Jump to content

PDF Kosarka - predlozi, zalbe, sugestije


Kurc Emuchelo

Recommended Posts

3 hours ago, Don Dusko said:

 

Nije uredu napisati lecite licne frustracije. Btw nije lepo ni nazivati Luku Muka.. Al jos grdje je ljudima pripisati da lece neke svoje frustracije kroz pisanje.

 

Stvarno? Grdje je napisati to, nego vredjati? Ne bih da produbljujem diskusiju, nije mi to namera, ali voleo bih da čujem tvoju definici toga "Muka"?

 

Možda nisam iskoristio pravi termin, ali po meni je to, nekulturno, bezobrazno, diskusija nižeg stepena, a ako neko sve to ispoljava na javnom forumu, ja bih to ipak nazvao nekom frustracijom.

 

Ali dobro, kao što rekoh neću više da produbljujem tu priču.

Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, Guru said:

 

Smailagić se posle utakmice popeo na šipku, uzeo megafon i poveo Da li je i Zvezda kurva na oduševljenje prisutnih. 

 

Ne bi ni to samo po sebi bilo problem da ne slusamo stalno gospodina sa klupe KKP kako se iscudjava sto je atmosfera ovakva kakva jeste, gde pritom vidi i cuje lose stvari samo od Zvezdinih navijaca, dok mu se igraci na terenu tuku, hvataju za medjunozje, pokazuju srednje prste, provociraju, pevaju uvredljive pesme, itd... Jednostavno, licemerno je. 
 

Ako mi je obrisan upis znaci da sam prekrsio pravilo, tako da ocekujem da dobijem ban. U suprotnom mi vratite upis i prestanite da stitite huligane koji primaju milione evra godisnje za to sto rade.

  • Like 2
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Zaboravio si najodvratniju stvar koju je Obradovic zaboravio da prokomentarise.

Njegov igrac obuce suprugu i cerku u treba im jebati majku majice i ponosno ih pred utakmicu pokazuje. Sve to na terenu i da se otpise na zar borbe ali ovo je toliko dno bilo i prodje bez komentara.

Al ajd mozda nisu pljuvali prema autobusu to bi bas bio skandal.

Link to comment
Share on other sites

58 minutes ago, СтелаРоса said:

Ne bi ni to samo po sebi bilo problem da ne slusamo stalno gospodina sa klupe KKP kako se iscudjava sto je atmosfera ovakva kakva jeste, gde pritom vidi i cuje lose stvari samo od Zvezdinih navijaca, dok mu se igraci na terenu tuku, hvataju za medjunozje, pokazuju srednje prste, provociraju, pevaju uvredljive pesme, itd... Jednostavno, licemerno je. 
 

Ako mi je obrisan upis znaci da sam prekrsio pravilo, tako da ocekujem da dobijem ban. U suprotnom mi vratite upis i prestanite da stitite huligane koji primaju milione evra godisnje za to sto rade.

Culi bi isto i od gospode sa vase klupe, no se cesto menja`u pa se ne postizava.

:s_d:

Link to comment
Share on other sites

37 minutes ago, prolup said:

Zaboravio si najodvratniju stvar koju je Obradovic zaboravio da prokomentarise.

 

Ne znam sto se potresate. Ko moze od Obradovica da ocekuje da bude moralan, a tek nepristrasan? 

 

Stiv Ker da mu pozavidi. 

Link to comment
Share on other sites

I onda se pitate sto se brisu odredjeni postovi. Evo upravo citate tatu na PDF-zalbe, predlozi i pohvale.

 

Zato sad dosta.

 

Stella obrisan ti je post ne zato sto se stiti Smajlijevo ponasanje(seljacko) vec zato sto ce dovesti do tata postova a i da se decku ovde ne crta meta zbog takvog ponasanja.

Svakako wizards sportisti should know better.

  • Like 2
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, uini said:

partizanovi igraci imaju dosije-istoriju shipkarenja. to je cinjenica.


Imaš od aktuelnih Anđušu i Smajlija, a imao si npr. Lazića i Mitrovića (+Kalina) sa indija pakistan pre X godina. Šta sad, da se šibaju 2 na 2?

 

Okej da neko konstatuje nekorektnost, šabanizam i ostalo, ali braća ovde idu u licimurstva & obmane, a tome je mesto kod Kaćanskog i Lakija na tviteru. 

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...