Jump to content

PDF Kosarka - predlozi, zalbe, sugestije


Kurc Emuchelo

Recommended Posts

17 hours ago, The Walking Dravot said:

Forum automatski embeduje linkove, tako da za sta god stavljas link - sliku, video, tvit... paste pa sacekas par sekundi i on ce se u postu pojaviti u izvornom obliku.

Onda ga postujes.

Pokusao nekoliko puta , uopste mi se se pojavljuje u izvornom obliku, uvek onako da moras da kliknes da vidis sta je.

Edited by VLADIMIR PERIC VALTER
Link to comment
Share on other sites

Malo bio u gužvi oko posla, pa sam putovao, a onda imao nekih zdravstvenih problema... Pratio napisano, prvo na preskok i u prolazu a onda regulare, ali dok noćas nisam završio neko pisanije za posao nije mi se dalo ništa drugo da kuckam (a onda sam kao ludak do četiri ujutru gledao NBA :classic_smile:). Čekao sam da se uželim.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Sad valjda jeste. Imao neko masno tkivo, vukao ga godinu-dve, doktorka mi rekla da ga ne diram dok ne smeta. Počelo pre desetak dana da malo boli i raste, a onda na putu se baš zagnojilo i počelo jako da boli. Po povratku otišao odmah kod doce, zamalo u bolnici da završim, kažu da se ozbiljno upalilo i da je moglo da napravi haos. Nekoliko dana mirujem, čiste me, dobijam boce, a deluje da se smirilo. Eto, iz gluposti nastade frka. Biće valjda sve ok, trebalo bi. :classic_smile:

 

Kasnim sa tim, ali nije zgoreg ponoviti sto puta. Svaka čast i ogromno hvala svima koji su se iscimali oko ove priče. Neverovatan posao. Kapa do poda.

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...