Jump to content

KK Partizan 2022/23 - It's coming home!


fillam

Recommended Posts

Evo i onog snimka od juče, sada trajni link:

 

 

Trivia: u autobusu od Bolonje do Milana ispred mene sedeli Šilobad i neki prijatelj kluba, čujem odjednom ovaj snimak. Pitam ih odakle im, oni ga gledaju na Nova.rs. Prošao pun krug.

 

I zanimljiv ugao od danas:

 

 

 

 

 

Edited by mfmilan
  • Like 4
  • Love 2
Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, Marvin said:

Jedno pitanje za @Barkley#34 ili ako ima jos koji Pancevac: hteo bih u ponedeljak sa nekim ortacima u vasem gradu da pogledam ABA derbi, moze li preporuka za neki lokal - bar i slicno (a da nije bas kladza) gde ce se gledati tekma a da je ili navijacki neutralno ili grobarski nastrojeno? Hvala 🙂

Ako volis kraft pivo - Slad ti je najbolja opcija.

Alternativa ti je Publika PAB. Tamo ima i da se hasne.

 

EDIT: Videh da me je Haos pretekao.

Edited by Xpert
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ok, ovako stoje stvari - od top 8 nema nista, AKO neko ne upita Lesora zasto daje omaž prošlosezonskom Lesoru i dokle to misli da radi. Gde je koriscenje mozga koje ga je dovelo do MVP kandidature? Sta je sa njim zadnjih nedelja?

 

Ovaj mec je prava kulminacija srozavanja njegove igre u poslednje vreme. Svako malo koraci, zabijanja u reket bez ideje, davanja lopte rivalu na kontru u pokusaju iznosenja, lopta koja je nakon skoka u obe njegove šake, ali ocito ni to vise nije garancija poseda jer mu Dejvis otme kao na kompjuterskom glitchu...

Link to comment
Share on other sites

Imam utisak da smo odigrali bolje nego u Valensiji i Tel Avivu. Ono je bio horor a ovo nedostatak goriva. Šteta za večeras ali opet, čestitke momcima na jednoj pobedi sa ove turneje.

 

Pakleni raspored se nastavlja, samo da uspemo da se odmorimo nekako.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Patriota iz kauca said:

Mnogo je teško dobiti tri od ovih sledećih šest.

Dve možda, tako da razumem ovu Zeljkovu raspodelu minuta pred ABA derbi gde je put u EL izvesniji nego kroz TOP8 od kog smo realno daleko.

Top8 ne vodi u EL sledece sezone, vec se milion puta reklo..

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...