Jump to content

PDF Kosarka - predlozi, zalbe, sugestije


Kurc Emuchelo

Recommended Posts

4 hours ago, DameTime said:

KKCZ tema i jeste slobodna tema 😄 Tamo ima svega, od potencijalnih pojačanja, trenutne igre tima, Čoviću odlazi, ličnih iskustava, želja, osećanja, mimova, emotivnog povezivanja između forumaša, shitpostinga (u čemu sigurno svi učestvujemo)...

 

Zato mi se i ne dopada ovaj ban, jer je sam napisao u obrazloženju kad bi KKCZ tema bila forumaš. Daklem, tema je takva, jer smo je mi forumaši takvom napravili, a moderacija dozvolila. I onda nagrabusi čovek koji ima ukupno 13 postova na forumu, u kojima nikog nije vređao, prozivao, dizao tenzije (od ovog što je citirano kod bana).

 

Možda moderacija ima dobru nameru da se podigne kvalitet postovanja, ali je to nemoguće jer sav sadržaj na kraju dana kreiraju forumaši.

Nemoj da si ljubomorna. Proslavljali smo i dobijanja prinova 😋 svojevremeno kad nas je Boka obradovala....do duse, ne znam je li bilo ovdje ili na B92 😁

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, DameTime said:

 

Don Dusko generalno ima niže % sa zicera, ali to je zato što je veoma fin mladić. 

Ovo je uvlačenje na više nivoa, par exelance uvlačenje za procente, finoću i godine :classic_biggrin:

Edited by Knipex
  • Ha-ha 5
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Abizolirni said:

Nemoj da si ljubomorna. 

 

Zašto bih bila ljubomorna? Meni je okej da tema bude takva ako forumaši tako žele, a i sama učestvujem na njoj. 

 

3 minutes ago, Knipex said:

Ovo je uvlačenje na više nivoa, par exelance uvlačenje za procente, finoću i godine :classic_biggrin:

 

Uh, ovo je zapravo obrnuta sendvič tehnika - gde inače daš negativan fidbek tako što ga ubaciš između pozitivnih kriški sendviča. 😄 

Edited by DameTime
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, DameTime said:

 

Zašto bih bila ljubomorna? Meni je okej da tema bude takva ako forumaši tako žele, a i sama učestvujem u njoj. 

 

 

Uh, ovo je zapravo obrnuta sendvič tehnika - daš negativan fidbek tako što ga ubaciš između pozitivnih kriški sendviča. 

moras cesce na nasu temu pa da te odviknemo od ozbiljnih upisa jer nisi skontala salu 😋

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Smrtokapa said:

 

 

KKCZ tema je nešto poput Kupusijade u Mrčajevcima. Tema je kupus, uz eventualni prigodan nastup folklorne sekcije OŠ "Tatomir Anđelić", a u stvari ima šta oćeš, svi su pijani i u ćošku stoji Kusturica koji sve to snima.

 

Ako se dobro secam, pristao si da budes deo saveta zadovoljstine, ali s obzirom na uporedjivanje najjaceg topika u istoriji ovog foruma sa kupusijadom u Mrcajevcima, morao bih da prepustim @uiniju ovu odluku, da li si i dalje deo naseg malog i skromnog ali i prestizenog udruzenja...

Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, Kronostime said:

I zaglavi na banovini posle derbija vise nego na Ukrajini i BI zajedno.

:lol_2:

 

Sem kad odemo gore pa tamo zaglavimo 🙃

1 minute ago, Smrtokapa said:

 

Kvalitet i kvantitet su savršeno balansirani, kako i treba da budu.

 

8aqwc9.jpg

 

Mora neko i da dovodi saobraćaj na ovaj forum... 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...