Jump to content

PDF Kosarka - predlozi, zalbe, sugestije


Kurc Emuchelo

Recommended Posts

8 minutes ago, Instinkt said:

 

Zašto uopšte ulaziš u polemiku i bilo kakvu vrstu diskusije sa njima na temu suđenja? Kažeš, u pravu si i ćao. A to kako te neki balavac nazvao, valjda ne primaš k srcu; ugašen je rsb mora negde da se ugnezdi

Dok ovo pišeš na KKP ide topiku paljba po sudijama. Na koga si ovde mislio?

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Cooper said:

Bilo ko?

Izvini, nisam moderacija, ali do sada je bilo i mislim da bi prema pravilniku trebalo da važi da je dozvoljeno, ali na odgovarajućoj temi, ono na šta ti aludiraš je na KKCZ temi i mislim da ne bi trebalo biti dozvoljeno

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Nisam gledao utakmicu i ne znam kakvo je bilo suđenje, no to u principu nije ni previše bitno. Čitao sam forum sinoć i s obzirom na to što se sve pisalo na tu temu i kakvih je uvreda bilo poželio bih samo tim istim forumašima da njihova djeca jednog dana budu toliko uspješna u svom polju rada kao što je neki sudija koji dogura do nivoa da mu netko da povjerenje da sudi večiti derbi i da im netko izreče 10% onoga što se ovdje pisalo samo zato što pokušavaju da rade svoj posao, bilo to uspješno ili ne pa da shvate poantu priče. Razumijem povišene emocije, žar borbe i slično, ali minimum civiliziranosti i ljudskosti mora postojati.

Edited by Sharp
  • Like 10
  • Thanks 3
Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, DameTime said:

 

Kao da ne znaš kakva sam, neću ja nikom napisati da je u pravu ako to zaista i ne mislim 😄 Što se tiče tog komentara, ne primam k srcu, ali smatram da je došlo vreme da se prekine sa praksom neka ga, who cares, ne dotiče me, jer se opet potkrepljuju takva ružna ponašanja. To što ne shvatimo ozbiljno neke ružne komentare ne znači da je to ok. 

 

Sad sam i video ko ti je to napisao. Veruj mi; da sam morao da nagađam, pretpostavio bih da je on.

Ja mislim da imam jedan ban ili bar upozorenje pred jer sam mu napisao da je avlijanerSiguran sam da ćeš uhvatiti zašto sam bio isprovociran da ga tako oslovim

 

I samo da napomenem; hvala moderaciji za trajno uklanjanje ovog čoveka pod nickom pavijan2. Ima 40 i nešto godina, verovatno i porodicu, a zadojen je mržnjom prema svemu što ima veze sa Partizanom, počev od igrača pa do prezira jer je neko, možeš misliti, odabrao crnu ili belu boju. 

 

 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

 

Quote

Relativizacija i pokusaj skretanje teme sa vredjanja Filipove dece(svi znamo ko je i sta je Filip ali deca nisu zasluzila da budu vredjanja)

 

@Don Dusko

Ovo je sa Obaveštenja. Mislim da si se jako nespretno izrazio jer ispada da je Filip ko zna ko i ko zna šta a ne jedan pristojan čovek i osrednji košarkaš. Kao i da on zbog nečega zaslužuje vređanje, al eto, makar deca da mu se ne vređaju.

 

Filip nikada nije imao ispade prema bilo kome, pogotovo u odnosu na to koliko je vređan i provociran, a jedini greh mu je to ko je i šta je njegov otac.

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, orionbre said:

 

 

@Don Dusko

Ovo je sa Obaveštenja. Mislim da si se jako nespretno izrazio jer ispada da je Filip ko zna ko i ko zna šta a ne jedan pristojan čovek i osrednji košarkaš. Kao i da on zbog nečega zaslužuje vređanje, al eto, makar deca da mu se ne vređaju.

 

Filip nikada nije imao ispade prema bilo kome, pogotovo u odnosu na to koliko je vređan i provociran, a jedini greh mu je to ko je i šta je njegov otac.

 

Jeste nespretno objasnjeno. Ne treba se ni Filip vredjati a pogotovo ne dete.Jer dete nije nista krivo.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Naravno. Iz ugla navijača Partizana.

 

I ja bih možda banovao sve Grobare sa foruma još pre 2 godine, ali to ne bi značilo da je odluka ispravna.

Ovaj post je baš meh da bi se jednom starom forumašu dao trajni ban, naročito što je napisano tokom trajanja utakmice (verovatno na lajvu). 

Ako se gleda kumulativno, jbg, ne režeš trajni na osnovu pisanja tokom derbija za ovakav post, koji jeste za neki kraći ban.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Dropkick Murphys said:

Naravno. Iz ugla navijača Partizana.

 

I ja bih možda banovao sve Grobare sa foruma još pre 2 godine, ali to ne bi značilo da je odluka ispravna.

Ovaj post je baš meh da bi se jednom starom forumašu dao trajni ban, naročito što je napisano tokom trajanja utakmice (verovatno na lajvu). 

Ako se gleda kumulativno, jbg, ne režeš trajni na osnovu pisanja tokom derbija za ovakav post, koji jeste za neki kraći ban.

 

Napisano je posle utakmice, al svakako nebitno. Taj lik je sve što ovaj forum ne treba da bude, već dokazano x puta.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Meni je žao što Medobrundo nije uspeo da se iskontroliše u vezi sudija, možda je mogao da dobije i manju kaznu. Ne znam kakvu reputaciju ima ranije, za ovo vreme što sam na forumu nisam primetio da je provokator, deluje mi kao okej momak koji ima odlična zapažanja u vezi košarke. A Avodžobi je zaslužio kaznu. I da ga je kojim slučajem Dime i uvredila ne treba tako da reaguje. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, fillam said:

 

Napisano je posle utakmice, al svakako nebitno. Taj lik je sve što ovaj forum ne treba da bude, već dokazano x puta.

Potpuno si u pravu, samo jbg treba da budu isti aršini za sve? Ili onaj fazon Ivanović treba da bude isključen, a Žoc ne jer je veće ime? 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Trigger said:

Potpuno si u pravu, samo jbg treba da budu isti aršini za sve? Ili onaj fazon Ivanović treba da bude isključen, a Žoc ne jer je veće ime? 

 

Slažem se, kad se neko bude ponašao kao Pavijan, podržavam trajnu banovinu.

Link to comment
Share on other sites

Just now, fillam said:

 

Slažem se, kad se neko bude ponašao kao Pavijan, podržavam trajnu banovinu.

E vidiš tu dolazimo do ključnog problema ovog foruma. Njih par koji se ponašaju kao Pavijan nikad neće biti trajno banovani. I to je to, džaba sva ova priča. Svaki trajni ban za forumaše koji su dugo na forumu je besmislen obzirom da ih nije bilo tamo gde treba i kada je trebalo.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, fillam said:

 

Napisano je posle utakmice, al svakako nebitno. Taj lik je sve što ovaj forum ne treba da bude, već dokazano x puta.

Kladim se da onda ima još 20-30% takvih sa obe strane, ali će ostati da pišu.

Kao što rekoh, ne ide trajni ban za ovo starom forumašu. To bih napisao i da je Cooper u pitanju.

 

Generalno, ima toliko ovih novih, bezličnih forumaša, sa obe strane i ne podržavam čekanje na penal starih forumaša, koji su tu otkad i ja pišem. Da ne nabrajam sve glupe banove još tamo na politici.
Pavijane, javi se na PM kad budeš napravio novi nick. Mene se ne bi rešili nikad.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Trigger said:

E vidiš tu dolazimo do ključnog problema ovog foruma. Njih par koji se ponašaju kao Pavijan nikad neće biti trajno banovani. I to je to, džaba sva ova priča. Svaki trajni ban za forumaše koji su dugo na forumu je besmislen obzirom da ih nije bilo tamo gde treba i kada je trebalo.

 

Ne dolazimo do problema foruma, nego neslaganja. Ja na ponašanje slično Pavijanovom retko nailazim. Slobodno citiraj primere. Tango je bio edgy, i ne smeta mi vala ni kada ga nema. Vi ste kreirali teoriju da su aršini nejednaki, a niđe veze. 

 

Uostalom, nebitno je ko za koga navija, ako vama ono nije za banovinu, nakon nekolicine banova za ogavštine, jbg, klubašku subjektivnost ne možete da prekopčate.

Edited by fillam
Link to comment
Share on other sites

54 minutes ago, Dropkick Murphys said:

Naravno. Iz ugla navijača Partizana.

 

I ja bih možda banovao sve Grobare sa foruma još pre 2 godine, ali to ne bi značilo da je odluka ispravna.

Ovaj post je baš meh da bi se jednom starom forumašu dao trajni ban, naročito što je napisano tokom trajanja utakmice (verovatno na lajvu). 

Ako se gleda kumulativno, jbg, ne režeš trajni na osnovu pisanja tokom derbija za ovakav post, koji jeste za neki kraći ban.

 

Nope, iz ugla svakog normalnog. Nije on to rekao u afektu, pa da ne može da povuče, nego seo za kompjuter, ušao na odgovarajuću temu, otkucao onu gadost, proverio greške u kucanju i pritisnuo Submit. Čak ni posle par minuta mu nije došlo "jebote, šta napisah" pa editovao ili obrisao. I sve to mu nije prvi put, već n-ti. Zato je i trebalo da leti.

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

52 minutes ago, Dropkick Murphys said:

Pavijane, javi se na PM kad budeš napravio novi nick. Mene se ne bi rešili nikad.

 

Čekaj, tebi je jedno internet škrabalište koje danas jeste sutra nije toliko sve i svja u životu? Kad jednog dana Metalni odluči da pritisne dugme i sve ovo pošalje u večna lovišta, nemoj da skačeš s mosta, molim te 😁

  • Ha-ha 1
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Stiletto said:

 

Čekaj, tebi je jedno internet škrabalište koje danas jeste sutra nije toliko sve i svja u životu? Kad jednog dana Metalni odluči da pritisne dugme i sve ovo pošalje u večna lovišta, nemoj da skačeš s mosta, molim te 😁

I meni ste vi virtuelno vecinom nekako dragi,ali da... Ne bih se sad ne znam koliko potresao da forum nestane ili da me trajno banuju :) Uvek mi je bila precenjena ta polemika kada forumasi kukaju da li su trebali da budu kaznjeni 7 ili 10 dana, ili ne uopste  ( ajde donekle da raxumem neki ljudski nagon za pravdom ili "pravdom" ). I ti admini su ljudi koji imaju RL probleme i prave greske, vecina njih nisu zle prdonje koje iz obesti banuju bez razloga posteni forumaski puk u frakovima.

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, Stiletto said:

 

Čekaj, tebi je jedno internet škrabalište koje danas jeste sutra nije toliko sve i svja u životu? Kad jednog dana Metalni odluči da pritisne dugme i sve ovo pošalje u večna lovišta, nemoj da skačeš s mosta, molim te 😁

Otvorice se novi forum - nije problem, ali sa placenim funkcijama. :classic_biggrin:

Edited by Kronostime
Link to comment
Share on other sites

Odavno je postalo vise nego degutantno to pisanje po sudjenju, sudijama ponaosob, tendencijama i namerama. Zanimljivo je da ovaj kutak nije jedino mesto gde se to dogadja, vidjam to i kod prijatelja, na tviterima, na raznim mestima. I zaista je ako ne 9/10 takvih onda i dalje ogromna vecina pristalica jednog kluba.

 

Sloboda da se istaknu greske, nerezonske odluke, promene kriterijuma i ostalo bi zauvek trebalo da bude dozvoljeno, ali mozda je vreme da se razbije taj trend koji traje godinama da se nasisavaju svi & sve koji imaju tendenciju da pokradu jedan klub. To je ipak postalo svojstveno za dve teme (obicna & live) na ovom forumu, mislim na stihijske uvrede i neverice cak i kod nekih nevaznih ili nejasnih situacija. Postalo je cool da da se iskucka uvredica u sklopu pracenja utakmica jednog kluba. 

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...