanje u afektu na live temi.

a ovo drugo je vise neka pretnja smrcu, kletva. jbm li ga sta je. 

 

apsolutno je bio okej lik al' kada kreneš u te sere mi se od političke korektnosti, kurve su kurve - fore, idi u pleme koje zaslužuje da bude izolovano (tu ohrabrujem sve ostale saplemenike da prsnu i da se proceduralno pridruže).

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, uini said:

 

apsolutno je bio okej lik al' kada kreneš u te sere mi se od političke korektnosti, kurve su kurve - fore, idi u pleme koje zaslužuje da bude izolovano (tu ohrabrujem sve ostale saplemenike da prsnu i da se proceduralno pridruže).

Jos covek je rekao da je to najblaze sto joj je mogao poruciti.Znaci da je mogao gore ali eto suzdrzao se...

Koliko god da si u afektu ipak treba imati neku kocnicu.

Edited by Don Radonja
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

On 2/4/2022 at 6:52 AM, Squabbit said:

Vidim @Ne sam Safete jos fura najjaci avatar na forumu....

Mogao ga je ricky malo vishe iskoristiti u 3oj sezoni

 

1 hour ago, Ne sam Safete said:

Mislio sam se neki dan da ga promjenim, sad nema šanse :classic_smile:

 

Auuuu covece ja tek sad skontao ko je na slici a odgledao sam sva tri serijala 😄 Ne verujem kako mi promaklo. 

Da, bas je nekako poseban lik a imao je manju ulogu u poslednjem serijalu.

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, SteveFrancis#3 said:

Kakva greska sto ste dozvolili da vam se ovde reklamiraju 'ruski forumi bez moderatora'

 

Evo ja sam vec potpisao pristupnicu...

 

Ne bih znao, kod mene poštena reklama ne može da priđe od lekova za prostatu. Mada kad mi se pojavi glava Ane Brnabić preko pola strane i portal za savremenu ženu, bude prostamole vrati se sve ti je oprošteno.

 

To si guglao forice stop.

 

Instaliraj adblock stop.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, NikadProtivKaline said:

za deljenje dijagnoza i terapije si reportovan

ali znajuci kako moderatori ovde podrzavaju to, ne ocekujem reakciju

jedino sto mogu da uradim je da te ignorisem, sto vecina foruma vec i radi


I znači, slažeš da si report-ovao, forumaši pročitaju kako jesi, a naše reakcije stvarno nema, i ispostavi da je ta moderacija stvarno zla. Lepo, hvala. 😉 

Edited by uvrnuto
Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, uvrnuto said:


I znači, slažeš da si report-ovao, forumaši pročitaju kako jesi, a naše reakcije stvarno nema, i ispostavi da je ta moderacija stvarno zla. Lepo, hvala. 😉 

 

Ne ozbiljno, gde je i da li postoji granica za doticnog ?

 

#pitamzadruga

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, uvrnuto said:

I znači, slažeš da si report-ovao, forumaši pročitaju kako jesi, a naše reakcije stvarno nema, i ispostavi da je ta moderacija stvarno zla. Lepo, hvala. 😉 

hteo sam da reportujem i kliknuo, ali me nesto odvelo na drugu stranu...izvinjavam se i ispravljam gresku

sto se reakcije moderacije tice, takodje se odnosilo i na jedan skorasnji podugacki post sa jos gorim deljenjem dijagnoza, na koji je moderacija reagovala lajkovima

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, NikadProtivKaline said:

hteo sam da reportujem i kliknuo, ali me nesto odvelo na drugu stranu...izvinjavam se i ispravljam gresku

sto se reakcije moderacije tice, takodje se odnosilo i na jedan skorasnji podugacki post sa jos gorim deljenjem dijagnoza, na koji je moderacija reagovala lajkovima

 

Za Medobrundin post nismo udelili nikakav ban iako su bila podeljena mišljenja.

Da ne bi bismo ostavili bez ikakve reakcije @Chaos Is Me mu je pisao povodom tog posta i opomenuo ga.

 

Što se mene tiče, ja sam gledao malo širu sliku, kvalitet i poruku posta, kao i to što je svesno pisao i "ponudio" se za kaznu. Pored toga, ima skoro savršen dosije. 

 

Ali, kao što sam već par puta napisao, ne odlučujem samo ja, već svi zajedno i odluka je takva kakva je. U svakom slučaju, izuzetak ne znači i pravilo, tako da nije tačno da podržavamo deljenje dijagnoza.

 

A za ovaj report (sad jesi uspeo) čekam kolege da vidimo šta ćemo.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...