Jump to content

KK Partizan 2022/23 - It's coming home!


fillam

Recommended Posts

Jadno ponašanje igrača Reala koji, očigledno, ne umeju da gube i da se ponašaju dostojanstveno. Razvalili ste ih, dva puta dobili na njihovom terenu. Jeste generalizacija, ali tipično ponašanje za Španske klubove. Ne znam ni sam koliko sam puta ovo gledao od njih.

 

Velika šteta Panter nije uspeo da iskulira provokaciju Ljulja. Tada bi čišćenje sa 3:0 bilo neizbežno. Ovako, možda ovi jadnici uspeju da izvuku jednu pobedu.

 

Nadam se brzom oporavku Exuma. Da budete kompletni na F4 pa kom obojci a kom opanci.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Sjajan meč smo igrali, ali ništa neočekivano. Ja sam pre mesec dana govorio da želim Real u plej-ofu, na pola prve utakmice sam napisao da nevezano od ishoda drugu uzimamo lagano. Ali ovo na kraju nisam mogao da predvidim. Još procesuiram šta se desilo. 

 

Verovatno ću nešto pametnije moći da napišem ujutru, do tada, Željko je bogotac ove igre, a Reala će u utorak jebati Djusa i Tristan!

 

#jednauareni

Edited by zorex
  • Like 5
  • Love 4
Link to comment
Share on other sites

Just now, AlexMaxim said:

Faul i tuča su samo posledica atmosfere koja se gradila od starta utakmice, u čijem formiranju je g-din fernandez učestvovao i "šakom i kapom", ali OK složiću se da se ne slažemo, tj. da se ne razumemo. No offence.

 

Čovek od prve utakmice pali masu, pali klupu, pali sve igrače na terenu. Pravi grimase pri svakom potezu, čak i onom sportski korektnom. Kad imaš takvog lidera, sigurno se nećeš ponašati kao uglađeni gospodin. I kad se taj lider buni i za najočiglednije sudijske odluke, teško da ćeš časno prihvatiti poraz. No dobro, prišao je Danteu i pitao za zdravlje. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, DameTime said:

Čovek od prve utakmice pali masu, pali klupu, pali sve igrače na terenu. Pravi grimase pri svakom potezu, čak i onom sportski korektnom.

 

Stvarno sramota, bas nesto sto nikad niko nije radio na kosarkaskim terenima. Rudy ima milion stvari koje mu se mogu zamjeriti al ovo je fkt smijesno. 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, DameTime said:

 

Čovek od prve utakmice pali masu, pali klupu, pali sve igrače na terenu. Pravi grimase pri svakom potezu, čak i onom sportski korektnom. Kad imaš takvog lidera, sigurno se nećeš ponašati kao uglađeni gospodin. I kad se taj lider buni i za najočiglednije sudijske odluke, teško da ćeš časno prihvatiti poraz. No dobro, prišao je Danteu i pitao za zdravlje. 

Napisao sam na live-u, jedini igrač od kada navijam za Blazers-e, a da mi je bilo žao što nosi taj dres.

3 minutes ago, Knipex said:

Jeste ali nije isto odgurivanje rukama Exuma i pokušaj nabadanja pesnicom Deka, koji je, srećom, promašio.

 

16826307748621.jpg

A pogled argentinca : " Sad ću da ga nabodem"

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, alpaka Bereta Sida said:

 

Stvarno sramota, bas nesto sto nikad niko nije radio na kosarkaskim terenima. Rudy ima milion stvari koje mu se mogu zamjeriti al ovo je fkt smijesno. 

 

Meni njegovo ponašanje nije nimalo smešno. Naprotiv, tužno je, pošto takvo ponašanje očiglednog vokalnog lidera ovog tima dalje podstiče ponašanje Yabuselea, Decka. Možda je čak i gori, pošto je spolja gospodin, dok su ovi spolja džiberi pa eto njih otvoreno osuđujemo.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, DameTime said:

 

Čovek od prve utakmice pali masu, pali klupu, pali sve igrače na terenu. Pravi grimase pri svakom potezu, čak i onom sportski korektnom. Kad imaš takvog lidera, sigurno se nećeš ponašati kao uglađeni gospodin. I kad se taj lider buni i za najočiglednije sudijske odluke, teško da ćeš časno prihvatiti poraz. No dobro, prišao je Danteu i pitao za zdravlje. 

 

Često se slažem s tobom ali ovde ne. :classic_biggrin: Rudi je imao kroz karijeru i podmukle udarce, nije naivan i ume biti strašno iritantan. Ipak ovde na ponašanju mu se nema šta zameriti. I kad je slavio i mrštio se, nije gledao igrače Partizana već svoje navijače i saigrače. Pa to isto je radio i Novica Veličković. I bilo bi dobro da mnogi tako rade a ne da se unose u facu protivniku i prvociraju ga posle nekog bitnog poena ili kucanja.

Edited by Volter
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, DameTime said:

 

Meni njegovo ponašanje nije nimalo smešno. Naprotiv, tužno je, pošto takvo ponašanje očiglednog vokalnog lidera ovog tima dalje podstiče ponašanje Yabuselea, Decka. Možda je čak i gori, pošto je spolja gospodin, dok su ovi spolja džiberi pa eto njih otvoreno osuđujemo.

 

 

Jesi li ti svjesna koliko je igraca u historiji kosarke radilo te stvari sa flexanjem i lozenje publike nakon svakog dobrog poteza? Eto pise ti kolega iznad gore, nije se covjek unosio u facu Partizanovim igracima. Ne mozes njegovo hajpanje krivit sto je Yabusele mentalni bolesnik pa radi MMA zahvate na terenu. Ako je vec to neka logika, onda mozemo komotno i Zeljka krivit za Lessortove ispade jer voli i on promijenit boju u licu i unosit se sudijama u facu. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, Barkley#34 said:

Ma da, bre, čak se i Jabusele prvo gurao dok ovaj nije krenuo pesnicom.

 

Ma ovaj je čekao samo bilo kakvu gužvu da udari. Egzum biće dobro, to mi je drago, dobili ste i imate 2:0 (ajd da napišem da mi je i to drago :classic_biggrin:), tako da imate razloga za zadovoljstvo, a mislim da je vreme da malo skrenemo misli, počinje Denver - Finiks. :classic_biggrin:

Edited by Volter
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Dobro, neka bude. Rudy The Saint Fernandez. I nebitno mi je to, samo da Exum bude okej i da se zvanično registruje pobeda KKP (ako nije?). Voltere, ne moramo se oko svega slagati, ic ol gud 😄 

Edited by DameTime
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, alpaka Bereta Sida said:

 

Ovo niko nije rekao al hajd. 

 

Ne znam kako da ti dočaram to da on kao vokalni lider ekipe svojim ponašanjem potpiruje ponašanje koje demonstriraju Deck i Yabusele. I ne može jedno biti gospodski a drugo džiberski. Onda se sve svodi na to da li nam je Rudy simpa kao taj fajter na terenu ili ne; a stvari nisu baš tako jednostavne.

 

No, letimičnim pregledom Twittera vidim da je dominantan deo negativnih komentara na strani Reala i njihovih igrača. Da su pokušali da stvari na terenu završe pravom tučom jer su sore losers. To uliva neku nadu. 

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, DameTime said:

Ne znam kako da ti dočaram to da on kao vokalni lider ekipe svojim ponašanjem potpiruje ponašanje koje demonstriraju Deck i Yabusele.

 

Ovo ispada da Rudy kao lider ekipe treba biti mrtvac i nikako ne pokusavati uvesti publiku u najbitniji mec kluba u sezoni ili dignuti ocito mrtve suigrace jer Deck i Yabusele nisu bas najnormalniji. 

Link to comment
Share on other sites

Just now, alpaka Bereta Sida said:

 

Ovo ispada da Rudy kao lider ekipe treba biti mrtvac i nikako ne pokusavati uvesti publiku u najbitniji mec kluba u sezoni ili dignuti ocito mrtve suigrace jer Deck i Yabusele nisu bas najnormalniji. 

 

Jeste, ne znamo mi ko je Rudy Fernandez, on je samo dizao saigrače iz mrtvih. Bolje da pričamo o Lejkersima 😄 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, DameTime said:

 

Jeste, ne znamo mi ko je Rudy Fernandez, on je samo dizao saigrače iz mrtvih. Bolje da pričamo o Lejkersima 😄 

 

Znamo svi ko je Rudy Fernandez al to i dalje ne mijenja cinjenicu da je apsolutno besmisleno njega kriviti za suplex Yabuselea i saketanje Decka. Ko je onda s druge strane kriv za saketanje Puntera i hvatenje za vrat Lessorta? Isto Rudy il mozda lider Partizana? 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...